Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Önerilerin için teşekkürler ne kadar zamanda verdin acaba bu kiloyu

Selam
Ben 3.takim kaptanı
Bu hafta kilo vermek soyle dursun tam 1 kg aldim
Dugunumuz vardi spor yapamadim ve düzensiz beslendim gece ikkide yediğimiz zamanlar oldu
Aslında dahha fazla almistim ama yinede ugraslarima ragmen sabit cikmayi basaramadim 4 gunluk dugunun bedeli agir oldu
Huzurunuzda takimimdan ve karatay grubumdan Özür dilerim :18:

günaydın valla ben her gün saf gbi menü yazıp duruyodum 8. takım için.ama kimse bişey yazmıyodu,ben de bıraktım

Hopsss nereye
Hedefine mi ulastin ki birakiyorsun
Hep vazgectigimiz icin sisko olmadik mi
Takiminiz toparlanana kadar elimizden geleni yaoariz sizde bizim tajimlara gidip gelin motuveniz artsin eflax onca yogunluga ragmen takimi kalatmadoysa inan ki sizler icin

canikom yok ben hala diyetteyim.ama kimse bişey yazmıyo.forumda hep diğer gruplar üstte.tammam akşam yazarım,ama herkes yazsın yahu

Kizlar bu hafta sinavlarim cok yogun oldugu icin yediklerime pek dikkat edemedim ve hic kilo vermedim, ama iyi yani kilo da almadim, onceden olsa kesinlikle kilo almistim. Suanda fizik sinavina gidiyorum ayrintilari aksam yazarim

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

canikom yok ben hala diyetteyim.ama kimse bişey yazmıyo.forumda hep diğer gruplar üstte.tammam akşam yazarım,ama herkes yazsın yahu

Kaptaninizin yoguugu bitip takiminiz toparlanana kadar basibizi agritacagim biraz
Hahh söyle kimmis o yazmayan soyle bana benim meşhur tavam var onunlan girisirim valla Eki Görüntüle 1146870

Allah zihin acikligi versin canim ogtenci olsaydim keşke bende

:124:iyi valla sevindim eriğim arkadaş,ben yazarım akşamları menümü,içtiğim suyu,sporu.

Pek tabi ki
Akliniza takilan birsey olursada sorun 3 takim 6 takim olarak daima yardimci olur kelebeklerimiz gelin gidin
Hepimizin amaci ortak hepimiz citi piti olcaz tas catlatcaz tasss

Merhaba ben 3.takımdan geliyorum
Bu hafta psikolojik olarak zor bi dönem geçirdim tabiki mazereti değil ama homini gırtlak yedim
Sonuç olarakta tartıda kilo vereceğime +0,80 kg çıktım

Çok üzgünüm Takımımdan özür dilerim

Selam kizlaar ben uzun final donemlerimden sonra nihayet geri donebildim tabi beni kabul ederseniz bu arada sadece efsax ve ceco burda kimse yok noolmus ya yeni gelenler hosgelmis de hatice abla filan nerde kimse kalmamis icim bi kotu oldu

Selam kizlaar ben uzun final donemlerimden sonra nihayet geri donebildim tabi beni kabul ederseniz bu arada sadece efsax ve ceco burda kimse yok noolmus ya yeni gelenler hosgelmis de hatice abla filan nerde kimse kalmamis icim bi kotu oldu

slm canımmm hadi geçmiş olsun finalleri atlatmışsın güzel notlar alırsın inşş bir an önce dönmeni dilerim bitanemmm takımının desteğe ihtiyacı

takımın çoğu izinli pek kimse kalmadı efsaxın düğün telaşı var cecoşum bir haftaya kadar tatile çıkacakk yeni gelen arkadaşlarla takımı toparlarsınız inş bitanemm
:124:iyi valla sevindim eriğim arkadaş,ben yazarım akşamları menümü,içtiğim suyu,sporu.

kuzum hani nerde menüler

Teşekkür ederim tatlım. öyle yoğun günler yaşıyorum ki... dükkanı halaa açamadık. izinler, tadilat vs derken bi de benim ufaklık hastalandı. ciddi bi tehlike atlattık. 3 gün hastanede yattıktan sonra bu gün taburcu edildi. uykusuzluktan ve yorgunluktan bitmek üzereyim. yarın da Adanaya gidicem. çarşamba günü gelip aynı gün dükkan açılışı yapıcam. daha öncedende yazdığım gibi burdan kopmak istemiyorum ama bildirim yapmam imkansız gibi bişey. herşeye rağmen sosyal sorumluluk projesi gibi bişey oldu bende burası :)) kilomu sabit tutmayı başarabiliyorum. sürekli koşturmaktan yemek yapmaya fırsat bulamıyorum ve hazır şeylerle geçiştiriyorum öğünlerimi. sürekli hamur işi yiyorum yani... ama sirkeli su sayesinde sanırım kilo almıyorum. normalde bu beslenme şekliyle şu ana kadar en az 3 kilo almalıydım. gecenin 3 ünde çalışırken bitkin düşüp yarım ekmek arası peynir zeytin yediğim bile oluyo... anlayın yani. demem o ki, sirkeli su, limonlu su ya da karbonatlı su için güzeller. kesinlikle kilo kontrolünde işe yarıyo. bi de kireçlemelerim ciddi anlamda yok oluyo. bunu resmen hissediyorum. bi rus doktor arkadaşım da söylemişti bunu. limonlu ya da sirkeli su kireçlenmeleri yok eder demişti. kesinlikle işe yarıyo. boyun ağrılarım, kol ve sırt ağrılarım bu kadar ağır işin altında olmama rağmen yok oldu. bi de belim düzelse yenilenmiş gibi olucam :))

Selam Kızlar...
Hepinizi çok özledim. Fırsat buldum girdim siteye. biraz sonra çıkmam lazım. bi dünya iş beni bekliyo... hepinizi çok özledim. farkına varmamışım ama hayatımda baya bi yer edinmiş burası...

Şu iş güç biraz bi düzene girsin inşallah düzenli girmeye çalışıcam. Tabi beslenmemi de tekrar düzenlemem lazım. Kilom şu an sabit. Hala 62 kilodayım. bi salata yapmaya bile fırsat bulamıyorum. bulabilsem ve dikkat edebilsem şu yoğunlukta sanırım şu an 55 leri rahat görmüştüm. sabah akşam, gece sürekli hazır pizza, tost, peynirli.... yani anlayın halimi... özledim normal beslenmeyi.
bu arada ben doğal sabunlar ve krem yapıyodum ya :)) benim ardıç katranlı sabunum kremimle birlikte egzamayı yok ediyo... bir sürü egzama hastasına denemeleri için dağıttım. herkesten ciddi iyileşme haberleri geldi. eşimdeki tamamen yok oldu ki 15 yıldır ciddi sorun yaşıyodu. sağlık bakanlığından izinlerini alıcam inşallah. bu yüzden çok mutluyum. diğer haber yaptığım ev yapımı reçel, marmelat ve şekerlemeler, elma sirkem, nar ekşisi vs ler için tarım bakanlığından izinlerimi alabildim. bi de akciğer kanseri hastaları için daha önce denenmemiş bi sirke ürettim. henüz denemesini yapmadım ama yararı olacağına inanıyorum. hibiskus sirkesi ürettim. tadı ve rengi çok güzel oldu. Adana'dan gelince şişeleyeceğim onları. Yine hasta olanlara denemeleri için vereceğim. işe yararsa belki onun da patentini alırım. sizden duyan varsa bana yazarsa sevinirim. çok araştırdım hibiskus sirkesine rastlamadım.
neyse şekerler ballar... çıkmam lazım. sanırım Adana'dan yazabilirim. Orda daha müsait olucam. hepinizi seviyorum.
Allah'a emanet olun.

hayırlı olsun yeni dükkanın allah bol kazanç nasip etsin cnmmmm emeklerinin ve bu yorgunluğunun karşılığını alman dileğiyle kuzucuğuna geçmiş olsunn kilonu da koruman harika açılıştan sonra dön ne olur tatlım takımın sana ihtiyacı var sedef için bir sabunun varmı cnmmm komşumuz çok dertli bu konuda :26:

Yeni gelecek arkadaşlarımızın dikkatine 8. takımda yarışsanız bile 6, takım kaptanı olarak ben ve
3, takım kaptanı olarak eriğim her zaman sizlerin yanındayız menülerinizi ve yaptığınız sporları ve günlük tüm aktivitenizi paylaşmaya özen gösterin kızlar
baktınız burda kimse yok bizlerin takımına gelebilirsiniz her iki takımdaki arkadaşlarımızda ellerinden geldiğince sizlere yardımcı olacaktır hep birlikte sağlıklı ve kalıcı olarak hedeflerinize ulaşmanız dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…