8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

takıl bana sev beni :111: o senin şıklığın kırmızıyı seviyorum :KK69:

saol canım :KK16: henüz yüklemeyedim işteyim :KK50: ama baktım neler var diye :111:

yes baby eski sevgulumle barıştım. bir ara senle konuşmuştuk hatırlıyorsan facebooktan :KK31:
aslında dilaya gizota falan söylemiştim. sende biliyorsun die şey etmiştim :KK31:

ben bilmiyim :26: aşk hayatından çok uzak kalmışım :KK30:

takıl bana sev beni :111: o senin şıklığın kırmızıyı seviyorum :KK69:

saol canım :KK16: henüz yüklemeyedim işteyim :KK50: ama baktım neler var diye :111:

yes baby eski sevgulumle barıştım. bir ara senle konuşmuştuk hatırlıyorsan facebooktan :KK31:
aslında dilaya gizota falan söylemiştim. sende biliyorsun die şey etmiştim :KK31:
Tamam canım bekliyorum merakla :KK1:

haklısın azıcık yazılmış hemen okudum :KK50:

benim kocamın d. günü 5 martta.. ne etsem bana akıl verin hadi zeki hatunlar
zaten iş dolayısıyla bu aralar mutsuz biraz

bi tane ps3 oyunu aldım yine :KK1:
mum ışığında yemek hazırlarım diyorum :KK23:
pasta kendim mi yapsam alsam mı kararsızım h. içi çünkü
bişiler daha istiyom ama aklıma hiç bişey gelmiyor :KK5:
geçen sene daha yaratıcıydım sanki ama şimdi hatırlamıyom ne yaptığımı :KK9:

sevgili kitabı dye bişey var nette ben ondan yapmıştım 2 gün içinde geldi bayılmıştı eşim..sevgiliyken..

gözünaydın canımm ikramayanında kesesine berekett :KK16: resimlerini koysanaa...

ben hala bekliyorummmmm :KK31:

ben gelddiimmmmmm :21::21::21: tam 8 sayfa geçmiş varr amma konuşmuşsunuz bee :KK19:

neyse ufaktan bi bakayım geçmişe :KK55:

hepsini okudum şimdi sırayla laf yetiştireyim :KK53::KK53:

görüşünce keçe getirim iğne iplikte getirimmi :KK52::KK52::KK52:
:

getir tabi len bana öğreteceksin çok işin var çokk :KK53::KK53:

Selam fıstıklar, şükür ben de kavuştum hediyelerime..Katilim jooker idi.Kendisinin gönlüne sağlık, kesesine bereket..:KK16:
Bu vesileyle tanışmış olduk kendisiyle..Mesajlaşıyor ve konuşuyoruz aramızda duygusal şeyler olabilir:KK53:Tabii ben biraz daha az samimi konuşmayı becerebilirsem:KK53:
Canım çok teşekkür ederim..:KK16:
Kızlar Haziran'da Yaza merhaba konseptiyle hediyeleşme olacak ya, Nisan'da da Bahara Merhaba Çekilişi mi yapsak?:KK53: Sevdim ben bu hediyeleşmeleri:KK23:

evet bence çok mantıklıı :KK9::KK9: gerçi ben söylüyorum haziran da nurdan a mutlu yıllar çekilişi de yapabiliriz herkesin kurbanı ben olurum :KK53::KK53:

kızlar selam.
bır karışıklık olmadı. 2 konuyada adımı yazdırdım.
diğer konudakılerı yılbaşı cekılısınden tanıdığımdan cok yazmış gibi görünebilirim oysa ılk zamanlar buraya daha sık giriyordum.
sonrasında yazmamaya ama okumaya başladım. sonrada hızınıza yetişemedim.
ılk baslarda cok ıpucu vermiştim.
bu arada ben bu sayfadaki kurbancığıma mj attım ve bırazda muhabbet ettik.
bılmem bu ıpucu olur mu:)? sevgili zeyy:)?

aslan kurbanım benimm :KK9::KK9:

yaa seninle de bi konuşamadık telefonda kusura bakma vallaa :KK17: babam yeni telefon aldıgımı bilmiyor henuz ondan o evdeyken telefonu odadan çıkartamıyorum, sonra da geri dönemedim :KK17: gerçi zaten sesim de travesti gibiydi beni böyle hatırlamanı istemezdim, iyice düzelsin mutlaka aryacagım seni :KK16::KK16:

hediyelerini begenmene de ayrıca sevindim :KK17: ben biraz çenesi düşük bir insanım da eğer çok ipucu verseydim sen de yoksa ben miyim deseydin hemen evet diyebilirdim o yuzden pek diyaloga giremedim seninle :KK17:

ayrıca ben eminim o ufak kek kalıplarıyla da çok güzel kekler yaparsın hatta ben adresimi veririm bana da yollarsın nasıl fikir :KK33::KK33:

kimsecikler yookk:KK53::KK53::KK53::KK53:yine hediyesini alan fırlamış:KK20::KK20:az durunda muhabbet edek dimi:KK19:

bugün kına malzemesi aldım hint kınasına merak saldım:KK52: eve gidince yapıcam bakalım olucak mı

katilcikimi kızdıranın tiz kellesi vurulaaa :KK47::KK47: ben şehir dışındaydım valla bak ondan giremedim yoksa bi yerlere kaçar mıyım hiçç :KK17: geldim ama artık, buralarda olurum söz :KK17:

hint kınasını bi kere dışarda yaptırmıştım da benmki bozuk muydu neydi anam bi kokuyodu anlatamam :KK53: aslında çok hevesim var alıp kendim yapsam die, emrah la ikimiz için bi şekil tasarlamıştım da :KK33: onu bilegime yaptırmak istiyorum yıldonumumuzde ama o kadar kokuya katlanamam sanırım :18:

truee başka orjinal fikirlerin varmı acaba :KK14: bende 12nisana hazırlık yapıcamda :KK1::KK1:

true nun tanışma yıldönümü 5 nisan mış albümündeki karikatur resminde okudum ayrıca da bayıldım ona :KK69: seninki de 12 nisan mı :KK53: bizim de yıldönümümüz 7 nisan ve benim aklımda hiçbişey yok ne alsam ne etsem die :KK53: hatta bişey alasım da yok kesin o düşünemez die ama daha ilk seneden kendimi köreltmiyim dimi :KK33::KK33:

Resmi koydum albümüme kızlar biraz elim titremiş gibi ama fikir açısından bir bakı .

ayy yukarda da yazmıştım bayıldım ben buna yaa :KK16::KK16: ama benm sevgilim kel karikaturde kesin kötü gözükür ben hiç böle bişeye yanaşmayım en iyisi :KK53:

kızlar demin truenin fotosunu görünce yazıverdim. burayada yazmak istedim :KK69: resimin altında kalabalık yapmasın diye :KK9:

benim 2011de doğum günümde.. :KK69:

kargocu aradı kargonuz gelmiş gelin alın diye.. bende erkek arkadaşımı aradım vs ne oluyor diye.. eve gönderemeyeceğim için şubeye gönderdim dedi :KK50: bende evden çıkarken bitane poşet yanıma aldım.. kargocular poşet vermiyor elimde kalmasın diye :KK19:
neyse gittik kargoya kardeşimle
yaklaşık 1metre boyundaydı kargom.. poşetime baktım sonra bir daha kargoya baktım :KK51: kemal sunalın Mister Dörtnal filmi gibiydim :KK9::KK9::KK9:

içinde yağlı boyayla çizilmiş resmim çıktı. kendi çizmişti :KK69:

maşallahh :nazar::nazar::KK69:

katilim ikramaya
zaten biliyodum o olduğunu :KK76::KK76::KK76:
hediyeleri açıp bakamadım en çok onu merak ediyorum :KK76::KK76:

mektubunu okudumm..
ablamm ALLAH razı olsun. inşALLAH dediğin bütün şeyleri yaşarım :KK16::KK16:
hediyelerimi herkescikler çok kıskandı :)

bana neden göndermedin whatsap tan :KK19::KK19:

sevgili kitabı dye bişey var nette ben ondan yapmıştım 2 gün içinde geldi bayılmıştı eşim..sevgiliyken..

o nasıl bişeyki acaba canım anlatır mısın biraz :KK17:

kendin bir kitap oluşturuyosun karikatürlerden oluşan..hazır kalıplar var zaten..konuşma baloncuklarına istediğini yazabiliyosun çok eğlenceli bir şey...biraz vakit ayırmak lazım ama...bir kaç tane örnek koyayım.. $sevgiliye-hediyede-yeni-trend-sevgili-kitabi-3889921_2447_o.jpg $sevgili-kitabi-2-e1355390960955.jpg $sevgili-kitabý2-300x300.jpg $logosuz-kapak.jpg Resimler netten alıntıdır..

ben 15-20 sayfa yapmıştım henüz sevgiliyken..her sayfada seninle şunu yapmayı bunu yapmayı seviyorum yazıp hazır kalıp tiplemelerden koymuştum..işte bi sayfada seninle müzik dinlemeye bayılıyorum yazıp müzik dinleyen karikatürleri koymuştum bi sayfada seninle sabahlara kadar telefonda konuşmaya bayılıyorum yazıp yatakta telefonda konuşan kız karikatürü koymuştum..tabi konuşma baloncuklarını falan da yazıyosun çok eğlenceli tavsiye ederim..günlük hayatta birbirimize söylediğimiz şeyleri esprilerimizi falan yazmıştım..güzel bir anı oldu :KK16:

kendin bir kitap oluşturuyosun karikatürlerden oluşan..hazır kalıplar var zaten..konuşma baloncuklarına istediğini yazabiliyosun çok eğlenceli bir şey...biraz vakit ayırmak lazım ama...bir kaç tane örnek koyayım..Eki Görüntüle 999040 Eki Görüntüle 999039 Eki Görüntüle 999038 Eki Görüntüle 999037 Resimler netten alıntıdır..

ben 15-20 sayfa yapmıştım henüz sevgiliyken..her sayfada seninle şunu yapmayı bunu yapmayı seviyorum yazıp hazır kalıp tiplemelerden koymuştum..işte bi sayfada seninle müzik dinlemeye bayılıyorum yazıp müzik dinleyen karikatürleri koymuştum bi sayfada seninle sabahlara kadar telefonda konuşmaya bayılıyorum yazıp yatakta telefonda konuşan kız karikatürü koymuştum..tabi konuşma baloncuklarını falan da yazıyosun çok eğlenceli tavsiye ederim..günlük hayatta birbirimize söylediğimiz şeyleri esprilerimizi falan yazmıştım..güzel bir anı oldu :KK16:

çok güzel bişeymiş buu :KK16::KK16: sanırım biraz kurcalamam lazım çok güzel bişeyler çıkabilir :KK16:

ama işte ben de bu kadar şeyi düşünecek zeka var mı o tartışılır :KK33: yada emrah bunu begenir mi :44: ben bu adamın romantik biri olmadıgını düşünüyorum ama sanırım ben köreltiyorum onu :KK50: geçen sinemaya gittigmizde al bileti saklarsın dedi, ben de ne saklayacam be at dedim :KK53: bana diyo ki hiç romantik deilsin odun :KK53::KK53: sanırım biraz romantik olma zamanım geldi :KK53::KK53:

ama bu çok süper bişey :KK34: internetten bulmuştun dimi canım :KK34: 1 aydan daha fazla zaman var gerçi ama benim ancak aklıma gelir bişeyler bakayım bende :KK16::KK16:

çok güzel bişeymiş buu :KK16::KK16: sanırım biraz kurcalamam lazım çok güzel bişeyler çıkabilir :KK16:

ama işte ben de bu kadar şeyi düşünecek zeka var mı o tartışılır :KK33: yada emrah bunu begenir mi :44: ben bu adamın romantik biri olmadıgını düşünüyorum ama sanırım ben köreltiyorum onu :KK50: geçen sinemaya gittigmizde al bileti saklarsın dedi, ben de ne saklayacam be at dedim :KK53: bana diyo ki hiç romantik deilsin odun :KK53::KK53: sanırım biraz romantik olma zamanım geldi :KK53::KK53:

ama bu çok süper bişey :KK34: internetten bulmuştun dimi canım :KK34: 1 aydan daha fazla zaman var gerçi ama benim ancak aklıma gelir bişeyler bakayım bende :KK16::KK16:

valla erkeklerin bayıldığı bişey..sevgili kitabı yaz direk çıkıyo zaten nette..çokta romantik olur..hatta bu sinema biletiyle ilgili aranızda geçen konuşmayıda bir sayfaya yapabilirsin çok tatlı olur :KK16: hattaaa o sayfaya da "çok ta romantiğizdir" yazarsın :KK1:

X