8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

benım kurban bı göz kırpıp gıdıyo :)
ama katılım kım bılemıcem...

benle ilgili ıpucu veren çıkmadı

ben geldiimmmmmmm

geçmişi bir güzel tarayım da bakayımm kurbanım gelmiş mi ipucları vermiş mi kendisiyle ilgili birde katilimi bulmaya çalışayım belki ağzından bişey kaçırmıştır

aayyyy daha okudugum ilk msj ların bile hepsini üzerime alındım iyi mi

Öğrendim kurbanımı, sevindim. Ama bir o kadar da dertliyim Neden acabaa... Bu da ipucu olsun hadi bakalım :)

ben miyim acabaaa eğer bensem dertlenmme yahuu, ben ufacık şeylerden bile çok mutlu olurum kii

günaydın kızlarrr bugün güzel bi gün benim kurbanım da dün akşam buralardaymış =) acaba çekilişte katille kurbanın birbirine çıktığı olmuş mudur :)

ahaa beennn

Günaydınnnn katiller kurbanlarrr Benim kurbanım dün burada meraktan çatlamış ama ben giremedim pek.Akşam buralarda fink atan biri yani

meraktan çatlamış diyor kesin beenn

günaydın kızlar dün okadar heyecan yapmışım rüyama kadar girdi katilin buralarda mı hala elmadilimi benim kurbanım uyuyo oy kıyamam sana ben

uyuyor demişsin buralarda yok demişsin bu da kesin benn

herkese ben mi çıktım yoksaaa

oohhh bir sürü hediyem olacak o zaman

günaydın canlar hayırlı sabahlar nasılsınız?

bende kurbanımı öğrendim ama çok dertliyim yaaa

günaydın tatlımm neden dertlisin kii, senin de kurbanın az bilgi mi vermiş

günaydınn kızlarrr ben geldimm

ooo çekiliş yapılmış bileee neyse kısmet olmadı artık başka çekilişlere

ayyy canım benimm hoşgeldinn ananen nasıl oldu kuzum :44:

heheheheh bilmiyom ki kim çıktı bana acaba hatırlayamıyorum :26:

günaydın kızlar
ay ben akşam boyunca mektupta ne yazacağımı düşündüm bişi bulamadımkadınlar günün de mektuba ne yazılır ki:44:

mektup yerine ben her hediyenin üzerine küçük notlardan düşündüm ama konsept dışına çıkmış olmam deil mi yoksa mektup konusunda 10 numara bir yeteneksizim, sevgilime askerdeyken yazdıgı mektup romantik olsun derken komik olmuştu

evet az bilgi vermiş canım

benim de öle bi derdim var azıcık hala örgü sever mi sevmez mi bilemiyorum, bi atkı orsem begenir mi acaba :44::44:

canım özel msj gönderdim bakabilirmisin bi acaba

Yanitladim canim
bu katil kurban benzetmesi "katil kim" oyunundan mı çıktı acabaaa??
Valla hic bilemiyorum bende gecen cekiliste ogrenmistim :) bizim hatunlar cok yaratici masallah :)
Bu Aşkın Katili sensiiinnn teslim ol suçlusu sensiiinn :)))))))))))))))

Bir ben var benim icimde hem kurban hem katil benimmmmmmm ahahah

Yanitladim canim

Valla hic bilemiyorum bende gecen cekiliste ogrenmistim :) bizim hatunlar cok yaratici masallah :)

Bir ben var benim icimde hem kurban hem katil benimmmmmmm ahahah

piki çekilişi sen yaptığın için katilinin kim olduğunu biliyomusun merak ettim dee :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…