Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

hımm arastırmak lazım cnm tamm cnm gorusuruz yarın sınavında basarılar

***8. TAKIM 362 ETAP ***

burukcay (63,2 / / /% )1.kez bıldırımde bulunmadı
efsax ( 81,9 / / /% )
seval1349( 85 / / / % ) 1.kez bıldırımde bulunmadı
hatioz(62 / / / % )1.kez bıldırımde bulunmadı
ameliaa ( 68,1 / / / % ) 2.kez bıldırımde bulunmadı

8. TAKIM ORTALAMASI : %

Merhaba.

Aranıza yeni katıldım.

65,8 kg şu anki kilom.1 ay sonunda 60 kilo olmayı hedefledim.Umarım başarabilirim.

Merhaba. Ben de araniza yeni katildim. 66 kiloyum boyum1 .63 . En kisa surede 58 olmak istiyorum. Insallah yakinda olur:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba . Ben de araniza yeni katildim. 163 boyundayim 66 kilodayim. En kisa zamanda 60 olmayi hedefliyorum. Insallah olur:)

Merhaba.

Aranıza yeni katıldım.

65,8 kg şu anki kilom.1 ay sonunda 60 kilo olmayı hedefledim.Umarım başarabilirim.

Merhaba . Ben de araniza yeni katildim. 163 boyundayim 66 kilodayim. En kisa zamanda 60 olmayi hedefliyorum. Insallah olur:)

Hosgeldiniz kizlar aramiza ilk sayfada takim kurallarimiz var oradan ogrenebilirsiniz kurallari adim merve yasim24 universite ogrencisiyim 25 gun sonra dugunum var ve takimin kaptan yardimcisiyim. Sizlerde tanitirmisiniz kizlar kendinizi: 33:

Merhaba Merve,

Allah tamamına erdirsin.

Ben de 30 yaşındayım, çalışıyorum ve evlendikten sonra almaya başladığım kilolarımı vermek istiyorum Hamilelikten önceki kilom (58 kg) benim üst sınır kilom aslında.Ama 60 kg razıyım şu anda ve en kısa sürede ulaşmak istiyorum bu kiloya.

Merhaba.

Aranıza yeni katıldım.

Merhaba. Ben de araniza yeni katildim. 66 kiloyum boyum1 .63 . En kisa surede 58 olmak istiyorum. Insallah yakinda olur:)

Hoşgeldiniz kızlar

Merhaba merve abla 16 yasindayim. Bundan once 72 kiloyfum uc ay once. Kilo verdim ancak daha sonra motive olamadim ve kilo almaya basladim. Bu yaz ramazan ayina kadar elimden geldigince hizli kilo vermek istiyorum. Tabi ki tavsiyeleriniz de bekliyorum.

Merhaba.

Aranıza yeni katıldım.

Hosgeldiniz bayanlar :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

amin canım saolasın bende dugune kadar 70 ı gormektı ama sanırım goremıcem hamıle kalmadan once ıdeal kıloma ulasmam lazım , Allah bagıslasın canm bu arada kactı kı kılon ınsallah en yakın zamada ulasırsın hedefıne
merhaba canm benım , ınsallah verırsın canm hızlı kılo vermekten se kalıcı kılo vermenı tavsıye ederım canm hızlı kılo verınce almasıda hızlı oluyor

bugunun menusu
1-2 bardak su
KAHVALTI-ÖĞLEN
1 kase nesfıt kırmızı meyveler
1 lıtre ıcıne lımon sıkılmıs su
AKŞAM
5-6 kasık haydarı
5-6 catal pılav
1 tane buyuk boy patates haslaması
1 litre normal su
SPOR:
ebru sallı ıle karın savar 1.gun
suyu 3-3.5 lıtreye tamamlamaya calısıcam

Bugunk bildirimimi yapayim

Bugunku menum:

Sabah
Bir dilim tam tahilli organik ekmek
Bir dilim light beyaz peynir
Bir adet domates

Ara
3 adet minik safranli lokum
Yarim paket sade cubuk kraker

Ogle
Bir kase cacik
5 adet tavuk sinitzel ve 30 gr acili ezme
Bir tabak limonlu havuc salatasi

Aksam
Yarim tabak spagetti
Bir tabak firinda pisirilmis az yagli sebze yemegi
Yarim kase yagsiz yogurt
Bir dilim tam tahilli organik ekmek

İcilen su miktari: 2 litreden fazladir ( arada tarcinli su iciyorum)

Yapilan spor: yok

Gunluk ortalama kalori ihtiyacim: 1871 kcal
Bugunku aldigim kalori miktari: 1298 kcal

Not: kizlar biliyorum tam olarak diyet degil fakat suan sinav haftasinda oldugum icin cok dikkat edemiyorum, iki hafta sonra hem yuzmeye baslayacagim hem de sinavlarim bitmis olacagi icin daha cok dikkat edecegim insallah

Ebru salli ile karin savar gobek mi eritiyor? Tavsiye edermisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…