Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Katılalı iki gun oldu galiba 66 ydim dimdi 65.5 :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ne guzel cnm tebrık ederım ben kılo veremedıkce saldım kendımı hele bugun bogazıma hakım olamıyorum:KK47:
gıttım pızza sıparıs ettım onun oncesınde cıkolata yedım bı tane kat katlarden pızzanın yanındada 2 bardak kola pofffsss:KK47::KK4::KK22: su desen hıc ıcmedım bugun bellı oluyor zaten habıre yıyorum

Son düzenleme:
ne guzel cnm tebrık ederım ben kılo veremedıkce saldım kendımı hele bugun bogazıma hakım olamıyorum:KK47:
gıttım pızza sıparıs ettım onun oncesınde cıkolata yedım bı tane kat katlarden pızzanın yanındada 2 bardak kola pofffsss:KK47::KK4::KK22: su desen hıc ıcmedım bugun bellı oluyor zaten habıre yıyorum

Bende de o cok oluyor. Ozellikle de cikolata. Ancak kendine bi gun belirle o gune kadar su kiloya gelecegim de o sekilde oluyor.

Bende de o cok oluyor. Ozellikle de cikolata. Ancak kendine bi gun belirle o gune kadar su kiloya gelecegim de o sekilde oluyor.

yok canm ben cıkolataya duskun bırı degılım de sınır oldum kılomun duraksamasına ole oluncada hemen saldım kendımı:KK22:

Kızlar iyi akşamlar menumu yazıp çıkacağım hemen sabah bir şey yemedım unutmuşum öğlen dondurma 130 kalori değerinde ogleden sonra tost kepek ekmekli akşam da dışardaydim elma dilimli patates yedim :))

Kızlar iyi akşamlar menumu yazıp çıkacağım hemen sabah bir şey yemedım unutmuşum öğlen dondurma 130 kalori değerinde ogleden sonra tost kepek ekmekli akşam da dışardaydim elma dilimli patates yedim :))

günaydın arkadaşlar aynı takımdakiler tanışalım.bugün itibariyle tam anlamıyla 1200 kalori diyetime başladım.en uygunu bu diyet diye düşündüm.akşam tüm menümü yazıcam.sizlerden yeniler kimler?ve nasıl gidiyor arkadaşlar?

günaydın arkadaşlar aynı takımdakiler tanışalım.bugün itibariyle tam anlamıyla 1200 kalori diyetime başladım.en uygunu bu diyet diye düşündüm.akşam tüm menümü yazıcam.sizlerden yeniler kimler?ve nasıl gidiyor arkadaşlar?

Günaydın :) ben yeniyim salı günü katıldım 1 haftada 3 kilo vermisim bir aydır diyet yapıyorum toplamda 8 kilo :) günlük kalori ihtiyacın kaç kalori neden 1200??

Ah Be keşke onu yapmasaydin böyle yaptıkça kilo veremezsin ki burdaki olay sağlıklı kilo vermek saniyorum tamamen kolayı hayatımızdan çıkarmaliyiz bence. Pizza da çok istiyorsan ince hamurlu küçük boy yiyebilirsiniz ayda bir. Ben yarın öyle yapıcam

ben geçen hafta mezun oldum bitanem hedefime ulaştım fakat aynen devam ediyorum sporuma menüme iyice oturana kadar dikkat etmem lazım 88 kilo ile başlamıştım bugün itibariyle 64,9 um:KK16:
Benimle aynı kiloda başlamışsın Tebrikler umarım ben de senin gibi olurum ne kadar sürede verdin bu kiloyu :) ayrıca tebrik ederim Mezuniyetini :))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Hepinize bol eksili ve hareketli bir haftasonu diliyorum :KK34:

Dün mutfağımıda salonumuda çok güzel temizledim az dinleneyim derken benim küçük cimcime ille İKEAya gidelim diye tutturdu :KK53:
Hanım Top havuzunda oynayacakmış :KK1:
Yağmuru bahane etmiştim başta halim yok diye ama yağmurda durunca anında başladı inatlaşmaya çok canım istiyor işte falan diye bizde tabi dayanamadık :KK1: minicik boyuyla bizi şirinlikleriyle bir güzel parmağında oynatıyor :KK1: :KK1: :KK1:
Kızkardeşimle orada buluşup bol bol sohbet ettik hazır çocuklar oyun oynarken :KK34:

Gecede yine uyuyamadım :KK1: tabi bu durumda sabahta geç kalktım :KK1:
Eşim Eminönüne inecekti uyanır uyanmaz ve iyi saatine deng geldi sanırım ki ufak cimcimeyide yanında götürdü :KK76::KK76::KK76::KK76:
Tabi hazır cimcime yokken benim yan gelip yatma şansım yine yok :KK1: yatak odasınıda aradan çıkartacağım birazdan :KK1:

Ulen bıktım şu ev işlerinden ama bir yandan dağıtınca mecbur yine yapmak zorunda kalıyorum :26: Birde önümüzdeki hafta Almanyadan Annemin bir arkadaşı gelicekmiş sanırım iki günlüğünede olsa anneme :KK53:
Ananın misafiri seni niye gerdi diye düşünebilirsiniz :KK1: ama hatun banada kızkardeşimede uğrayacakmış :KK1:
( Eskiden hatun beni oğluna düşünüyormuş :KK60: ben nişanlandıktan sonra itiraf etmişti :KK1: hee oğlunu almış olsaydım şimdiki halimden farkım olmazdı sanırım :KK1: KV olarak çok kıldır kendisi :KK60: )
Eeee hatun 2 saatliğine bile gelmiş olsa kahve içmeye mutlaka evi gezmek isteyecektir :KK1: birde bir dedikoducuuuuu :KK1: anlatamam :KK1:
Gider yeminle Almanyada bizi malzeme yapar ay gittim evi şöyleydi böyleydi diye :KK35:
Annemin Amcakızıyla dayısıda geliceklermiş bir ara :KK53: eee sonrada tatil falan derken benim devamlı elim evin üzerine olmak zorunda hoşlanmasamda :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

Erkek olmak ne güzel :KK1: bir tek işe git gel :KK1: emekli oluncada otur köşe kırlendi gibi koltukta :KK1:
Biz kadınlar çalışsakta çalışmasakta emekli olamıyoruz ev işlerinden :KK35: Belki çocuklar kocaya gittikten sonra rahatlarım diye kendimi kandırmaya çalışıyorum daha şimdiden :KK60::KK60: :KK60:

hafıf yemıssın zaten canm yarında dengelersın olur bıter

hos geldın cnm:KK16:
topuga sımdıden alıstırıyorlar desene acaba bız alısmadıgımızdan mı gıyemıyoruz:KK52: ayaklarım fena oluyor benım topuklu ayakkabıda sevıyorum aslında gıymesınıde ayaklarım ızın vermıyor :KK52:normalde yururken cok cabuk yorulmam ama topuklularla en fazla bır saat ve hızlı yuruyemıyorum
makyajmı:KK53: erken alıstırmak hıc hos degıl pamuk gıbı cıltlerını sımdıden mahvedıyorlar sımdıkı aklım olsa hıc baslamazdım makyaja cunku cılt alıstıkca ıstıyor .mıllet sasmıs kucuk cocukta makyajın ısı ne

İnan aklıma geldikçe telleniyorum :26:
Hayır ayaklarınada zarar sonuçta :KK34: arka bağlar kısa kalıyor çok uzun süre topuklu giyince :KK53: ben bir dönem hep topuklu giyerdim sonra hamile kaldığımda düze dönünce ( bana kalsa giyerdim de eşim kıl aman düşersin çocuğa birşey olur diye giydirmemişti ) inan ölüyorum sandım baldırlarımdaki ağrıdan :26: Doktora gittim o dönem de doktorun dediği baldırlardaki arka bağlar topuklu giydiyçe zamanla büzüşürmüş ve birden düz g,yincede o bağlar yırtılma noktasına geldikleri için bu kadar ağrı yaparmış :26:
Topukluya başlıyacaksanda yavaş yavaş başla hatta çok yüksek topuklu giyiyorsanda yavaş yavaş topuğunu alçaltki hasar görme demişti doktor :KK34:

Şimdi bir alıştım hep düz giyiyorum :KK34: arada bir bir düğün falan olduğunda topuklu giyiyorum oda eskisi gibi çok çok yüksek değil :KK34: hatta mümkünse mantar topuk :KK34:

Günaydın :) ben yeniyim salı günü katıldım 1 haftada 3 kilo vermisim bir aydır diyet yapıyorum toplamda 8 kilo :) günlük kalori ihtiyacın kaç kalori neden 1200??

canım diyet listeleri bana göre dğil ben sık sık 2 kayısı 5 ceviz gibi yemek yemek istemiyorum,ben de ters etki yapıyor daha çok acıkıyorum.ayrıca bazı yiyecekler dolabımda ya da mutfağımda yok ki.bu nedenle araştırma sonucu 1684 gibi bi kalori ihtiyacım olduğnu gördüm.ve uzman bir diyetisyen bu rakamın yüzde 30unu azaltırsam yani aslında günlük 1179 kalori alırsam kilo vereceğimi gösterdi.ben de ortalama 1200 gibi kalori düzeniyle kilo vermeye karar verdim,heseplıyorum yediklerimi.yani sürekli hesap makinesi gibi değil az çok biliyorum.bazen kalorilere bakıyorum böyle canım:KK39:

canım diyet listeleri bana göre dğil ben sık sık 2 kayısı 5 ceviz gibi yemek yemek istemiyorum,ben de ters etki yapıyor daha çok acıkıyorum.ayrıca bazı yiyecekler dolabımda ya da mutfağımda yok ki.bu nedenle araştırma sonucu 1684 gibi bi kalori ihtiyacım olduğnu gördüm.ve uzman bir diyetisyen bu rakamın yüzde 30unu azaltırsam yani aslında günlük 1179 kalori alırsam kilo vereceğimi gösterdi.ben de ortalama 1200 gibi kalori düzeniyle kilo vermeye karar verdim,heseplıyorum yediklerimi.yani sürekli hesap makinesi gibi değil az çok biliyorum.bazen kalorilere bakıyorum böyle canım:KK39:

ben de senin gibiyim cevizdir kayısıdır bademdir yiyemiyorum sık sık. bence ama 1179u al yeter 21 kalori 21 kaloridir yıla vurduğun zaman bir kilo filan yapar benim mesela 1029 her gün 1029u geçmiyorum

Merhabalar MENÜM:SABAH=3 BARDAK ŞEKERSİZ ÇAY,KİBRİT KUTUSU KADAR SÜZME BEYAZ PEYNİR,DOMATES,SALATALIK,4 ZEYTİN,3 DİLİM EKMEK.ARADA:1 SALATALIK.ÖĞLE:3 DOLMA,BİR KASE CACIK,ARADA:4 ERİK,AKŞAMA GELELİM.AKŞAM:2 DOLMA VE SADECE 1 KAŞIK YOĞURT.OH BE BUGÜN İYİ GEÇTİ DİYET DURUMU.UMARIM BÖYLE GİDER.:KK24:

kızlar günaydın ya bizim gruptaki hanımlr neden çok mesaj yazmıyor ki,forumda hep altlardayız.SABAH:2 BARDAK ŞEKERSİZ ÇAY,İKİ TANE YUMURTA,DOMATES,2 KAŞIK TULUM PEYNİRİ,BİBER SOSU VE 3 DİLİM EKMEK YEDİM,KAHVALTIMI İYİ YAPMAZSAM ÇOK ACIKIYORUM,DİĞER ÖĞÜNLERE DAHA ÇOK YÜKLENİYORUM:KK56:

X