Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

İyi pazarlar şekerler:KK3::KK3::KK68:
Merhaba kızlar iyi geceler :) 3ay sonra düğünüm var. 6kilo vermek istiyorum sporla beraber. Şimdi 63.5 kiloyum. 1.62 boyundayım. Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba canım hoşgeldinnn 3 aya denk kuğu gibi bir gelin olursun inş bitanemm:KK19: öncelikle şeker ve ailesi un ve ailesiyle vedalaş tatlım kahvaltını güçlü öğle ve akşamı hafif geçir her gün en az 30 dklık spor yapmalısın ki vucudun sıkılaşsın kilo verme hızın artsın günde 2 finvan yeşilçay içersem metabozliman hızlanır kuzum ayrıca en az 2-2,5 lt su içebilirsen harika olur:KK70::KK70:

Ayrıca ilkj sayfadaki kuralları okuyup kabul etmen lazım bitanemm

Merhabalar

8.takima yonlendirildim :)
Benide araniza alirsajiz sevinirim.
165 boyundayim 91 92 arasindayim yarin acbkarina tartilip anlicam :)
Syrekli online olamayabilirim ama her cuma yazarim zevkle kilomu :)

Merhaba cnm hoşgeldin 8, takıma:KK60: ilk sayfadaki kuraları okuyup kabul ettiğine göre günlük 5 mesaj yazma kuralını da okumuşsundur cnmcım paylaşım ve motivasyonun yüksek olması içim katılımının fazla olması gerekli ayrıca henüz takım listesine girmedin katılımın paylaşımın çok olsun ki takım listesine girebilesin kuzum

Merhaba kızlar. Bende bugünkü planımı yazayım size
kahvaltı beyaz peynir yumurta zeytin şekersiz çay

Öğleyin arkadaşta olacam kısıra çağırdı ama iki kaşık yicem
akşam çorba içecem ekmeksiz tabi.
Spor olarakta kahvaltıdan hemen sonra plates yapacam:)

gayet güzel bir plan cnm kısır yeşilliği bol olursa yarım tabak yiyebilirsin korkma tatlım akşam da çorbanın yanına salata veya yoğurt ekle ki metabolizman yavaşlamasın cnm :KK60: spor da yapılırsa süper:KK9:

Kurallarida simdi okudum hepsinede harfiyen uyulucakdir :)

az once yazdıklarımı geri aldım o zamannn:KK22: şekerler yeni geldiğiniz için deneme süreniz iki hafta olacak takım kaptanınız Moni :KK68:ben 6, takım kaptanıyım takım kaptan yardımcınız sevgili efsax sizlere yardımcı olacaktır deneme süresi sizin paylaşımllarınza göre 1 hafta da olabilir gün sonunda veya ertesi gün aldığınız nefesi bile yazmalısınız:KK28: takımınız bu ara zor günler geçiriyor eminim sizlerin sayesinde bu günler bitecek her zaman yardıma hazırız :KK68:

Eşim orucTE="yst38, post: 37582783, member: 318272"]Hayrola sabah sabah
Esim oruç tutuyo sahura kalktık canım[/QUOTE]

Allah kabul etsin Gülşencim

Kızlar eşim yine dedesigile gitmemizi istiyor her Pazar ordayım ya ailecek hiç geçirmiyoruz pazarları. Bende patladım biraz önce ben gelmiyorum dedim bende kızımı alıp giderim dedi onu nasıl ikna edebilirim bazen de birlikte vakit geçirmeye ..dedesine çok düşkün her hafta gidilmezki ben de ailemi haftada bir görüyorum onun ailesini de ama dedesi olmaz ki ya

Haklısın bitanemm ama eşinle inatlaşman birbirinizi boşu boşuna kıracak bence git ama erken kalkmaya ikna et eşini tatlım kızımız çok sıkıldı onunla ilgilenelim gezdirelim sineyama götürelim filan desen olmazmıkio_O

Merhaba kızlar iyi geceler :) 3ay sonra düğünüm var. 6kilo vermek istiyorum sporla beraber. Şimdi 63.5 kiloyum. 1.62 boyundayım. Sizce ne yapmalıyım?
hoşgeldin canim benim çok bi fazlan yokmuş dugunede 3 ay gibi zamanin var çok sanlisin kuğu gibi bi gelin olacaksin inş bende yeni evlendim bu yazin basinda Allah tamamini erdirsin ins

Merhaba kızlar menüm

sabah
dukan ekmek
peynir
zeytin
yumurta
salam

öğle
yağsıze et
salata

akşam
1 yumurta
salata

gece
süt
2 dilim dukan kek
merhaba tatlim aksam yemeğin biraz az olmuş sanki

Merhabalar

8.takima yonlendirildim :)
Benide araniza alirsajiz sevinirim.
165 boyundayim 91 92 arasindayim yarin acbkarina tartilip anlicam :)
Syrekli online olamayabilirim ama her cuma yazarim zevkle kilomu :)
merhaba canim hoşgeldin benim umarim hep birlikta güzel kilolar veririz ben her ne kadar hamilelikten dolayı listede yer almasamda menü ve kilo bildirimine sizlerle beraber devam edicem inş

Merhaba kızlar. Bende bugünkü planımı yazayım size
kahvaltı beyaz peynir yumurta zeytin şekersiz çay

Öğleyin arkadaşta olacam kısıra çağırdı ama iki kaşık yicem
akşam çorba içecem ekmeksiz tabi.
Spor olarakta kahvaltıdan hemen sonra plates yapacam:)
plates çok super bi spor 5 kilo veriyorsan 10 kilo gibi duruyor hamilelikte şuan kilo almadim aksine 8,5 kilo verdim ama doktorum izin verirse hamilelik platesi yapicam

Kurallarida simdi okudum hepsinede harfiyen uyulucakdir :)
inşallah canm benim

Kızlar eşim yine dedesigile gitmemizi istiyor her Pazar ordayım ya ailecek hiç geçirmiyoruz pazarları. Bende patladım biraz önce ben gelmiyorum dedim bende kızımı alıp giderim dedi onu nasıl ikna edebilirim bazen de birlikte vakit geçirmeye ..dedesine çok düşkün her hafta gidilmezki ben de ailemi haftada bir görüyorum onun ailesini de ama dedesi olmaz ki ya
canim eşini nazil ikna edersin bilmiyorum henüz evlilikte yeniyim ama inatlasarak ikna edemezsin isi inada bindirirsin güzellikle söylemeyi dene neden ve gerekçeleri ni anlat ne bilim berblaber zaman gecirmeyi özlediğini soyle vs inş ikna edebilirsin

Kendinden bahseder misin canim adin nedir nerden yaziyorsun calisiyor musun
ben gülşen kayseride oturuyorum ogretmenim

Kendinden bahseder misin canim adin nedir nerden yaziyorsun calisiyor musun
ben gülşen kayseride oturuyorum ogretmenim

Kilon ve boyun kac
Bende elif. Matematik öğretmeniyim vanda yaşıyorum. Nişanlıyım 29 ocakta düğünüm var. 1.62 boyum. 63.5kiloyum :))

hoşgeldin canim benim çok bi fazlan yokmuş dugunede 3 ay gibi zamanin var çok sanlisin kuğu gibi bi gelin olacaksin inş bende yeni evlendim bu yazin basinda Allah tamamini erdirsin ins

merhaba tatlim aksam yemeğin biraz az olmuş sanki

merhaba canim hoşgeldin benim umarim hep birlikta güzel kilolar veririz ben her ne kadar hamilelikten dolayı listede yer almasamda menü ve kilo bildirimine sizlerle beraber devam edicem inş

plates çok super bi spor 5 kilo veriyorsan 10 kilo gibi duruyor hamilelikte şuan kilo almadim aksine 8,5 kilo verdim ama doktorum izin verirse hamilelik platesi yapicam

inşallah canm benim

canim eşini nazil ikna edersin bilmiyorum henüz evlilikte yeniyim ama inatlasarak ikna edemezsin isi inada bindirirsin güzellikle söylemeyi dene neden ve gerekçeleri ni anlat ne bilim berblaber zaman gecirmeyi özlediğini soyle vs inş ikna edebilirsin
Evet fazlam yok ama dikkat etmem gerek. 5 kilo verirsem güzel olacak:)

Dun ki menüm
Kahvalti
1 parca ekmek
1 rafadan yumurta
Domates
Salatalik
1 bardak şekerli cay
5-6 tane biscolata
Aksam
2 tane et sis
Yarim domates
Lahana tursusu
Ayran
Soğan salatasi
Maden suyu
Missbon vişneli seker

İyi pazarlar şekerler:KK3::KK3::KK68:

Merhaba canım hoşgeldinnn 3 aya denk kuğu gibi bir gelin olursun inş bitanemm:KK19: öncelikle şeker ve ailesi un ve ailesiyle vedalaş tatlım kahvaltını güçlü öğle ve akşamı hafif geçir her gün en az 30 dklık spor yapmalısın ki vucudun sıkılaşsın kilo verme hızın artsın günde 2 finvan yeşilçay içersem metabozliman hızlanır kuzum ayrıca en az 2-2,5 lt su içebilirsen harika olur:KK70::KK70:

Ayrıca ilkj sayfadaki kuralları okuyup kabul etmen lazım bitanemm

Merhaba cnm hoşgeldin 8, takıma:KK60: ilk sayfadaki kuraları okuyup kabul ettiğine göre günlük 5 mesaj yazma kuralını da okumuşsundur cnmcım paylaşım ve motivasyonun yüksek olması içim katılımının fazla olması gerekli ayrıca henüz takım listesine girmedin katılımın paylaşımın çok olsun ki takım listesine girebilesin kuzum

gayet güzel bir plan cnm kısır yeşilliği bol olursa yarım tabak yiyebilirsin korkma tatlım akşam da çorbanın yanına salata veya yoğurt ekle ki metabolizman yavaşlamasın cnm :KK60: spor da yapılırsa süper:KK9:

az once yazdıklarımı geri aldım o zamannn:KK22: şekerler yeni geldiğiniz için deneme süreniz iki hafta olacak takım kaptanınız Moni :KK68:ben 6, takım kaptanıyım takım kaptan yardımcınız sevgili efsax sizlere yardımcı olacaktır deneme süresi sizin paylaşımllarınza göre 1 hafta da olabilir gün sonunda veya ertesi gün aldığınız nefesi bile yazmalısınız:KK28: takımınız bu ara zor günler geçiriyor eminim sizlerin sayesinde bu günler bitecek her zaman yardıma hazırız :KK68:

Esim oruç tutuyo sahura kalktık canım

Allah kabul etsin Gülşencim
[/QUOTE]
Önerilerini mutlaka dinlicem :) 2hafta deneme süresi nasıl oluyo peki:)

Kizlar bu arada bende kendimi tanitayim
Adim merve yasim 24 4-4,5 aylik evliyim istanbulda oturuyorum ve bi yandan manisa da üniversitede son sinif ogrencisiyim takimin kaptan yardimcisiyim şuan çok aktif olamiyorum ama telafi edicem insallah 364. Etapta izine ayrildim doğuma kadarda izindeyim ama sizinle hep birlikta olacagim inş elimden geldigince yardim etmeye calisicam su şiralar telden girdigim için uzun uzun yazamiyorum yarin manisaya geçmiş bilgisayara kavuşmuş olacagim o zaman daha faydali olabilirim diye dusunuyorum ins

İnşallah ya tabi korumakta önemli formumuzu :)
Kesinlikle canim kendimden çok iyi biliyorum 2013 un mayis sonunda basladim ben kilo vermeye calismaya 103,2 kiloydum ilk baslarda gayet güzel devam ettim 20 kiloyu bi solukta verdim takima geldiğimde 90 kusurdum haziran sonu gibi gelmistim sonra nisandi düğündü derken kiloma dikkat edemedim 75 e kadar inmistim sonra bi rahatlik geldi dikkat etmedim 87 leri gordun nisanimda 80 gördüm sonra tekrar bi rahatlik 85 buldum düğüne kadar yine 80 gördüm bu seferde evlendim diye rahata erdim hamile oldugumu öğrendiğimde tartildigimda 87 ,7 87,6 yi gördüm şuan çok şükür 79,1 gordum gectigimiz cuma ama hamilelikte özel bi caba harcamadim bulantim olduğu için yemek yiyemedim o yüzden kendiliğinden gitti :) inşallah sen benim gibi yapmazsin ve hep korursun belki de simdi hedefine ulasmis olcaktim ve şuan kilolu hamileliğin olmayacakti

Kesinlikle canim kendimden çok iyi biliyorum 2013 un mayis sonunda basladim ben kilo vermeye calismaya 103,2 kiloydum ilk baslarda gayet güzel devam ettim 20 kiloyu bi solukta verdim takima geldiğimde 90 kusurdum haziran sonu gibi gelmistim sonra nisandi düğündü derken kiloma dikkat edemedim 75 e kadar inmistim sonra bi rahatlik geldi dikkat etmedim 87 leri gordun nisanimda 80 gördüm sonra tekrar bi rahatlik 85 buldum düğüne kadar yine 80 gördüm bu seferde evlendim diye rahata erdim hamile oldugumu öğrendiğimde tartildigimda 87 ,7 87,6 yi gördüm şuan çok şükür 79,1 gordum gectigimiz cuma ama hamilelikte özel bi caba harcamadim bulantim olduğu için yemek yiyemedim o yüzden kendiliğinden gitti :) inşallah sen benim gibi yapmazsin ve hep korursun belki de simdi hedefine ulasmis olcaktim ve şuan kilolu hamileliğin olmayacakti
Bende üniversite 3.sınıfta verdim kilo. O zaman 58 kiloydum. 4.sınıfta kpss derdi zaten hiç almadım. Ama geçen sene okuldan geldim yorgun yorgun yemek yiyip uyudum hep. Sonra sevdicekle tanıştık ben bişe yiyemedim 10günde eski kiloma döndüm:) ama sonra sevdicek iyi bakınca bende yiyince bu haldeyim:) çikolata cips hayatımdan çıkardım zaten. Ama hareket etmem lazım :)

mYenge de varda matematik39 .!.:
Bende elif. Matematik öğretmeniyim vanda yaşıyorum. Nişanlıyım 29 ocakta düğünüm var. 1.62 boyum. 63.5kiloyum :))
Aa benim yengemde vanda matematik ogretmeni abimde savci orda universitede lojmanda kaliyirlar sende lisr de mi calisiyorsun aslen nerelisin

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3:
Anammmmmmmm okadar şey yazıp paylaşmıştım çıkmamış :mad:

Özet geçeyim :KK48:

İki gündür karatayın canına okudum ( fazla yemedim ama düzenim şaştı ve gofret yedim :KK67: )
Bugünde çeremesini baygın bir şekilde yatarak geçirdim ( şekerim yükseldi sanırım ) öğleden sonrada arkadaşlar akşam çaya geleceklerini haber verince ayaklarım totoma vura vura evi temizledim ve tam size selam vermek için girmişken zil çaldı misafirler geldi :KK57:

Yarın sabah inşallah eski düzenime dönüyorum ( bir daha tövbe şekerli birşeyler yemem :KK12: )
Menülerimide düzenli bildirip haftaya çok güzel bir bildirim yapacağım Allahın izniyle :KK66:

Karatay kitaplarımda geldi şükür az onu da okuyup hemen yatıyorum :KK66:
SAbah inşallah eski Ceco olarak sahalara dönüyorum :KK15:

Canım öyle birşey için hiç huzurunu bozma derim :KK66:
Emin ol dedesi çok huysuz biride olsa bizlerde yarın öbür gün onların yaşına gelince torunlarımız gelse diye kapıda gözümüz bekleriz :KK68:
Bence eşinle farklı bir anlaşmaya gitmeye çalış :KK66: Dedesinemi gitmek istiyor tamam ama baştan anlaşın bak işte sabah dedeye erken gidip oradan çıkınca şuraya gidelim buraya gidelim gibilerinden pazarlığını yap :KK66:
Yada öncesinde gezin akşam üzere çaya uğrayın :KK66:
Baktın eşin yanaşmıyor o zaman son çare olarak hastayım ayağına yatıp pazarını evde geçireceksin ( sen halsizkende seni bırakıp dedeye gitmez sonuçta diye tahmin ediyorum :KK68: )
Olmadı KVlerinle görüşmeyi düşündüğünüz günlerde eşine ya hadi dedenede annenleri çağıralım hepbirlikte oraya gidelim ikiside bir aradan çıkmış olur dersin :KK66:

selam kızlar nasısınız. diyet kötü benimde canım sıkkın.
eşimin hem ünv hemde bekarlık ev arkadaşı yaklaşık 7-8 senelik arkadaşının eşi doğum yapacak istanbulda. kız tarafı yurt dışında nasılsa gelemiyorlarmış. erkeğinde baba yok anneyle abla var onlarda gelmiyolarmış. eşim çok sormadı ama anladığımız kadarıyla kıymetli bebek. tedaviyle olmuş. içim cıs etti çok üzüldüm. üzülecek yer arıyorum zatende. allah sabır ve kolaylık versin.

Kızlarrrrrrrrrrrrrrr ya hala şoktayım :KK43:

Kaptanımız Ayşenin Babacığı aniden vefat etmiş 3 gün evvel :KK61::KK61::KK61::KK61:
Facede gördüm baş sağlığı diledim ama öğlen arayıp görüşürüm onunla sonuçta sırf faceden olmaz :KK43:

Aa çok üzüldüm yaa. :KK43:...
Allahım sabır versin. Bizim de baş sağlığı dileklerimizi iletirsen sevinirim..

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.aniden mi vefat etmiş acaba bir hastalığı falan var mıydı?her ne olursa olsun baba bu yaaa.Allah kimseye göstermesin acılarını. amin

Allah rahmet eylesin ölüm aniden geliyo Rabbim ailesine sevenlere sabır versin

Moniciğim vasın sağolsun Allah rahmet eylesin annene de sana da Allah sabırlar versin böyle birden bire kaybetmek de zor olsa gerek Allah metanet versin mekan durağı cennet olur ınsallah:KK43:

İyi akşamlar 8, takımın şekerleriii:KK68::KK68:

Monicim başımız sağolsun bitanemm mekanı cennet olsun babacığının rabbim sizlere sabır versin inş:KK43:
Selamün aleyküm
Aminn inşallah...Allah cümlenizden razı olsun çok teşekkür ederim canlarım.
Malesefki babacımı kaybettim hepimiz için çok ani oldu ,hala inanamıyorum.

Nurlar içinde yat babacım mekanın cennet olsun inşallah aminnn...

X