8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Mağazada da görüp çok beğenmiştim ama fiyatları da güzeldi tabii :KK31: Yıkadıktan sonra kenarları yamuk yumuk olursa diye kararsız kalmıştım.
Ben kızım için bir kaç tane ufak el-yüz havlusu aldım , sanırım geçen seneydi . Çok yumuşamıyorlar , kesinlikle katılıyorum .

malesef o konuda sıkıntıdayım allahtan yerine yenisi konulamayacak bişi değil yazın yeni havlular alıcam kötü olanları eşime ayak havlusu yapıcam:KK9:

canım çok beğendim :nazar: sizde güle güle sağlıkla , huzurla , aşkla oturun evinizde .
Sen beni kahveye davet etmiştin demi :KK34: bir kere daha düşüneyim.

malesef o konuda sıkıntıdayım allahtan yerine yenisi konulamayacak bişi değil yazın yeni havlular alıcam kötü olanları eşime ayak havlusu yapıcam:KK9:
Süper ya , markaya şikayet maili de at bence canım
:KK60::KK60::KK60:

bu ipucundan sonra da artık bilemicem yaniiii :KK52:

:KK9::KK9:valla artıkın bilemiciiimmm :KK60::KK60: ama kurbanım ben olmadığımdan çok emin:KK51::KK51:

canım çok beğendim :nazar: sizde güle güle sağlıkla , huzurla , aşkla oturun evinizde .
Sen beni kahveye davet etmiştin demi :KK34: bir kere daha düşüneyim.

Süper ya , markaya şikayet maili de at bence canım
:KK60::KK60::KK60:

atayım cnm havlularınız o kadar dandik ki eşime ayak havlusu yaptım diyeyim :KK60::KK60:

canlar benimde kargom gelmiş annem almış kargoyu ama
söylemiyor kimden geldiğini ancak eve gidince öğrenebileceğim katilimi
çatlamazsam iyi meraktan yaaa

yahu kimse benden şüphelenmiyor :KK9::KK9:ben çekilişte yok muyum acaba şüpheleniyorum :KK60::KK60:

kendimi bu durumda hissediyorum:KK53::KK53:

$indir.jpg

X