8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Burada görmedi canım

Anaaaa kandırık yapmıyorsan eğer ben değilim ki o zaman.
Ben başındn beriseni katilim sanıyordum, büyük hayal kırıklığı yaşayacağım o zaman

Tekirdağ- Çorludayım canım ben. Uzakmışız

Uzakmış canım, sana gelene kadar anneme gider gelirim

Ben de komşumu kahvaltıya davetetmiştim bu hafta uygun olduğun bi gün gel diye ama kendisi çok yoğun

Katilin ya farktmeden çok çok büyük açık verdi kendini ifşa etti ya da artık eline geçecek nasılsa diye saklamıyor

geçen hafta kıydılar ayol :26:
ben ileriden mi takip ediyom yoksa bu bölümü izledim gayet kıyılmıştı

Mustafanın küçük oğlundan bahsediyorlar canım

gelicem gene Berfin tatlım...bugün evdeyim sanırım çatkapı bir komşum gelmezse ya da çağırmazsa...

demek bir numaralı şüphelinim...:44::44:ama sölemem çatla meraktanaz kaldı yakında öğrenirisn kimmiş katilin

aslında çarşıya gitmem lazım ama bugün yarın mümkün değil...artık haftasonuna eşimi kandırabilirsem kalan hediyeciklerimi alırımm
bu sefer kesin kaçtım ve birkaç saat yokumm

ya ben dün faytona kadar izledim sonra naptılar mehmete uyumuşum hastaydım biraz:26:

Faytonda 'Annemlerin arabası nerde?' diye sordu Mehmet. 'Arkada kalmıştır, gelirler' dedi Hadım İbrahim Paşa. 'Durdurun arabayı' dedi Mehmet. 'Bundan sonra validenizi göremeyeceksiniz' dediler. Çocuğun boynu büküldü kaldı öyle. Sonra Süleymana geçti zaten

dimi kızmayın bize nasıl olsa yarın elimde olacaklar tabi bugün verirseartık böyle bişi oldu gerçi o da düşünemedi galiba benim kkda göreceğimi gerçi bakmıcam yarın öğrenirim nasılsa

Pis yaaa İstanbula kadar gelmişken bana da gel ne var yani

Pis yaaa İstanbula kadar gelmişken bana da gel ne var yani

Davet edersin de gelmez miyim canım gelirim tabi ama eşim istanbula gitmemi bile istemiyor hamileliğim ilerledi diye
kız memet diil o mustafa
gözlerinin önünde boğdurdu sülüman çocuuuu
sen özeti izlerken uyumuşsun o zaman

Özge hepten karıştırdı
Bi de üstüne milletin dediğine itiraz ediyor.
Canım yaa

Davet edersin de gelmez miyim canım gelirim tabi ama eşim istanbula gitmemi bile istemiyor hamileliğim ilerledi diye

Özge hepten karıştırdı
Bi de üstüne milletin dediğine itiraz ediyor.
Canım yaa

yazılanları okumadan direkt alıntılara cevap verirsem olacağı budur
çözdüm ama sonunda

evet kızlar bugün yola çıkan paketimin dış görünümü. acaba kime gidiyooorr?

bu da hediyelerr umarım beğenirsin sevgili kurbanım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…