Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Anladım canım, iyi etmişsin..

Kendini biraz daha tanıtırmısın canım..

Üniversite ogrencisiyim ankaraliyim 100 tane erkek ile okuyorum bu da zayiflamak istememde büyük bir etken yanlış anlamayın kendi aramızda sozlendigim biri var başkasına kendimi beğendirmek değil amacım sadece o kişiler sonra bizim bolumdekiler kız mi diye arkanızdan konuştukları için görsünler istiyorum

Tabiki canım öncelikle kendimizi kendimize isbatlamalıyız, ben kendime saygı duymalıyım ki çevrem de saygı duysun dimi ama..

Umarım hedefine bir an önce ulaşrsın canım

Arkadaslar yeni katildim, bugunku yediklerimi yazayim mi yoksa yarin mi yazmaya baslayayim?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

hos geldın canm aramıza ınsallah hedeflerıne en yakın zamanda ulasırsın
Evet canım, takıma yeni üyelere bakıyorum.. Sen de bakıp çıkma, yaz bişiler öyle çık
cok ıyı olur canm ya , yazım yazımda kendı kendımede olmuyor kı gercı sımdı arkadaslar gelıyor takım yıne senlenecek ıns
Arkadaslar yeni katildim, bugunku yediklerimi yazayim mi yoksa yarin mi yazmaya baslayayim?

hosgeldın cnm benım , ıstersen yaz bugunden ne kadar erken baslarsak o kadar ıyı olur

Heyecanlandim, kilo veremezsek atiliyoruz sanirim bu cok iyi bir kural, daha cok azimleniriz, diger mesajimda yaziyorum yediklerimi

Yaz canım bugünden başla yazmaya ve hoşgeldin canım

Şenlenicek canım şenlendiricez takımı

Heyecanlandim, kilo veremezsek atiliyoruz sanirim bu cok iyi bir kural, daha cok azimleniriz, diger mesajimda yaziyorum yediklerimi

ılk sayfada kurallarımız yazıyor canm benım heycan olması ıyı ne kadar cok heycn o kadar cok azım ve hırs ,dıskalıfıye gıbı bı durum genelde gayret sarf tmeyen ve 3 hafta arka arkaya bıldırımde bulunulmayınca gerceklesyor cnm bu arada kendını tanıtırmısın
Yaz canım bugünden başla yazmaya ve hoşgeldin canım

Şenlenicek canım şenlendiricez takımı
ay hadı ınsallah

Bugunku menum:

Sabah
1 dilim kepekli organik ekmek
Bir dilim light beyaz peynir
1 adet domates
1 fincan Yesilcay

Ara
Bir paket sade cubuk kraker

Öglen
Bir kase mercimek corbasi
Yarim tabak taze fasulye
Yarim tabak limonlu havuc salatasi

Aksam
Yarim tabak sarma
Bir tabak Enginar yemegi
Bir kase yogurt

Ara
Yarim kase kiraz
Yesilcay

İcilen su miktari 2 lt

Yapilan spor : yok

Kacamaklar: iki adet lindor cikolata yedim arkadasim yurtdisindan getirmisti yemek zorundaydim
Tanesi 73 kilokaloriymis

Gunluk toplam kalori: 1110 kcal

Telefonumdaki bir uygulamadan hesapliyorum kaloriyi

Kendimi de tanitayim, ben 17 yasindayim (bu arada yas siniri yoktu degil mi?) ygs lys sinavina hazirlaniyorum, bi ara diyetisyene gitmistim birkac kilo verdim fakat yogunluktan biraktim sonra fazlasiyla tekrar kilo aldim, terlemeyi cok sevmedigim icin cok spor yapmiyorum bu yuzden yakin zamanda yuzme kursuna yazilmayi dusunuyorum, insallah faydasi olur
Daha neler yaziyim bilemedim kendimi tanitmak icin

guzel bı menu olmus canm sporda olsaymıs harıkulade olacakmıs tabı cıkolatalarda olmasaymısama bugun bende 2 tane cıkolata yedım ve bı tane cıgkofte durum huplettım:18:ve ve ve 25 gun sonra dugunum var gene stres sardı benı bogazım acıldı

yas sınırı yok canm 7 den 70 e hepımız burdayızsporsuz yapılan dıyetlerle verılen kılolar cok cabuk ve fazlasıyla alınıyor canm benımyuzme senın ıcın ıdeal olur hem butun kas gruplarını calıstırmıs olursun hangı bolumu ıstıyorsun benım yasım 24 unıversıte ogrencısıyım hala dıyetısyenlerden nefret edıyorum elımde lıste oldugu zaman tok olsamda aclık hıssedıyorum

Evet o kacamaklar fena ya insallah bir fazlalik olusturmaz yediklerin cok stres yapma, streste sagliga zararli

Tip okumak istiyorum, bu hafta sinav haftasindayiz, yarin dil anlatim sinavim var, calisiyoruz tum gun oturuyoruz kilolari da aliyoruz
Bu aralar ygs calismayi biraktim okul icin Siz(nasil hitab edecegimi bilemedim) ne okuyorsunuz bu arada merak ettim?

ınsallah olur canm benım bende oss ye calısırken almıstım cogunluk kılomu fızık tedavı ve rehabılıtasyon ıstıyordum ılk sene kıl payı gıttı ıkıncı senede bazı sorunlardan hazırlanamadım sınava fen bılgısı ogretmenlıgı tuttu tekrar hazırlanmayıda gozum yemedı acıkcası ama fızyoterapıstlık ıcımde kaldı tekrar gırsemmı sınava dıye dusunmuyor degılım cunku ogretmenlıgı sevmıyorum :26: ıstedıgın gıbı hıtap edebılırsın canm nasıl rahat edıyorsan benım acımdan sorun olmaz

Eger cok istiyorsan uni okurken tekrar sinava girebilirsin, hatta yeni bir sey duydum daha bugun bir hoca bahsetti, universiteler arasi gecis olabilecekmis, not ortalamasi yuksek olan ogrenciler bir universitedeki bir bolumu birakip baska bir universitedeki bir bolume gecebileceklermis(tip hukuk ve bir tane bolum daha haric) bi arastir derim tabi daha yururlukte yok sanirim seneye falan gelebilir. Ben de eger kazanamazsam ikinci sene tekrar denemek istiyorum ama sinav sistemi degisecekmis bizden sonra, nasil ayak uydururum onu bilemiyorum, bakalim hayirlisi, insallah calistiklarim bosa gitmez en cok bundan korkuyorum, bu arada benim artik kacmam lazim yarin sabah erken kalkip sinava calisacagim, herkese iyi geceler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…