8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Dedi tabi. Ama bugün kaçtı benden. Katilimi kaçırdım

Senin kavuşmana az kaldı ne güzel

off yaa çok heyecanlıyım vallaa katilcigime de ayıp oldu o kadar haber de verdi ama elimde olmadan çıkmak zorunda kaldım işte evden ama yarın sabah uyanır uyanmaz doğruu gidiyorum kargocuya yolda da açamayacam gerçi hem fotograflamak lazım die hem de ayıp olmasın die ama napalım dayanacam eve kadar

günaydın kızlar hayırlı sabahlar

muhteşem yüzyıl ne oldu:26: ben en son şehzade mehmeti annesinden ayırmalarını gördüm :26: kıydılarmı

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr

heyecanla bekliyoruzzz

Günaydın kızlar, dün kurbanımın hediyelerinin paketleme işi bitti ama bugün getiremedim yanımda yarın kargoya vereceğim inşallah

Geçmiş olsun canım katilim Acelesi yok ne zaman uygun olursan

şehzade beyazıtıda öldürüyormuş :18::18::18:

bende paketledim hediyelerimi. son bişey kaldı onuda halledeyim

beyazıtı selim yüzünden öldürüyor canım taht kavgasına girişcekler şimdi ikisi kaldığı için...cihangirde ölücek bir süre sonra mustafanın yasından..

Günaydın herkese :))

Dün pek takip edemedim burayı,Melinda hediyelerine kavuşmuş hepsi çok güzeller :)

yeminlen çok eğlendim kurbanlarınızı benim gbi kandırınçok zevkli oluyo

sen bitterkuzuyla beni çekiştirirken ben burda kıs kıs gülüyodummm
aaa biz seni ne zaman çekiştirdik ki ben hiç yapmam öyle

kızlar benim hediyelerim diğer topikten gelmeymiş bu topikteki katilimden değilmiş katilimmmm duy sesimide karşılık ver bana

o topiktede mi varsın ne güzel hamiş hamiş nasıl koştun hediye almalara canım ya :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…