8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

heee şuu kocası hiç eli boş gelmeyen kadın bu hatırladım yaa ben bu kk nın albümlerinin facebook gibi kullanılmasına karşıyım sanırım biraz. bu resimleri face e falan koysa arkadaşları görecek sadece kadını normalde de tanıdıkları için kimse yanlış düşünmez, ama burda seni tanımayan binlerce insana bu kadar özelini açmak garip geliyor. kocasının ütü yapan resimlerine varana kadar yani ne bileyim ben biraz yadırgadım sanırım :26:

Aynen canım,benim de evimin fotoları var mesela ne bileyim makyaj malzemelri topiğin de aldıklarımı paylaşıyorum..
Tavrı biraz itici geldi insanlara,yoksa kendi halinde biri işte.

birde bütün ünlülerde görgüsüz ozaman herkes bir şeyini paylaşıyor twitterda falan bu kızcağızda burda paylaşıyor diye düşünüyorum ama bazı insanlar çok kırıcı bence kendi haline bıraksınlar her yeri estetiklilere güzel diyeceklerine

eee benim hediyelerim geldii, kurbanıma da hediyeleri gittiii sanırım benim bu topikte işim kalmadı artık

Aynen katılıyorum.
Mesela konu başlığı daha ılımlı açılsaydı"çok mutluyum kızlar eşim bana sürpriz yapmış,mutluluğumu sizlere paylaşmak istedim" gibi. bu kadar tepki almazdı,biraz daha mütevazı olsaydı mesela..
Ama bunları da tamamen yaşına veriyorum,daha çok genç heves etmiş koymuş işte.

bence de yaşına vermek lazım hepimizin bu tarz hevesleri olmuştur benim hala var ama züğürt tesellisi derler ya cnm kocam öpse bile yeter diyorumhangi kadın eşinin elinde sürekli hediyeyle gelmesini istemezbiraz gerçekçi olmak lazım yaşayan var yaşamayan var diye kıskançlığın kızı küçük düşürmenin alemi yok bana da ters ama ben kırıcı olmamaktan yanayımbazı yorumlar artık aşırı derecede aşağılayıcı

Bizler eleştiri ve hakaret arasında ki çizgiyi ayarlayamıyoruz maalesef.
Aman herkes mutlu olsun ya.

asmunikal

melinde

wertx

amenta 03 bunlardan şüpheleniyorum

bu arada katilim msj attı bana dün vermiş hediyelerimi kargoya

çok heyecanlıyım yaaaa

Ayyyyy ne kıymetliymiş bu kocacık, herkes onu savundu beni dışladı resmen
Hamile halimle yapayalnız kaldım

Ben görgüsüzlük olarak algıladım açıkçası, böyle bir şeyi ben yapsam sevgilim beni terkeder ya..
Hiç hoş değil ama tercih meselesi tabii..

O ben olayım artık ya.
Melinda 1 numaralı şüphelimsin, haberin olsun sen de çıkmazsan topiğe girmeyenlerden biri bu kesin
Günaydın,hayırlı cumalarınız olsun inşallah hanımlar.
Hayırlı cumalar ahretliğim
yaşın kaç falkon true nin kurbanı 30 yaş altıda bekarsın dımı sende
ama hep dedim yine diyorum
true <3 amente :2:
Hah true da değil katilim
Aynen öyle.Allah rızası için katilim azıcık ipucu,senden şüphelenmek istiyorum ya:26:
Paketim kargoya verilmiş bulunuyor..
Hööfff....30 yaş altı olmasa rahatlıkla şüphelenebilirdim.

geldiiiiiiiiiiii geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii paketm geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Gözünaydın darısı başımıza.
Topiğe gelmeyenler girmesin bence.Biz de insanız değil mi? İpucu arıyoruz, eğleniyoruz şurda.Sadece hediye için girmiyorum ki ben bu topiğe.Hediyeleşme, yakınlaşma maksat.Ben seninle hiç yazışmayayım, hiç konuşmayayım sadece hediye gelsin, kusura bakmasın kimse ama ben karşıyım bu işe.İnternetten sipariş vermiyorum ki arkadaş..Hediyeleşme, kaynaşma maksatıyla yapılıyor bu organizasyon.

ya bidaha çekiliş yaparsk topiğe grmeyenler gelmesin diyelim olmuyoki byle
Aynı şeyi düşünüyorum yukarıda bahsettiğim gibi
Bence sohbet edenler arasında olsun maksat hediye değil sadece.
yaw arkadaş ınsan azcık ıpucu verir.
face gel senıde tanıyalım falan der....
soklar içindeyım katılım cesmınazmış...
henüz hedıyelerı açamadım.. yoğunluktan
Güle güle kullan canım hediyelerini.
Canım benim,arada sırada da olsa gel, bi cee de, ipucu ver yeter ki irtibatı koparma.Hiç gelmeyip, sohbet etmeyip katılana karşıyım ben açıkcası.
Yükledim kızlaaarr
Güle güle kullan canım.
asmunikal

melinde

wertx

amenta 03 bunlardan şüpheleniyorum

bu arada katilim msj attı bana dün vermiş hediyelerimi kargoya

çok heyecanlıyım yaaaa

Melinde senin katilin olsun, melinda da benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…