8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sevdim sevdim cnm gercı pek ısınamadıgım bı semtte otursamda :))) bu arada aynı derttenız bende ıstıyorum bebik eşim biraz daha bekleyelım dıyo :)))

baştan böyleyse baya bir katılım olacağa benziyor cnm ben 2013 gelinleri topiğine de duyuru yaptım isteyen olursa gelir

Gelsinler tabi ya 30u bulalım diyorum en azından tahmin zor olsun :) Canım çekilişe kadar bende düşünüyorum nasıl yapsam da kendi katilimi de bilmesem diye :)

sevdim sevdim cnm gercı pek ısınamadıgım bı semtte otursamda :))) bu arada aynı derttenız bende ıstıyorum bebik eşim biraz daha bekleyelım dıyo :)))
kimilerindede tam tersi eşleri istiyor kadınlar istemiyorrabbim aratmasın zamanı gelince eşlerimizde isteyince inş çocuk sahibi oluruz

Gelsinler tabi ya 30u bulalım diyorum en azından tahmin zor olsun :) Canım çekilişe kadar bende düşünüyorum nasıl yapsam da kendi katilimi de bilmesem diye :)
geçen sefer benim katilim pek kk ya girmeyen biriydi o nedenle bulamamıştım ama watsuptan kimliğini gizleyip ulaşmıştı banakatilim yok mu dediğim zamanlarda saolsun yüreğime su serpmiştiinş bu sefer buraya fazla uğrayan biri denk gelir

kimilerindede tam tersi eşleri istiyor kadınlar istemiyorrabbim aratmasın zamanı gelince eşlerimizde isteyince inş çocuk sahibi oluruz

hayırlısı ne zamansa o zaman olsun ınsallah canım gercı eşimin cok haklı sebepleri var benım saglıgımı düşünüyo ama azcık ısrar etsem tamam dicek :)))

Ben kaçayım şimdilik ders çalışmam lazım. Mola verdikçe gelirim.

Kaç kaç gel bekleriz:)

Benim ki hele hiç uğramadı ya topiğe sağolsun aramıştı son anda da rahatlamıştım Çekilişi kardeşime çektiricem bende bilmek istemiyorum en azından ilk zamanlar sonra dayanamaz bakarsam bilemiyorum

evet baktım o linke o yüzden soruyorum herkes benzer şeyler almış önceden belirlenen bi konsept varmıydı diye?

evet baktım o linke o yüzden soruyorum herkes benzer şeyler almış önceden belirlenen bi konsept varmıydı diye?

hayır bir konsept yok.. ayrı bir başlık açılacak ve kişiler orada kendilerini tanıtacaklar nelerden hoşlandıklarını yazacaklar.. böylece bize çıkan kişiye hediye alırken çok zorlanmamış olucaz
bi de yılbaşı olduğu için kırmızı iç öamaşırı ve çikolata zorunlu hediyeydi bir de mektup
bu sefer zorunlu neler olucak hep birlikte karar verecekmişiz konu sahibi arkadaşımız öyle demişti

Son düzenleme:

tamam cnm anladım. aklıma gelen soru olursa gene sana danışırım tşkler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…