8 Mart Dünya Kadınlar Günü ÇEKİLİŞİ

CANIM MİSSGAMZELİ VE UMMAN123 DE KATILMAK İSTİYORDU CESMİ_NAZ VAR Bİ ÇOK ARKADAŞIMIZ VAR İSTERSEN ÖZELDEN MESAJ ATIN YILAŞI ÇEKİLİŞİNDE İSİMLERE BAKIN İSTERSENİZ

bende düşündüm ama ayıp olur diye kimseyi özelden rahatsız etmek istemedim.

bende düşündüm ama ayıp olur diye kimseyi özelden rahatsız etmek istemedim.
AAA YOK CANIM OLUR MU ÖYLE ŞEY YILBAŞI SAYFASINA GİRİP LİNK AT OLMADI
umran sende var mısın :) sevinirim vallahii
VALLA CANIM Bİ YANIM KATILMAK İSTİYOR Bİ YANIM İSTEMİYOR ÇÜNKÜ KIZIMIN DOĞUM GÜNÜ 1 NİSAN HAZIRLIK AŞAMASINDA OLACAĞIM ANCA YETİŞTİREBİLİRİM SADECE HAFTASONLARIM OLDUĞU İÇİN HERŞEYİ KENDİM YAPACAĞIM ALLAH KISMET EDERSE O YÜZDEN KARARSIZ KALDIM

sende katıl lütfen :)
Ben link atarım şimdi

büyük bir parti mi hazırlıcaksınız :))
yardım edeceğim bir şey varsa hazırım :))

sen maddiyattan mı yoksa zaman ayırmamaktan mı çekiniyorsun

büyük bir parti mi hazırlıcaksınız :))
yardım edeceğim bir şey varsa hazırım :))

sen maddiyattan mı yoksa zaman ayırmamaktan mı çekiniyorsun
ZAMAN AYIRAMAMAKTAN YA ÖYLE ÇOK ŞATA FATLIDA DEĞİL ÇOK SADE BİŞEYDE DEĞİL KONSEPTİMİZ MİNNİE MOUSELİ OLDUĞU İÇİN HERŞEYİ EKNDİM YAPMAYA ÇALIŞICAM O YÜZDEN VAKİT AYIRAMAMAKTAN KORKUYORUM ÇÜNKÜ TAM 8 HAFTA SONUM VAR Kİ TABİ BEN BUNU 8 HAFTA SAYIYORUM EMİNİM Kİ Bİ ÇOK HAFTASONUM BOŞA GİDECEK YAPAMAYACAĞIM GÜNLERDE OLACAK O YÜZDEN AYY BİLMİYORUM YA ÇOK KARARSIZ KALDIM YARDIMIN İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

kendin mi yapıyorsun ne güzel :))
sevindim açıkcası :))
kaç yaşına girecek:)

Merhaba bayanlar ben hafta sonu yokum ama katılımlarınızı bekliyorum iyi tatiller...

ben de varımmm ama baştan kural belirleyelim. hediye sayısında bi sınır ya da fiyat konusunda bi limit olsun. yoksa kimisi çok alıyor kimisi az alıyor, kimisi ucuz şeyler alıyor kimisi pahalı. haksızlık oluyor bence öyle

aynı şeyi şimdi ben yazdım özelden atalanteye hemfikiriz cnm

bence minimum 40-50 liralık bir bütçe ayrılmalı çekilişe
sonuçta kumbara yapılsa 1 1,5 ayda rahat toplanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…