8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Öptüm öptüm balım o benim :) Bu arada küçük prenses benim kardeşim oluyo 6 yaşında daha :)

Yok yok kimse kimseyi öldürmüyor bu katil kurbanına hediye alıyor :) Bizimki başka katil kurban ilişkisi:)

günaydın canım :KK16: ya kardeşin ya kuzenindir die tahmin ettim zaten, ben çocuklara bayılırım da asla dayanamıyorumm :KK1::KK1:

Bende 24 yasındayım evliyim dogma büyüme istanbulluydum ama 7 aydır izmirliyim makyözüm ama çalışmıyorum malesef :))))

makyöz müüüü :KK53::KK53: o zaman makyajla ilgili bütün sorularımızı sorabilir miyiz sana :KK1::KK1:

günaydınlarrrrr :KK16:

günaydın kızlar...

Günaydın hanımlar.......

günaydın herkeseeeee :KK16::KK16:

ay burdaki muhabbetlerde ayrı güzel oluyor hafta sonu yoğunluktan giremedim ama yazdıklarınızın hepsini okudum:KK16::KK16:
bende tanımayanlar için tanıtayım kendimi ben gamze doğma büyüme izmirliyim izmir aşığıyım allahtan bir mani gelmezse burda yaşlanıp ölmek istiyorum:KK16:26 yaşındayım 8 aylık evliyim özel bir şirkette ön muhasebeye bakıyorum ama süt teknikeriyim işimi yapmıyorum:KK31:yeni arkadaşlarım hoşgeldiniz inş yılbaşı çekilişimiz kadar güzel geçer:KK16::KK16:

ay burdaki muhabbetlerde ayrı güzel oluyor hafta sonu yoğunluktan giremedim ama yazdıklarınızın hepsini okudum:KK16::KK16:
bende tanımayanlar için tanıtayım kendimi ben gamze doğma büyüme izmirliyim izmir aşığıyım allahtan bir mani gelmezse burda yaşlanıp ölmek istiyorum:KK16:26 yaşındayım 8 aylık evliyim özel bir şirkette ön muhasebeye bakıyorum ama süt teknikeriyim işimi yapmıyorum:KK31:yeni arkadaşlarım hoşgeldiniz inş yılbaşı çekilişimiz kadar güzel geçer:KK16::KK16:

sen eskilerdemişsin cnm ben yeniyim bende izmirliyim ama 7 aylık izmirliyim ben henüz :)))

hoşgeldin gamze :KK52::KK52: kıskandım sizi ben kendimi tanıtmamıştım bende tanıtayım adım Ümran 24 yaşındayım 16 aylık evliyim aslen urfalıyım ama 13 sene oldu memleketten ayrılalı şuan bende izmir aliağa da oturuyorum devlet memuruyum ve 31 haftalık hamileyim rabbim kısmet ederse inşallah hayırlısıyhla mart ayında bir kızım olacak :21::KK16::KK16::emir_bebek:

hoşgeldin gamze :KK52::KK52: kıskandım sizi ben kendimi tanıtmamıştım bende tanıtayım adım Ümran 24 yaşındayım 16 aylık evliyim aslen urfalıyım ama 13 sene oldu memleketten ayrılalı şuan bende izmir aliağa da oturuyorum devlet memuruyum ve 31 haftalık hamileyim rabbim kısmet ederse inşallah hayırlısıyhla mart ayında bir kızım olacak :21::KK16::KK16::emir_bebek:

merhaba cnm hayırlısıyla saglıkla nasip etsin Rabbim kızını kucagına almayı ne tatlı olur o şimdi maşallah :)):KK16:

merhaba cnm hayırlısıyla saglıkla nasip etsin Rabbim kızını kucagına almayı ne tatlı olur o şimdi maşallah :)):KK16:

amin canım allah razı olsun ah bi kucağıma alayım her yerinde ısırıcam onu :KK9::KK9: darısı tüm isteyen annelerin başına inşallah

Günaydın hanımlarrrrr hatta tünaydın mı demeliydim:KK9::KK9::KK9:

Hoşgeldin canım ekledim hemen seni :)

sen eskilerdemişsin cnm ben yeniyim bende izmirliyim ama 7 aylık izmirliyim ben henüz :)))

merhaba cnm hoşgelmişsin izmirimize:KK16::KK16:sevdin mi bakalım izmiri:KK34:
amin canım allah razı olsun ah bi kucağıma alayım her yerinde ısırıcam onu :KK9::KK9: darısı tüm isteyen annelerin başına inşallah

ümrancım hoşgeldin:KK16: ya ilk aylar değilde 4 aydan sonra çok tatlı oluyor bebişler:KK9:ilk zamanlar çok ağlıyor keretalar:KK53:cumartesi günü kuzenimin 6 aylık kızına dadılık yaptım aman allahım oyuncu fıstık kendini nasıl sevdireceğini biliyor valla bayıldım bayıldım zaman nasıl geçmiş hiç anlamadım:KK9::KK9:bende çok istiyorum ama eşim pek sıocak bakmıyor daha erken diye bakalım 1 senemiz dolsun belki bizde yaparız:KK9::KK9::KK16:

zaman ne çabuk geçmiş valla geliverdi 8 mart çekilişi de
çok güzeldi yılbaşı çekilişimiz bu da en az onun kadar güzel olsun inşallah :KK16:

X