Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Çok erteliyorsun Nevoşum🤦🏻‍♀️
Canım arada kaldım. Şimdi olurum ya hemen iyileşemezsem🤔Kızların sınav senesi sonra beni suçlamasınlar. Yardım edecek, destek olacak kimse yok. Çevremde herkes ben varım yardım ederim diyor. Ama herkesin işi gücü var benimle mi uğraşacak 😔Ocakta belki olabilirim. Kasım tatili kısa🤦

Ben yarım saat önce çok fenaydım. Ayakta uyuyordum şimdi açıldım🤪
Yorulmussundur nevoşum bugun sen bıraz kosturmacan vardıya😴 bende xok yorgunum kızların bırı cok huysuz bugun üzerimden tır gecmiş gibiyim desem yeri var bide tektim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

Yorulmussundur nevoşum bugun sen bıraz kosturmacan vardıya😴 bende xok yorgunum kızların bırı cok huysuz bugun üzerimden tır gecmiş gibiyim desem yeri var bide tektim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Aynen canım çok yoğun bir gündü🤦Sabah çocukları bıraktım otobüse bindim. Kursa gidiyordum. Gittim geri döndüm. Oğlanı alıp köye gittim sonra mezarlığa🤦Birde dün gece hiç uyumadım.
Seninde işin zor Allah yardımcın olsun🤲🥰❤️

Aynen canım çok yoğun bir gündü🤦Sabah çocukları bıraktım otobüse bindim. Kursa gidiyordum. Gittim geri döndüm. Oğlanı alıp köye gittim sonra mezarlığa🤦Birde dün gece hiç uyumadım.
Seninde işin zor Allah yardımcın olsun🤲🥰❤️
Ahh nevoşum bazen hersey üst üste geliyor malesef🙏🏼 İkiz annedi olarak sıan benı burda en ıyı sen anlarsın dimi kanlı gozler dagınık saclar cıkarılamayan ojeler bebek tükürüğü olmuş tsortu degıstırememeler uzaaar gider🥰

Ahh nevoşum bazen hersey üst üste geliyor malesef🙏🏼 İkiz annedi olarak sıan benı burda en ıyı sen anlarsın dimi kanlı gozler dagınık saclar cıkarılamayan ojeler bebek tükürüğü olmuş tsortu degıstırememeler uzaaar gider🥰
Canım ikiz annesi olmak hem özel hemde çok zordur. İnan hala zor🤦
Daha dur biraz büyüsünler psikolojik denge kurmakta zor olacak🤦
Ama iki kız annesi olmak ayrı güzel🤩

X