8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ne güzel sayfalar bnirikmiş diye sevinirken tatsız bişeyler yüzünddn birikmiş sayfalar üzüldüm

hediyesini göndermeyen bir sürü arkadaş varmış burcunun dedigine göre, inşallah en kısa zamanda o sorun çözülür onun dışiında kimseyi kast ederek söylemiyorum da ama bi sonraki çekilişte gerçekten musait olabilecek, yoğunlugu daha az olan arkadaşlar katılırsa onlar açısından da iyi olur sanırım vakit darlıgında zorakilikle yapılan bişey kimseye keyif vermez, ki hediye olayını da geçtim amaç sohbet muhabbet sonuçta, ondan geri kaldıktan sonra hediye almanın yada vermenin çok önemi oldugunu düşünmüyorum. o yuzden bi sonraki çekiliş listesi kararkaltırmaktan önceki zamanı biraz uzun tutalım bence. herkes kendisini de ölçsün tartsın, sonra da girip girmeyeye karar versin sanırım böylece daha az orun yaşarız kızlar, bilmem siz ne düşünürsünüz

kızlar banada hediye daha gelmedi evet bende biraz geç gönderdim ama kurbanım amenta03 whatsapdan yazıp hbr verdim sırf kendini unutulmuş hissetmesin dye işden çok yoğun olmasaydım bu kadar bile geç kalmazdım..
hepinizin kendince sebepleri vardır eminim ama lütfen yazın bari hbr verin kimse unutulmuş hissetmesin

kızlaaarr amaaann boşverııınn...tadımız kaçmış.
gün içinde yeterince geriliyoruz zaten.bıraz eğlenelım sonuçta hepimiz mutlu olmak ıcın gırdık bu çekilişee...
gerilim yapmayalım daha fazla.keskin sirke küpüne zarar.

halay başı ben olayımda azıcık neşemızı bulalım...

Hayırlı geceler kızlar bayadır gıremıyordum ama goruyorumkı ortalık baya karısmıs yaa uzuldum boyle olmasına. hedıyelerını gec gonderenler arasında bende varım ve bundan dolayı KURBANIM la sureklı ırtıbat halındeydım benı yanlıs anlamasın dıye sureklı durumumu ızah ettıım cunkı tanımasakda bırbırımızı burda baslayan degerlı dostluklar edındım ben kendı adıma bunu soyluyorum. Karsındakıne deger vermek lazım herseyden once. Emın olun benım durumum belkı hepınızden farklı ve zordur .hatırlarsanız sıze sureklı Görümcemın hastalıgından bundan dolayı sureklı Annemlerde olmamdan bahsedıyordum gecelerce kadar basında beklerdık bu cook uykusuz gecelerıme yol acardı Hastane nobetlerı falan fılan. maddı sıkıntılarımız bır yanda buna ragmen arada Kurbanımın hedıyelerını elımden geldıgınce almaya ve az vaktım olmasına ragmen bır cogu el emeğidir. Soz vermek verdıgı sozde durabılmek coook onemlı bu kım olursa olsun bence.... bahaneler olmamalı madem burda kaynasmak ıcın boyle bır organızasyon yapıyoruz o zaman hepımız elınden gelenı yapmalı bence .....opuyorum kızlar hepınızııııııııııııı arada yıne gelır gıderım ben UNUTMAYIN beniiiiiiiiiiiiiiiiiiii

İyi akşamlar kızlar

tatsızlık olmuş biraz.ama sanırım bazı şeyleri anlamak için bu tatsızlıkların da yaşanması gerekiyor.
Şubat Ayı sonuna kadar ulaşacaktı hediyeler sanırım bildiğim kadarıyla.Çoğumuz çalışıyoruz yoğunuz,hamile arkadaşlarımız var.ve bunu bile bile bu çekilişe katıldık.eğer bunun altından kalkamıcaksam niye katılayım böyle bir şeye ve kurbanımı üzeyim ki
inşallah diğer çekilişlerde daha hassas olunur.yoksa hiç bir heyecanı kalmaz bu hediyeleşmenin,arkadaşlığın,sohbetin.

Canim hediyeler henuz ulaamamis ona ve sehirdisina cikma durumu varmış. Bi irtibata gecersen iyi olacak sanirim.

Hediyeleri perşembe günü götürmüş kargocular canım, fakat kendisi evde bulunmadığı için teslim edememişler. Ve o günden beri de kargo şubesinde bekletiliyor paket. Bugün uğrayıp alacakmış kendisi.

Günaydın kızçelerrrr dün arazideydim toplantı falanda vardı sonra giremedim evde pelte gibi yattım yorgunluktan..

Mutlukızın verdiği bilgi sana canım. Artık saklamanın bi anlamı yok sanıyorum.

evet benmişim zaten bulmuştum artık kim olduğunu sona kalan dona kalır misali

evet bi kaçkişiydik bencede diğer çekilişte ilgilenemeyecek olanlar katılmasın..

canım kurbancıkım benim aynen katılıyorum sana...

olsun canım sen yinede girersin topiğe mühim olan muhabbet

evet canım kimse dünyayı kurtarmıyor haklısın...nicini sürekli yazan bendim sanırım "katil listem katil listem" diye...çünkü gerçekten üzüldüm..katilim bana hiç bir şekilde ulaşmadığı için kendim bulmaya çalıştım o yüzden sürekli liste yaptım eledim falan..benimle ilgilenen bir katilim olmadığı için kendi kendime de devam ettirdim o şekilde...sen kurbanının 1 ay girmemesinden nasıl yakınıyosan " kurbanımıda anlamıyorum" diye bizde katilimizin girmemesinden yakınıyoruz ben yanlış bir şey göremiyorum...

ya kızlar olay hediye değil zaten..benim katilim raptiyeymiş ben kendisiyle iki kelime bile etmedim..ben bu topiğe karşılıklı muhabbet edip birbirimizi bulmaya çalışıp eğlenceli güzel vakit geçirebileceğimizi düşündüğüm için katıldım ama kendi adıma gerçekten üzüldüm böyle olmasına...bence de tatlı bitirelim...

bende bundan bahsediyorum işte...ortada verilmiş bir söz varsa arkasında durmak lazım...zaten olay para harcayıp bişeyler alıp kargoya verip yollamak değil..çok şükür herkes kurbanına para harcıyacağına aynı parayı kendisine harcar konu kapanır..ama buradaki amaç birbirimizi tanımak dostluklar edinmek eğlenceli vakit geçirmek..ben böyle düşünüyorum yani...he geç yollayacaksanda ulaşırsın kurbanına şöyle böyle oldu kusura bakma şu gün yollıcam dersin ayıp değil günah değil bir aksilik olabilir hepimiz insanız...
banada katilim dün mesaj atmış..ben okadar zaman burda dönüp durdum katilim katilim diye...ben buldum onu zaten artık...ve bu zamana kadar 2 kelime bile etmedik..keşke böyle olmasaydı...
.

aynen inşallah bir dahaki sefere daha güzel olur en azından benim için...yenilen pehlivan güreşe doymazmış hesabı benimkide

haklısın zeynepcım ama olan olmus artık bır sonrakı cekılısı sen organıze edecetın dıme ??? daha net kurallar koyarız bırde zaman acısından bıraz dahauzun tutarsınn olmaz mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…