8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ah ahh nelerle uğraşıyorumm
telefonumu kabloyla diz üstüne bağladım

gamze ben kandırmıyorum sadece yardımcı olmaya calıştım okadar emindimki true ve amante den

falkon trueden geldiğine eminmisin

falkonn yarılan yerlerine çiçek dikerim

cesmina leennnn amacım geçmişi okumazsan atlama diye herşey topiğimiz için :)

nurlum kıyamam diyorsun ama katilim gayet tabi kıyıyor tesellıi kargosuda büyük oldu
napim sizce kızlar.. ayaklarım 37 numara. 36 numara alsam kesinlikle küçük olur. bu birazcık büyük geldi. napim kalsınmı gönderimmi

iyi yapmışsın kuzum çok hoşuma gitti zatenn

nasıl bi ayakkabı canım bu ayakkabı eğer babet gibi bişeyse büyüğü ayagından çıkar rahatsız eder seni , ama diğer ayakkabılar da bagcıklı falansa rahatsız etmez sanırım

yardımcı olmaya çalıştın tabi benim kurbanımı resmen kendine bağlamıştın hayalleriyle oynadın herkesin

naz convers aldim. katilim ikramaya eminim

gamze bidaha beni oynatmayacakmisiniz

converse bagcıklı yavrum yaa büyüğü rahatsız etmez sanki ama bilemedim :44: gerçi onlar da buçuklu numaralar da oluyor, değiştirsen de 36.5 numara alsan olmaz mı :44:

kapı gibi belgem var elimde

nurlum hayalotun selamı var sana göremiyomuş seni selamını yolladı

olur mu kuzum ya sen renk neşe kattın çekilişimizeiyiki katılmışım diyorum bir çoğunuzu ismen biliyordum (nikini) ya da az çok konuşmuşluğumuz vardı ama bu çekiliş daha da yakınlaştırdı birbirimizi tanıma fırsatımız olduve sorunsuz bir çekiliş oldu gerginlik olmadı bu da ayrı bir güzel

evett gamze. mesela seni cok daha yakindan tanidim mutluyum

katilim hediyeleri gondermezse kann cikacak

Hadi hayırlısı , özüne dönmene az kaldı :53

Kyi fikir bence de
Kisliksa bişey olmaz, ama yazlık , babet falan sıkıntı yaşata olur bence :26:
bu arada benim katilim ik-ra-ma-ya

Az kaldı öğrenmene ,34:

evett gamze. mesela seni cok daha yakindan tanidim mutluyum

katilim hediyeleri gondermezse kann cikacak

kızz senin keçelerden buldum bugun baktım baktım ama beceremem die almadım görüştügümüzde bana öğretir misin nasıl yapılacagını yaa çeyiz yapacam kendime onlardan

Hediyelerimin fotoğraflarını koydum, meraklısına duyurulur

baktım hemen güle güle kullan canımcım mesela bu hediyelerin arasından daa o saatten istiyorumm ya ciddi diyorum bence herkesin hediyelerinden begendiklerimizi söleyelim bize de yollasınlar

ben kargomu yarın hayırlısıya gönderiyorum azcık daha sabırsızlansın kurbanım :) gerçi banada daha kargo gelmedi çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…