9 aylık bebeğim gece uyumuyor yardım edin

dreamcatche

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
59
10
30
Anneler selam.

Gece 4.30 da çaresizlikten yazıyorum bu mesajı. Yaklaşık 2 haftadır dokuz aylık bebeğim gece 1 de uyanıyor mesela ve 4.30 -5 e kadar uyumuyor. Hep böyle aglama mızmızlanma sesleri yapıyor ve ateşi 38 e kadar çıkıyor. normalde emziriyorum kısa kısa emiyor ve emziğini de agzından atıyor hep. 4.45 te uyuttum diyelim yine 5.30 da kalkıyor geri de uyumuyor . Uykusuzluk beni kötü etkililiyor hiç uyumuyorum. Neden böyle , nerede hata yapıyorum yardım edin lütfen

Gündüz uyku düzeni nasıl,çokmu uyuyor gündüzleri, sıcaklardan da uyuyamayabilir yavrucak

Ateş varsa muhtemelen hasta,bir ihtimal diş de olabilir ama bildiğim kadarıyla dişte ateş o kadar yükselmiyor. Bi doktora mı goturseniz burda yardım arayacaginiza?

Diş ihtimali geldi aklıma ama, her gün böyleyse başka bir sebep olabilir doktora gitmekte fayda var. Geçmiş olsun

38 e kadar çıkan ateş yüksek ihtimalle diş kaynaklı olabilir. Gün içerisindede ateş devam ediyor ve 3 günü geçtiyse mutlaka doktoruna götürün. Onun dışında kaçta kalkar? Kaç uyku yapar? Kaç dakika? En son uykusunu kaçta tamamlar? D vitaminini kaçta verirsiniz? Gün içinde dışarı çıkar mısınız? Evde sizin izlediğinizde dahil tv vs açık olur mu? Aşırı sesli müzikli oyuncaklar var mıdır? Bir gününüzü yazarsanız yardımcı olalım.

Benim kızımda 2 aydır böyle dis dedik dışı cikti az önce 45 dakika uyuyup uyandi sadece iki saniye meme emip emziginj alıp geri uyudu asla emzigi emmeden ağzına almiyor ben de düzenim bozuldu be yapmalıyım bu konuda gündüz gece geç yattığı için sabah 10.30 kalkiyoru. Emiyor alt acma sonra biraz oynuyor 12.00 gibi kahvaltı yapıyoruz o herseyi eliyle yemeyi sevdiği için benim verdiğim hwrseyi geri tükürüyor bende ona kendi yesin diye veriyorum sonra 12.30 1 gibi uyuyor 2 de uyanıyorum ardından genellikle boz onunla market türü yaparız gezer 1 saat olsada eve geldiğimizde saat 5 6 gibi uyur 8 kadar ardından gece 11. 30 güç bela uyuyor neyi yanlış yapıyorum gündü! Erken kalkmamak gece uykusu du!etmiyor d vitamini genellikle 1 ve 3 arasi veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…