8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

gözün aydııın :) umarım begenırsın çam sakızı çoban armağanı
Canım çok teşekkür ederim. El emeği göz nuru şalına özellikle bayıldım. Hepsini zevkle kullanacağım. Kargo gelir gelmez dışarı çıktığım için resim koyamadım. Çektim yolda tlfndan koyarım dedim ama fırsat olmadı. Eve geldim şimdi yükleyeceğim. Içten mektubun ve hediyelerin için çok teşekkür ederim canım kesene bereket, eline sağlık. Hediyeleri açma faslı çok keyifliydi gerçekten çok mutlu oldum

begenmene cok sevındım Ececım :) artık ece dıyebılırım sanırsam. keske daha guzellerını alabılır ve yapabılseydım ama nacızane bunlar elımden gelebıldı . Güle güle kullan canım .Mektupdada yazdıgım gıbı Ankaranın soğuk gecelerınde şalın ısıtsın seni

Gözünaydın , iyi günlere kullan .
Katilin hilal galiba , kesesine bereket.

Gözünaydın canım,iyi günlerde kullan cicilerini.
Hilalcim kesene bereket.

gözün aydın güle güle kullan hediyelrini

Gözün aydın canım

Hilalcim kesene bereket

teşekkürler kızlar Resimleri yükledim.

Gece gündüz hem de Sabahları da buz gibi oluyor. Bana örülen şeyler hep rüküştü bugüne kadar pek örgü bir şey kullanamadım bu yüzden ama bunu çok beğendim gerçekten. Yarın takacağım Hastayım zaten

Geçmiş olsun , ne güzel tam ihtiyacın olan hediye gelmiş , sıcacık tutar artık seni

Töresi hediyelerini sağlıklı, güzel günlerde kullan . Resimler eksik mi , yazdığın bazı hediyeleri göremedim :26: Ben mi göremedim yoksa ?

Hejira kesene bereket

günaydın kızlaaaaaarrrrrrrr

jooker hediyelerin çok güzel güle güle kullan hilalkahraman'ın kesesine bereket çok tatlı şeyler almış...

toredo'nun hediyeleri de çok güzelmiş kedicikli bayılırım bende kesene bereket hejira

Günaydın kızlaaaaar...

Herkes hediyelerini güzel günlerde kullansın, herkesciklerin de kesesine bereket

Töresi hediyelerini sağlıklı, güzel günlerde kullan . Resimler eksik mi , yazdığın bazı hediyeleri göremedim :26: Ben mi göremedim yoksa ?

Hejira kesene bereket

toredo'nun hediyeleri de çok güzelmiş kedicikli bayılırım bende kesene bereket hejira

Bazı hediyelerimin fotolarını koymamış ama kurbanım, üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…