8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

katilimin watsapı yokmuşş kimin watsapı yok asmunikal sen bilrisinn kim sence benim katilimm deyiver helee:26::26::26:

abla ben hep ipucu veriyorum kii hamile değil dedim, kitapları seviyormuş dedim, benim baglantılı oldugum bi şehirde yaşıyor dedim bi ipucu daha veriyimm, burda açık açık kim oldugunu söylesem de görmez çünkü pek girmiyor kendisi

Çeşminazın ipuçları benim çok kafamı karıştırıyor :26: eğer bi ipucusu blöf değilse benim katilim kendisi

Al işte girmiyor dedin bi de. Pöfff benim katil tam muamma

ikramaya birakma ellerimi

nazz true eskiden bir numarali katil adayimdi..condan. papucunu dama attim. ona tugbayla mutluluklar dilerim

nazzzz hamile degilim. kitap okuyorum.. ve senle baglantili sehirdeyiz. ayy sakamisin sennn. seni silmistim benn

Güle güle kullan wertx :)

o kılıf mı telefon mu tablet mi ne ayol öyle o

Teşekkür ederim canım. Yok kız ne tableti :) çerçeve :) çok orijinal di miki :)

Hepsi birbirinden güzeller canım,iyi günlerde kullan inşallah.

Teşekkür ederim tatlım.

Hepsi çok güzel , iyi günlerde kullan canım

benim katilim kim asmunikalcim :44:

Hediyelerini güle güle kullan canım , gözün aydın

Teşekkür ederim canım benim :)

evet canim sirinyerdeyim sende mu :))) ne guzel burda bir cok izmirli arkadasla tansiyorum yaaa :)

Ben de izmirdeyimm :))

katilimin watsapı yokmuşş kimin watsapı yok asmunikal sen bilrisinn kim sence benim katilimm deyiver helee:26::26::26:

Hmm... Ben de bugün yolladım kurbanima hediyelerini. Nasıl desem, ımmm whatsappim var mi benim yaa, bilemedim :)

[QUOTE=ikramaya;34115101]katilimin watsapı yokmuşş kimin watsapı yok asmunikal sen bilrisinn kim sence benim katilimm deyiver helee:26::26::26:[/QUOTE]
Benim yok
En son ipucu olmadı,benimle değılsın.
hediyeyi bugun gönderdim yarın ortaya çıkar kurbanımın kim oldugu

Hadi bakalım

ikramayaa biraktim o isleri tobe ettim.d.d.d
sabah bisi paylastim. 3gibi. herkesin kurbanin ozellikleri yazmistim

bittercigimm hediyelerini güle güle kullann elmadilimi nin de kesesine bereket, yüreğine saglık

benim de elma şekerim var şuan yiyorum burnuma kadar kırmızı oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…