Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Sabah sabah kızımla kavga edip okula gönderdim. 🤦🏻‍♀️
Kahvaltı yapmak istemiyor.Saat 3 ten sonra geliyor eve. Zaten zayıf, iyice kuvvetten düşecek, vitaminsiz kalacak diye endişeleniyorum. Bir sürü şey sayıyorum yemem, banane diyor. Poğaça yaptım ama evde yine yanında peynir, zeytin kahvaltılık vs. yeniyor. Kuru poğaça ne fayda edecek ki? Daha fazla ısrar etmiyorum, sen de telefon için bana ısrar etme, kahvaltısız gidersen telefon yok bundan sonra dedim. Ağlayarak gitti🤦🏻‍♀️

Sabah sabah kızımla kavga edip okula gönderdim. 🤦🏻‍♀️
Kahvaltı yapmak istemiyor.Saat 3 ten sonra geliyor eve. Zaten zayıf, iyice kuvvetten düşecek, vitaminsiz kalacak diye endişeleniyorum. Bir sürü şey sayıyorum yemem, banane diyor. Poğaça yaptım ama evde yine yanında peynir, zeytin kahvaltılık vs. yeniyor. Kuru poğaça ne fayda edecek ki? Daha fazla ısrar etmiyorum, sen de telefon için bana ısrar etme, kahvaltısız gidersen telefon yok bundan sonra dedim. Ağlayarak gitti🤦🏻‍♀️
Benimkilerde öyle hatta anaları yapmıyor kızlar diyete başlamış. 4 te geliyorlar. Çantalarını meyve, salatalık, peynir koyuyorlar,🤦
Bakalım ne kadar dayanacaklar🤣
Oğlan yine ilk teneffüste yiyorum anne diyor🤦Benim oğlanda zayıf. Kahvaltı sofrasıda sabah hazır oluyor. Eşim işe gidiyor. O yapıyor. 🤷

Benimkilerde öyle hatta anaları yapmıyor kızlar diyete başlamış. 4 te geliyorlar. Çantalarını meyve, salatalık, peynir koyuyorlar,🤦
Bakalım ne kadar dayanacaklar🤣
Oğlan yine ilk teneffüste yiyorum anne diyor🤦Benim oğlanda zayıf. Kahvaltı sofrasıda sabah hazır oluyor. Eşim işe gidiyor. O yapıyor. 🤷
Beslenmeye de herşeyi kabul etmiyor. Tost soğuk yemem diyor, ekmek arası kabul etmiyor, ne koyacağımı da şaşırıyorum 🤦🏻‍♀️
Birkaç gün para verdim sadece poğaça yetmez diye, arkadaşları hep istiyormuş, rahat bırakmıyormuş. Göz hakkı diye veriyorum tekrar tekrar istiyorlar diyor. Hatta biri geçen gün krakerine direk elini daldırıp yemeye devam etmiş. Bizimki titiz sevmez öyle şeyleri, ne diyeyim diyor. Kendisi canı istese de hayatta bana da ver demez🤦🏻‍♀️

Beslenmeye de herşeyi kabul etmiyor. Tost soğuk yemem diyor, ekmek arası kabul etmiyor, ne koyacağımı da şaşırıyorum 🤦🏻‍♀️
Birkaç gün para verdim sadece poğaça yetmez diye, arkadaşları hep istiyormuş, rahat bırakmıyormuş. Göz hakkı diye veriyorum tekrar tekrar istiyorlar diyor. Hatta biri geçen gün krakerine direk elini daldırıp yemeye devam etmiş. Bizimki titiz sevmez öyle şeyleri, ne diyeyim diyor. Kendisi canı istese de hayatta bana da ver demez🤦🏻‍♀️
İşte ona alışması lazım yani vermemeye ya da elinizi sokmayın ben veririm demeye 🤷Benimkilerden öyle hayatta istemezler. Kuru meyve götürüyorlar. Bir hafta gidecek kap birgün de bitiyor🤣
Benim oğlan yiyor ama bende değişik koymaya çalışıyorum. Sıkılınca söylemiyor ama bitmeden geliyor. 🤷

Ya
Ya benim kızım da öyle .arkadaşlarımın canı çeker ayıp olur diye sabit aynı şeyleri götürüyor. çözemedik beslenme sorununu. öğle yemeğine eve getiriyoruz mecbur.🤷🏻‍♀️

Senin gibi bebesi olan bir arkadaş aldı🤣Ben sana baba tarif önerdim yapmıyorsun🤦
o tarifi ben 4-5 gn önce yaptım
keşke fotosunu çekseydim tüüüüüüüüüüüüüüü
mis gibide olmuştu
ama gerçekten cok zahmetli ve uğraş istio
biz onun asıl olanını yaptık
hem mak. hem el felan
gerçekten emekli bi tarif o tarifle katılan olursa ve birinci olmazsa cidden yazık olur denilen tariflerden abla (BENCE)

o tarifi ben 4-5 gn önce yaptım
keşke fotosunu çekseydim tüüüüüüüüüüüüüüü
mis gibide olmuştu
ama gerçekten cok zahmetli ve uğraş istio
biz onun asıl olanını yaptık
hem mak. hem el felan
gerçekten emekli bi tarif o tarifle katılan olursa ve birinci olmazsa cidden yazık olur denilen tariflerden abla (BENCE)
Benim sana önerdiğim mi zor🤔

Acaba nedir nedir 🤓
Bu ketegori iyi oldu bana.. ne gelirse aaaaa neler varmış diyeceğim :KK28:
Ben ona görselli link verdim ama o, o şekil değil yaptığı şekil yapmayı planlamış🤣Yok artık ben onu verir miyim burada ikinci dünya savaşı çıkar:KK70:işte ilk mesajı okumuyorlar sonuç böyle🤣

X