8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

benım kurban bı göz kırpıp gıdıyo :)
ama katılım kım bılemıcem...

benle ilgili ıpucu veren çıkmadı :KK43:

ben geldiimmmmmmm :KK52::KK52:

geçmişi bir güzel tarayım da bakayımm kurbanım gelmiş mi ipucları vermiş mi kendisiyle ilgili :KK16::KK16: birde katilimi bulmaya çalışayım belki ağzından bişey kaçırmıştır :KK1::KK1:

aayyyy daha okudugum ilk msj ların bile hepsini üzerime alındım iyi mi :KK31::KK31:

Öğrendim kurbanımı, sevindim. Ama bir o kadar da dertliyim:KK52: Neden acabaa... Bu da ipucu olsun hadi bakalım :)

ben miyim acabaaa :KK53::KK53: eğer bensem dertlenmme yahuu, ben ufacık şeylerden bile çok mutlu olurum kii :KK16::KK16:

günaydın kızlarrr bugün güzel bi gün :KK16: benim kurbanım da dün akşam buralardaymış =) acaba çekilişte katille kurbanın birbirine çıktığı olmuş mudur :)

ahaa beennn :KK53::KK53:

Günaydınnnn katiller kurbanlarrr :KK1:Benim kurbanım dün burada meraktan çatlamış ama ben giremedim pek.Akşam buralarda fink atan biri yani

meraktan çatlamış diyor kesin beenn :KK53::KK53:

günaydın kızlar dün okadar heyecan yapmışım rüyama kadar girdi :KK52::KK52::KK52: katilin buralarda mı hala elmadilimi :KK1::KK1: benim kurbanım uyuyo oy kıyamam sana ben

uyuyor demişsin buralarda yok demişsin bu da kesin benn :KK53::KK53:

herkese ben mi çıktım yoksaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

oohhh bir sürü hediyem olacak o zaman :KK55::KK55:

günaydın canlar hayırlı sabahlar nasılsınız?

bende kurbanımı öğrendim ama çok dertliyim yaaa

günaydın tatlımm :KK16: neden dertlisin kii, senin de kurbanın az bilgi mi vermiş :KK43:

günaydınn kızlarrr ben geldimm :KK3:

ooo çekiliş yapılmış bileee :KK5::KK5: neyse kısmet olmadı artık başka çekilişlere :KK16:

ayyy canım benimm hoşgeldinn :KK16: ananen nasıl oldu kuzum :44:

aayyyy daha okudugum ilk msj ların bile hepsini üzerime alındım iyi mi :KK31::KK31:

ben miyim acabaaa :KK53::KK53: eğer bensem dertlenmme yahuu, ben ufacık şeylerden bile çok mutlu olurum kii :KK16::KK16:

ahaa beennn :KK53::KK53:

meraktan çatlamış diyor kesin beenn :KK53::KK53:

uyuyor demişsin buralarda yok demişsin bu da kesin benn :KK53::KK53:

herkese ben mi çıktım yoksaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

oohhh bir sürü hediyem olacak o zaman :KK55::KK55:

heheheheh bilmiyom ki kim çıktı bana acaba hatırlayamıyorum :26:

günaydın kızlar:KK3::KK3:
ay ben akşam boyunca mektupta ne yazacağımı düşündüm bişi bulamadım:KK9:kadınlar günün de mektuba ne yazılır ki:44:

mektup yerine ben her hediyenin üzerine küçük notlardan düşündüm ama konsept dışına çıkmış olmam deil mi :KK50: yoksa mektup konusunda 10 numara bir yeteneksizim, sevgilime askerdeyken yazdıgı mektup romantik olsun derken komik olmuştu :KK76::KK76:

evet az bilgi vermiş canım:KK43::KK43:

benim de öle bi derdim var azıcık :KK43: hala örgü sever mi sevmez mi bilemiyorum, bi atkı orsem begenir mi acaba :44::44:

canım özel msj gönderdim bakabilirmisin bi acaba

Yanitladim canim
bu katil kurban benzetmesi "katil kim" oyunundan mı çıktı acabaaa??
Valla hic bilemiyorum bende gecen cekiliste ogrenmistim :) bizim hatunlar cok yaratici masallah :)
Bu Aşkın Katili sensiiinnn teslim ol suçlusu sensiiinn :)))))))))))))))

Bir ben var benim icimde hem kurban hem katil benimmmmmmm ahahah

Yanitladim canim

Valla hic bilemiyorum bende gecen cekiliste ogrenmistim :) bizim hatunlar cok yaratici masallah :)

Bir ben var benim icimde hem kurban hem katil benimmmmmmm ahahah

piki çekilişi sen yaptığın için katilinin kim olduğunu biliyomusun merak ettim dee :26:

X