Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

hayırlı yolculuklar canım

Ben 15 yaşında 1.50 boyunda 80.3 kilo bir kızım zayıflamak ve sizin takımda yer almak istiyorum.Hedefim 55-60 kilo olmak
hoşgeldin pıtırcık
Bol paylaşım ve azimle inşallah hedefine ulaşacaksın ,bunun içinde öncelikle disipler şart
1.sayfada kurallarımız yazıyor okumanı rica ediyorum tatlım

Son düzenleme:
Günaydın kızlar iş ziyareti Ankara'ya gidiyorum Havaalanındayım aksama döneceğim arada bakabilirsem uğrarım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hoşgeldin pıtırcık
Bol paylaşım ve azimle inşallah hedefine ulaşacaksın ,bunun içinde öncelikle disipler şart
1.sayfada kurallarımız yazıyor okumanı rica ediyorum tatlım
pıtırcığı duyunca aklıma eski dersane hocam geldi kurallara riayet edeceğime emin olabilirsiniz.

Kaderdaşlarım ablalarım
Ben mide konusunda biraz hassas olduğum için Ramazanda dışarı pek çıkmam ev içinde yapabileceğim sportif aktivite için öneri verecek olan var mı?Önerilerinizi bekliyorum.Bu haftaki hedefim
Başlangıç kilom:80,3
Bitiş Kilom:79,9 Olsun istiyorum inşallah.

Artık 80'in altını bir göreyim.

günaydınnn
Ramazan dolayısıyla bölük pörçük uykumla buradayım
Uykumu alamayınca sersem gibi dolaşıyorum tüm gün
Güzel bir hafta olsun hepimiz için inşallah

günaydınnn
Ramazan dolayısıyla bölük pörçük uykumla buradayım
Uykumu alamayınca sersem gibi dolaşıyorum tüm gün
Güzel bir hafta olsun hepimiz için inşallah

Günaydın inşallah pazartesi sendromsuz bir gün geçiririz hepimiz.Güzel ve zayıflayarak bir de hafta geçirdik mi tadından yenmez.
Ah o uykusuzluk halini bilmez miyim ayak serçe parmağını 5 kere üst üste sehpanın kenarına çarpmak gibidir.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar iş ziyareti Ankara'ya gidiyorum Havaalanındayım aksama döneceğim arada bakabilirsem uğrarım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
güle güle git gel canım
pıtırcığı duyunca aklıma eski dersane hocam geldi kurallara riayet edeceğime emin olabilirsiniz.
çok miniksin tatlım bahar gibisin o yüzden pıtırcık demek istedim miniğiminşallah sağlıklı bir şekilde kilolarımızdan kurtulcaz

pıtırcığım leslie 1. Mill yapabilirsin evde istersen iftardan 1 saat sonra yaparsan hem seni ramazanda zorlamamış olur

evet aynen öyle, inşallahh
Uff ne acıdır o

Ay inşallah valla kilolarla birlikte annemin iğnelemelerinden de kurtulacağım.Ayrıca benzetmelerin için çok teşekkür ederim çok tatlı benzetmeler.
Önerdiğin aktiviteyi deneyeceğim kesinlikle bir de müzik açıp dans etmeyi sevdiğim için onu yapacağım.

Günaydın kızlar, hafta sonu giremedim, ne güzel takım hareketlenmeye başlamış, maşallah ..

dans atmek de çok faydalı ben bi ara yarım saat hiç durmadan oynuyordum akşamları ve çok faydasını görmüştüm💃

Günaydın kızlar, hafta sonu giremedim, ne güzel takım hareketlenmeye başlamış, maşallah ..
evet canım güzel bir şeyler olacak takım adına inşallah❤️

dans atmek de çok faydalı ben bi ara yarım saat hiç durmadan oynuyordum akşamları ve çok faydasını görmüştüm💃

evet canım güzel bir şeyler olacak takım adına inşallah❤️

Çok sevindim monicim, ben sık sık ziyarete gelirim sizi zaten ama bir şeye ihtiyacın olursa her zaman özelden de yazabilirsin.

Son düzenleme:
Merhaba kizlar dünkü menum

Sabah:1 haşlanmış yumurta 2 dilim ekmek 1 dilim peynir 3 yesil zeytin
Ara: sekersiz Nescafe
Aksam:1 tabak yaz türlüsü, bir kase yogurt, 3 dilim karpuz

Gece: Bi porsiyon meyve

2.5 litre su

Spor:30 dk tempolu yürüyüş
40 dk spor parki

:-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Merhaba ben nur 17 yaşındayım karatayla zayıflama yolunu seçtim bugün ilk günüm ve yasak bir şey yemedim.

Son düzenleme:
canım yaz turşusu ne turşusu ki şimdi merak ettim ben :26: yaz türlüsü olabilir mi ki
ayrıca akşam çok az olmamış mı yani sebze yemeği yeseydin(turşu türlü değilse bu yorum geçerli) bir çorba içseydin daha sağlıklı olurdu birde genelde akşam saatlerinde yenen meyveler kilo aldırıyor onun yerine ögleden sonraki arada yiyebilirsin ayrıca meyvenin yanında mutlaka ne yapıyoruz içindeki gi (kısaca şeker oranını) düşürmek için yogurt yada ayran emin ol daha tok tutacak
ohh ohh maşallah canım hoşgeldin taım kuralları konusunda monicim yardımcı olur takım kaptanınız o
bende karatay yapıyorum 3. takım kaptanıyım kardeş takımız ve buraya uğradığında görürsün sweetdimple hee onu görürsen kaçırma çünkü o karatayla 80lerden 60lara indi ve unutma iliğine kadar sömür al bütün bilgileri
ayrıca profilimdende bakarsan görürsün sitedede bulabilirsin karatayla sağlıklı zayıflıyoruz topiği var hem orda hem burada devam edersen çok süper olur buradaki yarışma ortamı inan karataydada kaçamak olmaması acayip motive eder seni

Aynen canim yaa türlü o telefonun azizligi :-D:-D

Düzelttim ;-)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…