Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Cecocum ne iyi etmişsiniz ya bende gitmek istiyorum bugün bir yerlere ama dün gece tartıştık eşimle gece kızım yüzünden .sabah da beni uyandırmadan gitmiş hala da aramadi .neyse biraz sonra arar gönlünü almaya çalışırım . Dün demiştim çıkalım diye bugünden için tamam demişti. Birazdan anneme geçip bir güzel banyo yaparım evde kızım banyo yaptırmiyo bana agliyo maalesef. Sonra kızımı uyutup geçen sene güzellik salonunda cilt bakımı yaptırıyor dum zayıftım o zamanlar orda galiba param kaldı parayi geri iade etmezler ama cilt bakımı yaparlar ordan da kuaföre giderim kas bıyık saça da fon cektirdik mi tamam işte akşama da makyajımi yaparım çıkarız dışarı .ama eşimin şu özelliği var hep gidecegimiz yeri ben secerim isterim ki bazan de hadi canım şurda yer ayirttim oraya gidelim desin yoo nerde onlar flört ederken sona erdi

Merhaba kizlar.
Öğle namazini kilip babaannemle yuruyelim dedik aslında niyetimiz pazara inmekti ama yol uzun gelince babaannem yoruldu geri döndük neyse evden ciktik kapiyi kitledik anahtari cantaya koyayim derken bi yandanda yürümeye basladim kendimi yyerde buldum ayagim kaydi verilmiş sadakam varmiski sağ bacagimin uzerinde kaldim iyice kapaklanmaktan son anda tutunarak yirttim ama çok korktumm

Geçmiş olsun canım.Verilmiş sadakan varmış. Bende 1 aylık hamileyken ağaçtan düşmüştümmaalesef.

aynen canım senın daha kotuymus canm bı sorun yasamadın ıns allah ben Allahtan tek one dogru gıttım popo ustune gıtseydım dusunmek bıle ıstemıyorum

yüzüstü düşmüştüm, burnum hafif yamulmuştu gözaltları mosmor işin kötüsü hamile olduğumu bile bilmiyordum sonra öğrendim. Rabbim koruyor gerçekten inanıyorum...

En azından kayseripark dışında seçeneğiniz var talasta taş plak çok meşhurmuş

Çok geçmiş olsun canım bende otobüsün merdivenlerinden inmiştim popo üstü doğum hazırlığı yaparken perde asıyordum merdivenden düştüm. Çok şükür ikiside sağlıklı doğdu

Çok geçmiş olsun canım bende otobüsün merdivenlerinden inmiştim popo üstü doğum hazırlığı yaparken perde asıyordum merdivenden düştüm. Çok şükür ikiside sağlıklı doğdu
aman canım dıkkat kız hamıleyken ne ısın var merdıvenlerde gercı olcak oldumu duz yolda yururkenbıle oluyor rabbım korumus yavrularını

Çok geçmiş olsun mervem herkesin başına ufak tefek bir şey ler gelmiş hamileyken rabbim koruyor çok şükür .bende ilk oğlumda 8 aylıkken otobüsden inerken şöför hareket etmişti çok kötüydü ,küçük oğlumdada çamaşır asarken tabureden popo üstü düşmüştüm 5 aylık falandım sanırım.rabbim korusun tatlım hepimizi .

Çok sağol ablam ne kadar dikkat Ersek sakinsakta oluyor ablam çok şükür sagsalim dünyaya gelmişler amin cumlemizi ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…