8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

çok beğendimm baktıkça giydikçe seni hatırlayacağımm :13::KK19::KK19::KK16::KK16:

teşekkür ederimm:KK54::KK54:

teşekkürlerr:KK54::KK54::KK16::KK16:

aminn güzle günlerde kullanalım inşaallah:KK16::KK16::KK54::KK54:

ayy inşaallah

iyi günlerde kullan canım beğenmene sevindim :KK70::KK70::KK70: :KK16::KK16::KK16: rabbim tüm isteyenlerede bebiş nasip etsin :KK16::KK16:

Canım hepsini güle güle kullan , ayna na bayıldım .
wert nerden aldın onu söle bakim canım :KK34:

:KK3: :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Beğenir canım eminim ben :KK16: Kime gidecekti bu arada ? :KK23:

Allah korusun canım ne yaptın sen :KK34: Bebişin düşün , hu hu elmadiliminin katili elma defam cıkss

Hoşgeldin katilim
elimde bir sen kaldın
%99.9999 katilim sensin :KK9::KK16:

Haftasonu şehir dışındayım. pzt kargolyorum. Bakalım kime gidecek :KK52:

Sevgili Katilimm UmRaN__63

hiç aklıma gelmeyen sık sık muhabbet ettiğim katilciğimi buradan kutluyorumm çok güzel gizledi kendisini hiç şüphelenmedimm

içimdeki ses benim katilim hamiş diyordu....veee içimdeki ses beni yanıltmadııı en büyük keyif bu oldu ...çünkü en büyük
hayalim bebek sahibi olmak ve hamilelere daha çok kanım kaynıyor haliylee

ve gelelim karnı burnunda katilciğimin meleğiyle beraber bana seçmiş olduğu ve benim de herbirine teker teker bayıldığımm çok sevdiğim hediyelerimee...öncelikle zevkine bayıldığımı söylemeden edemeyeceğim emeğine sağlık kesene bereket katilciimm...Rabbim eviniizn bereketini kat lat artırsın meleğinle beraber çok güzel günler sizinle olsun inşallah

paketimin açılamamış haliii

şipşirin özenle paketlenmiş hediyelerimm

paketlerimin açılmamış haliii

pembee şeysimm zar tuzluğumu çok beğendim bayıldımm eşim geldiğinde midemize yakışacak olan çikilatamla şekerimm

misafir odama çok yakışan mumluğumm

rengi deseni modeliyle tam benlik dediğim gardrobumun başköşesine astığım elbisem elbisede dantel bu kadar zarif durur ve bir katil de bu kadar zevkli olabilir di ancak

ve içten samimi mektubumm az ama öz samimi

herbirisine ayrı yarı bayıldımm ellerine emeğine sağlık kesene bereket Ümrancığımm...seni ve yakında kucağına alacağın güzel meleğini kocaman öpüyorumm

Yaa o çamaşır ne tatlıymış öyle bayıldım :KK1: Güle güle kullan :KK23:

Yaa o çamaşır ne tatlıymış öyle bayıldım :KK1: Güle güle kullan :KK23:

ben bayıldım yetmedi eşim de bayıldı:KK17::KK17: ancak karıkoca gripten muzdarip olduğumuzdan sadece bayılabildik:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

bitki çaylarıyla meyvelerle içimiz dışımıza çıtı akşamdan beri..ballı zencefilli limonlu şurup da içtik banamısın demiyor grip...:2::2::2:

Son düzenleme:
ben bayıldım yetmedi eşim de bayıldı:KK17::KK17: ancak karıkoca gripten muzdarip olduğumuzdan sadece bayılabildik:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

bitki çaylarıyla meyvelerle içimiz dışımıza çıtı akşamdan beri..ballı zencefilli limonlu şurup da içtik banamısın demiyor grip...:2::2::2:

Geçmiş olsun .
Süt biraz bir kaç diş sarımsak atıp , kaynattıkta sonra sütü için diyor doktorlar. çok etkiliymiş grip için.

hatun kişileerrrr :KK52::KK52: yarın sabahın köründe daha kargalar kahvaltılarını yimeden ben ve annem yolara düşüp ananemin evini temizlemeye gidecekmişiz :KK14: o gelmeden hazır edecekmişiz evi :KK14: o sebeple yarın akşam görüşürüz sanırım :KK37: beni özleyin tamam mıı, arada anın beni, bir nazcık vardı bir zamanlar şimdi o cam siliyordur deyin :KK14::KK14:

Son düzenleme:

Ay çok hoşsun :KK1: çok geçmiş olsun. Topikte de ne çok grip var birbirinize mi bulaştırıyorsunuz :KK53:

hatun kişileerrrr :KK52::KK52: yarın sabahın köründe daha kargalar kahvaltılarını yimeden ben ve annem yolara düşüp ananemin evini temizlemeye gidecekmişiz :KK14: o gelmeden hazır edecekmişiz evi :KK14: o sebeple yarın akşam görüşürüz sanırım :KK37: beni özleyin tamam mıı, arada anın beni, bir nazcık vardı bir zamanlar şimdi o cam siliyordur deyin :KK14::KK14:
Ohhh aldın hediyelerini git tabi :p

ben en de aştide metro otobüsümde en arka koltukta kk'da gezerek yola çıkmamızı bekliyorum. :KK31: Ama ben her şekilde kk'dayım yemek yerken tv izleken... :KK37:

Ohhh aldın hediyelerini git tabi :p

ben en de aştide metro otobüsümde en arka koltukta kk'da gezerek yola çıkmamızı bekliyorum. :KK31: Ama ben her şekilde kk'dayım yemek yerken tv izleken... :KK37:

aşti miii :KK52::KK52::KK52: ankarada mısın sen :KK53: napıyosun ankarada :KK53:

ayy ben de telefondan girmemek için zorluyorum resmen kendimi, ordan da dadanırsam bu sefer hiç çıkmam burdan :KK52:

Bööö küstüm:KK19:Ankara'da YAŞIYOM:KK37: O kadar Ankara muhabbeti yaptık :KK19::KK52:

öyle bir balık hafıza var ki bende sonunda beyin nakli yaptıracam kendime :KK47: eee ben salı günü ankaraya geliyorum ama sen gidiyormuşsun galibaa, yoksa bi kahveni içerdim :KK33:

X