8 yaş koltuk altı kokusu

Nurdane cglr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
74
20
31
Herkese merhaba. Kızım Kasım'da 8 yaşıni dolduracak.. geçen yaz sonu koltuk altı kokusunu fark edip doktora götürdük. O gün banyo yaptırıp götürmüştüm kokmuyor diye inanamadi bana..sadede paketli gıdaları kesmemi söyledi göğüslerini muayene edip gönderdi. Kışn koku yotku ama yaz başlayınca yine koku oluşmaya başladı. Bildiginz acı acı ter kokuyor çocuk . Meme başıni kontrol ettim birşey yok acimiyor diyor. Koltuk altı ve bikini bölgesi temiz kıllanma yok. Ama oldum olası elleri terle bebkliginden beri.. geçen ay bütün kan değerlerine baktırdım d vitamini eksikliği çıktı. O zmanlar koltuk altı kokusu başlamamıştı. Şimdi tekrar kan aldıramam çünkü ortalığı birbirine katıyor . Kovuyorlar bizi remsen tutulmuyor kan verirken. Bu ter kokusunu normal mi bu yaşta .kendimden hatırlamıyorm koku ne zaman başlamıştı?

Paketli gıdaları kestiniz mi peki? baharatlı yiyecekler abur cuburlar falan ter kokusu yapıyo olabilir ama altında başka neden var mıdır bilmiyorum

Geçen s
Paketli gıdaları kestiniz mi peki? baharatlı yiyecekler abur cuburlar falan ter kokusu yapıyo olabilir ama altında başka neden var mıdır bilmiyorum
Paketli gıdaları kestigimizde yaz sonuydu. Geçti gibi birşey olmuştu. Şimdi fark edince tekrar tam kesmedim ama elimden geldiğince azalttmaya çalışıyorum

X