8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Falkon,Hejira ve çiçek hediyelerinizin hepsi mükemmel :))

Katiller de mükemmel :))

üzerime alındım hemen :KK53::KK53: sen de mukemmelsin canım benimm :KK16::KK16: kesene bereket :KK16: senin hediyelerinin arasından daa body shop taki duş jellerinden istiyorumm :KK76::KK35::KK35:

evet birazcık öyle oluyor :26:

bir dahaki çekilişte geç yollasın herkes :KK31: bakalım aksilik olmazsa yaza merhabaya da katılmak isterim :KK52:

Bende katılmak istiyorum.
Dediğine katılıyorum canım,bir daha ki çekilişte geç yollıcam hediyelerimi.:KK1:

yaa ayıp deil mi ama ölee geç yolayacam falannn :KK20::KK20: ya ben ikinizden birinin kurbanı olursam benim halime hiç üzülmeyecekmisiniz :KK14::KK14:

üzerime alındım hemen :KK53::KK53: sen de mukemmelsin canım benimm :KK16::KK16: kesene bereket :KK16: senin hediyelerinin arasından daa body shop taki duş jellerinden istiyorumm :KK76::KK35::KK35:

yaa ayıp deil mi ama ölee geç yolayacam falannn :KK20::KK20: ya ben ikinizden birinin kurbanı olursam benim halime hiç üzülmeyecekmisiniz :KK14::KK14:

senin de kesene bereket canım :)
ama benim duş jelim yoktu ki birinlen mi karıştırdın acep :26: okaliptüslü bişi var bende hastayken iyi gelir aman hasta olmim de :KK34:

bilmiyorum yani şimdi geleceği heleki artık sen olursan kurbanım hepten geç yollarım :KK37:

senin de kesene bereket canım :)
ama benim duş jelim yoktu ki birinlen mi karıştırdın acep :26: okaliptüslü bişi var bende hastayken iyi gelir aman hasta olmim de :KK34:

bilmiyorum yani şimdi geleceği heleki artık sen olursan kurbanım hepten geç yollarım :KK37:

ayy ben seni true yla karıştırmışım çok özür dilerimm :KK17: senden dee kahve fincanlarında istiyorum :KK52::KK52:

Şimdiden hediye şiparişleri başlamış..:KK60::KK60::KK60:

yaa bu şımarıklıgı bitek ben yapıyorum aslında :KK53: herkesin hediyelerinden göz koydukları parçayı söylüyorum ki belki vicanları sızlar bana da onlardan gönderirler diye :KK33::KK33:

ayy ben seni true yla karıştırmışım çok özür dilerimm :KK17: senden dee kahve fincanlarında istiyorum :KK52::KK52:

yaa bu şımarıklıgı bitek ben yapıyorum aslında :KK53: herkesin hediyelerinden göz koydukları parçayı söylüyorum ki belki vicanları sızlar bana da onlardan gönderirler diye :KK33::KK33:
Vicdan mı? Ben bilmemek o ne demek?:KK60::KK60::KK60::KK60:

Anlaştık o zaman.:KK34:

tamam :KK34:

tamam canım :) ben de herkesin hediyelerinden beğendim sanırım kendime :KK1::KK1:

Son düzenleme:
nurlum hayalotun selamı var sana göremiyomuş seni selamını yolladı :KK53::KK53:

Canım tesekkur ederim hayalotu tanıyorsun demek, sende söylersin selam güzel hayalotuma ,gerçi yazarım ben girdiği topiğe veya özelden.

Falkon hediyelerinin çok güzel , hepsini iyi günlerde kullan.

Kendi gibi gönlü güzel arkadaşım , kesene bereket aldıklarının hepsi çok güzel .

X