8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

arkadaşlar adres bilgilerini göndermeyenler var kurbanım sende onların arasındasın:KK20:hangi ilde yaşadığını merak ediyorum:KK31:

aaa ben miyim yoksaaa :KK53::KK53: ben adres bilgilerimi göndermemiştim işe başlarsam evde olamam hediyeleri alamam die :KK53::KK53: bikaç güne gönderecektim yaa :KK43::KK43: yoksa ben bir ipucu buldum mu şuann :KK47::KK47:

hemde ne zorlanmak canım ama olsun zevkli oluyor:KK16::KK16: şimdiden kurbanımdan özür diliyorum yılbaşı çekilişinde ki gibi hediye paketlerim gibi çok özen gösteremeyebilirim şimdiden özür dilerim :26::26::26:

eğer bensem kurbanın azıcık bebek kokusu sür üzerine yeter pekt olmasa bile olurr :KK16::KK16:

aynen ben şimdiden düşünmeye basladım ne yazacam tanımıyoru bide şansıma topicte cok sohbete katlmayan biri ahaaa ipucu verdimm :18::18::KK1::KK1::KK1::KK1:

neyse ki sonunda bi kişiyi eledim :KK1::KK1: sen hariç herkes hala şüphelii :KK47::KK47:

yok tatlım benım kurban onlıne değil suan:)
cekılışte kalabalık olduğumuz için rahat yazıyorum :)

hmmm, online deil demekk :KK14: yoksa ben miyimmm :KK14::KK14:

mektup yerine ben her hediyenin üzerine küçük notlardan düşündüm ama konsept dışına çıkmış olmam deil mi :KK50: yoksa mektup konusunda 10 numara bir yeteneksizim, sevgilime askerdeyken yazdıgı mektup romantik olsun derken komik olmuştu :KK76::KK76:

benim de öle bi derdim var azıcık :KK43: hala örgü sever mi sevmez mi bilemiyorum, bi atkı orsem begenir mi acaba :44::44:

ben örgü severim :):) tesekkurler

piki çekilişi sen yaptığın için katilinin kim olduğunu biliyomusun merak ettim dee :26:

Heh iste sorun orda canim benim katilim sizden biriyle kurbanlari degisecekti ama kendisi çok yogun bu yuzden degisemeyebilir. Oyle olursa bende bilemicem ama su an biliyorum :))

Bende an itibariyle 8 kişiyi eledim :KK19::KK19:

Bende ipucu vereyim bariii

Benim kurbanım da evli :123:

İPUCU 1 benim kurbanım İstanbul'dan :)))

ohh bee bi kişi daha elendii :KK76::KK76: kaldı 30 kişi :KK33::KK33:

Ayyy bilmem ki şekerim, sen miydin başka arkadaş mıydı yoksaaa:44:

İPUCU!!! Benim kurbanım gizemli biri, ismini bir sır gibi saklıyor canımcığım:KK19:

Kurbanın ben miyim, eğer bensem bir işaret yap:KK34:
Kolay kolay memnun olmam yani, söyle de yardımcı olayım hediye seçiminde:KK23:

yaa sende deilsinn ismim yazıyo benimmm :KK47::KK47: kaldı 29 kişi :KK33:

oyyy kurbanım evli barklı biri ne alsam acep kendisine :KK9::KK9:

evli barklı deilim kiii :KK14::KK14: seni de eledikkk :KK47:

Heh iste sorun orda canim benim katilim sizden biriyle kurbanlari degisecekti ama kendisi çok yogun bu yuzden degisemeyebilir. Oyle olursa bende bilemicem ama su an biliyorum :))

bakkk sennnnn çok yoğun demekki buradan bir ipucu yakaladım :KK70: çok yoğun diye bahsedilen bir arkadaş vardı o demekki listelerinden onuda çıkarabilir liste tutan arkadaşlar hehehe :KK53:

daha geçmişi tam bitiremedim amaa bir ipucu da ben vereyimmm :KK34::KK34:

benim kurbanım hamileeeee değğiiillllll :KK33::KK33::KK33::KK33:

bendende büyük bir ipucu....
bende hala hangı sehırde benım katıl bilmiyorum.
ve merak edıyorujm :KK43:
bılgılerını yollamamış...

ben vercem az sonra :KK23:

adaşım adaşım nasılsın :KK16:

hoşbulduk canım :KK37:

eveeeeet ben de ilk ipucumu veriyorum :KK52:
benim pek sevgili kurbanım evli mutlu çocuklu bi hatun :KK37: ahan da size ipucu :KK54:

5. kişiyi de eledimmm :KK47::KK47:

fursun fursun :))))) bende ıp ucları vermeye baslıyayım bariiiiiii.....
kurbanııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm.......
kurbanıııııııııııııııııııııııııııııımmmmm.........
benden yas kucuk veeeee hayvanları coook sevıyormus

ama benım kurbanım kım ıp ucları verılıyor sanırsam

6. kişiyi de eledimmm :KK47::KK47:

ben çok bahtsızım ya önceden katilim buraya çok sık girmiyordu şimdi kurbanım girmiyor:KK31:konuşsak daha iyi tanıyacam ama kişisel bilgilerinide göndermemiş:KK31:

7. kişiyi de eledimmm :KK47::KK47:

yoksa ben elediklerimi bi daha mı eliyorum yaa :KK47: iyice kafam karıştı :44:

Bi ipucu da benden olsun kurbanim evli :))

senide eledim burcu:KK14::KK14::KK14:

azcık ip ucu versen ya:44::44::44:

benım kurban bı göz kırpıp gıdıyo :)
ama katılım kım bılemıcem...

benle ilgili ıpucu veren çıkmadı :KK43:

üstüme alıyorumda:26::26: bir harf daha alabilirmiyim:KK23::KK23:

ben geldiimmmmmmm :KK52::KK52:

geçmişi bir güzel tarayım da bakayımm kurbanım gelmiş mi ipucları vermiş mi kendisiyle ilgili :KK16::KK16: birde katilimi bulmaya çalışayım belki ağzından bişey kaçırmıştır :KK1::KK1:

ben senin kurbanın değilimm:KK8::KK8:

Bende an itibariyle 8 kişiyi eledim :KK19::KK19:

Bende ipucu vereyim bariii

Benim kurbanım da evli :123:

anaa tuğbada silindi an itibariyle :KK50:
bendende büyük bir ipucu....
bende hala hangı sehırde benım katıl bilmiyorum.
ve merak edıyorujm :KK43:
bılgılerını yollamamış...

ilk sayfada bilgilerini yollamamışa mı diyorsun :KK43: yoksa tanıtımda mı yazmamış :)

Son düzenleme:
ilk ipucumu veriyorum ,
benim kurbanım baya yoğun çalışıyor.. bide üzmüşler onu biraz:KK50::KK50::KK50: buralarda deil ama kalbimizdesin ki :KK54::KK54::KK54:

X