8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben bilmiyim :26: aşk hayatından çok uzak kalmışım

Tamam canım bekliyorum merakla

sevgili kitabı dye bişey var nette ben ondan yapmıştım 2 gün içinde geldi bayılmıştı eşim..sevgiliyken..

gözünaydın canımm ikramayanında kesesine berekett resimlerini koysanaa...

ben hala bekliyorummmmm

ben gelddiimmmmmm tam 8 sayfa geçmiş varr amma konuşmuşsunuz bee

neyse ufaktan bi bakayım geçmişe

hepsini okudum şimdi sırayla laf yetiştireyim

görüşünce keçe getirim iğne iplikte getirimmi
:

getir tabi len bana öğreteceksin çok işin var çokk

evet bence çok mantıklıı gerçi ben söylüyorum haziran da nurdan a mutlu yıllar çekilişi de yapabiliriz herkesin kurbanı ben olurum

aslan kurbanım benimm

yaa seninle de bi konuşamadık telefonda kusura bakma vallaa babam yeni telefon aldıgımı bilmiyor henuz ondan o evdeyken telefonu odadan çıkartamıyorum, sonra da geri dönemedim gerçi zaten sesim de travesti gibiydi beni böyle hatırlamanı istemezdim, iyice düzelsin mutlaka aryacagım seni

hediyelerini begenmene de ayrıca sevindim ben biraz çenesi düşük bir insanım da eğer çok ipucu verseydim sen de yoksa ben miyim deseydin hemen evet diyebilirdim o yuzden pek diyaloga giremedim seninle

ayrıca ben eminim o ufak kek kalıplarıyla da çok güzel kekler yaparsın hatta ben adresimi veririm bana da yollarsın nasıl fikir

kimsecikler yookkyine hediyesini alan fırlamışaz durunda muhabbet edek dimi

bugün kına malzemesi aldım hint kınasına merak saldım eve gidince yapıcam bakalım olucak mı

katilcikimi kızdıranın tiz kellesi vurulaaa ben şehir dışındaydım valla bak ondan giremedim yoksa bi yerlere kaçar mıyım hiçç geldim ama artık, buralarda olurum söz

hint kınasını bi kere dışarda yaptırmıştım da benmki bozuk muydu neydi anam bi kokuyodu anlatamam aslında çok hevesim var alıp kendim yapsam die, emrah la ikimiz için bi şekil tasarlamıştım da onu bilegime yaptırmak istiyorum yıldonumumuzde ama o kadar kokuya katlanamam sanırım :18:

truee başka orjinal fikirlerin varmı acaba bende 12nisana hazırlık yapıcamda

true nun tanışma yıldönümü 5 nisan mış albümündeki karikatur resminde okudum ayrıca da bayıldım ona seninki de 12 nisan mı bizim de yıldönümümüz 7 nisan ve benim aklımda hiçbişey yok ne alsam ne etsem die hatta bişey alasım da yok kesin o düşünemez die ama daha ilk seneden kendimi köreltmiyim dimi

Resmi koydum albümüme kızlar biraz elim titremiş gibi ama fikir açısından bir bakı .

ayy yukarda da yazmıştım bayıldım ben buna yaa ama benm sevgilim kel karikaturde kesin kötü gözükür ben hiç böle bişeye yanaşmayım en iyisi

maşallahh

bana neden göndermedin whatsap tan

sevgili kitabı dye bişey var nette ben ondan yapmıştım 2 gün içinde geldi bayılmıştı eşim..sevgiliyken..

o nasıl bişeyki acaba canım anlatır mısın biraz

kendin bir kitap oluşturuyosun karikatürlerden oluşan..hazır kalıplar var zaten..konuşma baloncuklarına istediğini yazabiliyosun çok eğlenceli bir şey...biraz vakit ayırmak lazım ama...bir kaç tane örnek koyayım.. Resimler netten alıntıdır..

ben 15-20 sayfa yapmıştım henüz sevgiliyken..her sayfada seninle şunu yapmayı bunu yapmayı seviyorum yazıp hazır kalıp tiplemelerden koymuştum..işte bi sayfada seninle müzik dinlemeye bayılıyorum yazıp müzik dinleyen karikatürleri koymuştum bi sayfada seninle sabahlara kadar telefonda konuşmaya bayılıyorum yazıp yatakta telefonda konuşan kız karikatürü koymuştum..tabi konuşma baloncuklarını falan da yazıyosun çok eğlenceli tavsiye ederim..günlük hayatta birbirimize söylediğimiz şeyleri esprilerimizi falan yazmıştım..güzel bir anı oldu

çok güzel bişeymiş buu sanırım biraz kurcalamam lazım çok güzel bişeyler çıkabilir

ama işte ben de bu kadar şeyi düşünecek zeka var mı o tartışılır yada emrah bunu begenir mi :44: ben bu adamın romantik biri olmadıgını düşünüyorum ama sanırım ben köreltiyorum onu geçen sinemaya gittigmizde al bileti saklarsın dedi, ben de ne saklayacam be at dedim bana diyo ki hiç romantik deilsin odun sanırım biraz romantik olma zamanım geldi

ama bu çok süper bişey internetten bulmuştun dimi canım 1 aydan daha fazla zaman var gerçi ama benim ancak aklıma gelir bişeyler bakayım bende

valla erkeklerin bayıldığı bişey..sevgili kitabı yaz direk çıkıyo zaten nette..çokta romantik olur..hatta bu sinema biletiyle ilgili aranızda geçen konuşmayıda bir sayfaya yapabilirsin çok tatlı olur hattaaa o sayfaya da "çok ta romantiğizdir" yazarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…