8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hahah süpersin canım sağol =)

ben geldim ama elim boş geldim ne kurbanıma bişey alabildim nede tahlil sonucumu bide üstüne tansiyonum düştü şuan kızımda içerde uslu durmuyo o kıpır kıpır oldukça benim güç kuvvet gidiyo o yüzden müsade istiyorum sizden biraz uyuyup dinlenmem lazım sonra görüşürüz hatunlar hadi bby

Canım çok geçmiş olsun....

ben miyim acabaaa???:26:

hayatta herşey olabilirr

hmm başkasını seviyorsan yapacak bişey yok, inşallah tez zamanda o da seni sever, sonra sonsuza kadar mutluu

ayrıcaa senin üstünü çizmiştim şimdi bir daha çizdimmmm hediyeleri elden veremeyecez malesef

oyyyy kıyamam canımm sanaa asker yolu beklemek ne zordur bilirim, Allahtan benm sevgilim hasta olmamıştı askerdeyken ufak tefek gripler hariç tez zamnda sevdicegine şifalar gelir inşallahh

vereyim hadi kıyamadım
2.ipucummmmmm
kurbanım bana çoooooooooook uzak olan bir şehirden değilll

aa evet yazmamışım ismimide yazmamışım kafam nerdeyse o zaman
ismim merve bursalıyım
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

üçüncü ip ucumu veriyorum. kurbanım benden yaşça büyük.

aaa benim katilim olabilirsin o zamann bende sakaryadan nurdan yaşım daa 28.5

biz senle hep aynı kişilerden şüpheleniyoruz yaaa özelllikler benziyor ya ondan sanırım tonrtiş misin değil misin ona göre söyle de katil şüphelilerimizi paylaşalımm

ayy çok geçmiş olsun canımmm öncelik sende ve bebeginde, güzelce dinlen, bomba gibi uyan uykundan inşallahh

kıxlaaarrr günayyddıınnnn

bugun ilerleyen saatlerde bir ipucu daha verecegim kurbanımla ilgiliii sanırım çok merak ediyor kurbanım katilini onu daha da fazla meraklandırayım

katiliimmmmm eğer buradaysan ses veerrrrrr

Tatlım daha ne vereyim?
Kilolu değil.
Evli değil.
30 yaş altı.

Burdayımmmmmmmmmmmmm.

beni kandırıyosuunnnnnnn ben kiloluyum bi kereee 1.70 boyunda 76 kiloyum hem dee ama kilomu göstermiyorum pek o sayılır mıı eğer istersen arkadaş olarak ekle beni orda resimlerim varrr hediye seçerken yardımcın olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…