Selülit 9 Dakikada Selülite Son!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar bu at kestanesi cok iyi geliyor diyolar selulite okudugum yerlerde,aranızda bilgisi olan yada kullanana var mı.....?

milka kremi aldı bizi unuttu. faydasını görmüştür herhalde?

milkaaa krem hakkında bilgi versende bizde ona göre denesek arkadaşım :) malum yaz geliyor acilen kurtulmamız gerekiyor

mrb epey zamandır bu forumu takip ettim ve aranıza katıldım.ben aldım bu kremi ne yüzde 47 azaltması yok yani bi degişiklik ama malum parayı verdim kullanıcam artık.

milka arkadasim bende senin ne sonuc aldigini merak eden kizlar arasina katildim.lutfen artik 2 satir bilgi ver yahuuu

kızlar milka 1 aydır siteye girmiyor sanırım. en son mesajı 27 martta yazmıştı. umarım kötü birşey yoktur.

mrb kullanıyorum birde çabuk bitiyor krem mümkün degil 1 ay kullanabilmek,kokusu güzel kıvamı yogun olmayan bir krem,ama daha öncede söyledigim gb yüzde 47 falan ilk kullanımdan sonra diye belirtiliyor ya YOK öyle bir şey ki benim selülitlerim de orta düzey de onu da belirtiyim.bekledigimi bulamadım almayın bence bu kadar paranın hakkını veren bir ürün degil

sanırım bütün kremler para tuzağı. illaki 3- 5 tüp kullanmak gerekiyor.

offff.kızlar nasıl kurtulcaz biz bu selülitlerden yaaa bıktım artıkk:KK43:(((((((( bu arada mooi die bi krem varmıs yeni hem inceltıomus hem selülit gideriomuş.kullanıcı yorumları super gorunuo.acaba deneyenınız varmı arkadaslar ??????? kurtulalım artık bu dertten.şöyle adam akıllı bişi yapamadılar bunları yok edicek.bu arada spor kesinlıkle selüliti gidermiyormuş.birsürü doktor ve diyetisyene sordum.bilginize...

yapıştı kaldı selülitler. sporda fayda etmiyorsa napıcaz ömür boyu çekicez mi yani bu arada ünlülerde de selülit oluyorsa biz üzülmeyelim. onlarda imkan daha çok. ama Ajda Pekkan kaç yaşında sütun gibi bacakları :nazar:

ya arkadaslar unlulere ztn bı ton vücut makyajı yapılıo corap fln gıyıolar yalnız masajın ıyı geldıgıne emın oldum cünku bi arkadasım dvmlı selulit masajına gıttı ve 1 ayda baya ıyı sonuc aldı ama oda cok tuzlu malesef hergun masaj cok pahalı oluo:KK43:(((((( offffffffffff milkada cvp yazmadı:KK43:((

şu unutkanlığım olmasa hersabah duşa girdiğimde kabak lifi kesesiyle masaj yapıcam ama aklıma gelmiyor. yarın diye diye yaz bitiyor.

arkadaşlar gülben ergenin selülitlerini hatırlayanınız yokmu evlenmeden önce nasıldı şimdi nasıl paran varsa çözümüde var bu illetin

kızlar o kadar forumu son sayfasına kadar okudum mika cevap yazacak diye kandırmış mı ne bizi cevap felan yazmamış....alsanaalsanasmile

evet herkes çok ümitlendi ama mika yok ortalarda. selülitlerde kaldı. mafoldumben

banada pek ınandırıcı gelmedı :s
keske faydası olsa tabıı,bnmde cıkmaya basladı offff eyvahedigeldismile

X