8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Falkon,Hejira ve çiçek hediyelerinizin hepsi mükemmel :))

Katiller de mükemmel :))

üzerime alındım hemen sen de mukemmelsin canım benimm kesene bereket senin hediyelerinin arasından daa body shop taki duş jellerinden istiyorumm

evet birazcık öyle oluyor :26:

bir dahaki çekilişte geç yollasın herkes bakalım aksilik olmazsa yaza merhabaya da katılmak isterim

Bende katılmak istiyorum.
Dediğine katılıyorum canım,bir daha ki çekilişte geç yollıcam hediyelerimi.

yaa ayıp deil mi ama ölee geç yolayacam falannn ya ben ikinizden birinin kurbanı olursam benim halime hiç üzülmeyecekmisiniz

senin de kesene bereket canım :)
ama benim duş jelim yoktu ki birinlen mi karıştırdın acep :26: okaliptüslü bişi var bende hastayken iyi gelir aman hasta olmim de

bilmiyorum yani şimdi geleceği heleki artık sen olursan kurbanım hepten geç yollarım

ayy ben seni true yla karıştırmışım çok özür dilerimm senden dee kahve fincanlarında istiyorum

Şimdiden hediye şiparişleri başlamış..

yaa bu şımarıklıgı bitek ben yapıyorum aslında herkesin hediyelerinden göz koydukları parçayı söylüyorum ki belki vicanları sızlar bana da onlardan gönderirler diye

Vicdan mı? Ben bilmemek o ne demek?

Anlaştık o zaman.

tamam

tamam canım :) ben de herkesin hediyelerinden beğendim sanırım kendime

Son düzenleme:
nurlum hayalotun selamı var sana göremiyomuş seni selamını yolladı

Canım tesekkur ederim hayalotu tanıyorsun demek, sende söylersin selam güzel hayalotuma ,gerçi yazarım ben girdiği topiğe veya özelden.

Falkon hediyelerinin çok güzel , hepsini iyi günlerde kullan.

Kendi gibi gönlü güzel arkadaşım , kesene bereket aldıklarının hepsi çok güzel .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…