8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kutulanmış heeeddiyeler naz ı bekler poşetlerdeee...

yaramı deştin sen şimdiii :KK14::KK14:

yaa düşün hediyelerime kavuşmama şuu kadarcık zaman kalmıştıı kii gelen bir telefon ve hastaneye gitmek zorunda kalmam :KK14: şimdi elimde geldik bulamadık yazan bir kuru kagıt parçasıyla kaldım :KK14: hediyelerim kutularında çok sıkılmışlardır şimdi, bir an önce özgürlüklerine kavuşmak istiyorlardır, amaa onları bir gun daha tutasaklıga mahkum ettimm :KK14: kendimi asla affetmeyecegimm :KK14::KK14:

sana çok asılmıştım seni bir numaralı katil adayım yapmıştım ama sen değilmişsin :KK19:

ayyyhhh....melindaaaaaa:KK5::KK5:
heyecan yapayım dedımmm..
duygularınla oynamak istememiştim ben
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
affet affet! ama içime öyle bir his doğduki ahanda şimdi.yaza merhaba çekilişinde bana çıkacaksın:KK17::KK17::KK17::KK17::KK16:

yaramı deştin sen şimdiii :KK14::KK14:

yaa düşün hediyelerime kavuşmama şuu kadarcık zaman kalmıştıı kii gelen bir telefon ve hastaneye gitmek zorunda kalmam :KK14: şimdi elimde geldik bulamadık yazan bir kuru kagıt parçasıyla kaldım :KK14: hediyelerim kutularında çok sıkılmışlardır şimdi, bir an önce özgürlüklerine kavuşmak istiyorlardır, amaa onları bir gun daha tutasaklıga mahkum ettimm :KK14: kendimi asla affetmeyecegimm :KK14::KK14:

bence dedeni ve annenide affetme kız:KK19::KK19::KK19::KK20::KK20:
(bana bak aile faciası):KK47::KK47:

bence dedeni ve annenide affetme kız:KK19::KK19::KK19::KK20::KK20:
(bana bak aile faciası):KK47::KK47:

evett onları suçlamayı da çok düşündümm, hatta bütün suçu onların üzerine yıkıp içimdeki bütün kini kusmayı da istedimm :KK14: amaa anneme haber son anda gelmiş, bulundugu yerden hastaneye gelmesi en az 2 saat, o sürede de son anda ayarlanana randevu kaçardı zaten :KK50: dedemi suçlayım desem o da 76 yaşında bir adamcagız, ben suçlasam bile anlamaz ki beni :KK14: herşeyin suçlusu benim, katilime ve hediyelerime kavuşmayı bu kadar çok istemeyecektim :KK14: neyi istesem hep geç kaldım ben, bütün suçlu benim :KK14:

evett onları suçlamayı da çok düşündümm, hatta bütün suçu onların üzerine yıkıp içimdeki bütün kini kusmayı da istedimm :KK14: amaa anneme haber son anda gelmiş, bulundugu yerden hastaneye gelmesi en az 2 saat, o sürede de son anda ayarlanana randevu kaçardı zaten :KK50: dedemi suçlayım desem o da 76 yaşında bir adamcagız, ben suçlasam bile anlamaz ki beni :KK14: herşeyin suçlusu benim, katilime ve hediyelerime kavuşmayı bu kadar çok istemeyecektim :KK14: neyi istesem hep geç kaldım ben, bütün suçlu benim :KK14:

yarına şunun şurasında 12.5 13 saat kaldı :44::44:
gözünü kapatıp açana kadar gecer senin için...ama birde o kutundaki hediyecağızların durumunu düşünsene...okadar zaman karşına çıkmak için hazırlanmışlar taa nerelerden gelmişler.ama ortada kalakalmışlar...üstelik bir kargo poşetinin içinde tıka basa...:KK50::KK50::KK50:
hani o çılgın çeşminaz! nerede o zor kadın...neredeeeee.........hadi söyleseneeee...:KK14::KK14::KK14:nerede...
(ahanda uçtum ben:KK9::KK9:)

yarına şunun şurasında 12.5 13 saat kaldı :44::44:
gözünü kapatıp açana kadar gecer senin için...ama birde o kutundaki hediyecağızların durumunu düşünsene...okadar zaman karşına çıkmak için hazırlanmışlar taa nerelerden gelmişler.ama ortada kalakalmışlar...üstelik bir kargo poşetinin içinde tıka basa...:KK50::KK50::KK50:
hani o çılgın çeşminaz! nerede o zor kadın...neredeeeee.........hadi söyleseneeee...:KK14::KK14::KK14:nerede...
(ahanda uçtum ben:KK9::KK9:)

13 saat mii amma çokmuş beee :KK53::KK53:

o deil de bugun cidden adamların eğer bizim ilçe içinde bi yerde olsalardı adamları arayığp tarayıp bulup alacaktım kutuyu da başka ilçeye gitmişler :KK53: yoksaa ellerimde çiçekler kapılarında sırılsıklam hediyelerimin peşinde olacaktım ama olmadııı :KK14::KK14: yazık benm hediyeciklerimee, biraz daha sabretsinler, yarın sabah sımsıkı sarılacagım onlaraa :KK14::KK14:

13 saat mii amma çokmuş beee :KK53::KK53:

o deil de bugun cidden adamların eğer bizim ilçe içinde bi yerde olsalardı adamları arayığp tarayıp bulup alacaktım kutuyu da başka ilçeye gitmişler :KK53: yoksaa ellerimde çiçekler kapılarında sırılsıklam hediyelerimin peşinde olacaktım ama olmadııı :KK14::KK14: yazık benm hediyeciklerimee, biraz daha sabretsinler, yarın sabah sımsıkı sarılacagım onlaraa :KK14::KK14:

hemen çek foto koy..bakalım...
benımkılerın geleceği yok senınkılere baka baka içimdeki sızıyı dindiririm kardeş...
şimdi melindanınkılerle idare etmekteyim:KK1::KK1:

hemen çek foto koy..bakalım...
benımkılerın geleceği yok senınkılere baka baka içimdeki sızıyı dindiririm kardeş...
şimdi melindanınkılerle idare etmekteyim:KK1::KK1:

ahh iştee ilk benmki olacaktı ammaaa kısmet dielim :KK50::KK50:

zaten kahvaltımı etmeden hemmeenn kargoyu almaya gidecegimm, kahvaştı falan sonra da hallederim sorun değil, sag salim bi kavuşayım da onlara :KK16:

zaten kahvaltımı etmeden hemmeenn kargoyu almaya gidecegimm, kahvaştı falan sonra da hallederim sorun değil, sag salim bi kavuşayım da onlara :KK16:

kıııızzzz... benımde basıma boyle bişe gelirmı dersin????????
oofff hayat çok zor:18:

kargonun gelecegi gün annen bile arasa açma telefonunu yoksa böylee iş veriyorlar sanaa iştee kaçırıyorsun kolini :KK14:

çeşminazdan kargo kaçırmama teorileri;
1-kargo geleceği gün anne telefonları açılmayacak,
2-dedeye yüz verilmeyecek,
3-tomografi mr röntgen kan aldırma gibi bilumum teşhisler önceki gün hazır ve nazır hale getirilecek.

çeşminazdan kargo kaçırmama teorileri;
1-kargo geleceği gün anne telefonları açılmayacak,
2-dedeye yüz verilmeyecek,
3-tomografi mr röntgen kan aldırma gibi bilumum teşhisler önceki gün hazır ve nazır hale getirilecek.

evett çok doğru tespit yapmışsın arkadaşım :KK9::KK9: bu konulara dikkat edin ve kargonuza zamanında kavuşun :KK34:

ama benimki saat 1 den önce geldiiii senin o saatten önce mi bırakılmış ki kapıya nooot :KK35:

heee 13.06 yazıyodu benimkinde saat olarak :44: ama olsun belki ben senden önce yüklerdim resimleri :KK33::KK33:

birinciliği sana kaptırmam :KK33:
yarın yeni hediyeler eklencek çok heyecanlıııı :KK52:

şehzade mustafa da gitti :KK14:
kırk yılda bi izler biri olaraktan bu akşam tv başından kalkamıyom :KK1:

birinciliği sana kaptırmam :KK33:
yarın yeni hediyeler eklencek çok heyecanlıııı :KK52:

şehzade mustafa da gitti :KK14:
kırk yılda bi izler biri olaraktan bu akşam tv başından kalkamıyom :KK1:

eveett yarın ben de ekleyecem inşallahhh :KK1::KK1: bi de yeni telefonumda gelmiş olursa var yaa degmeyin keyfimeee :KK76::KK76: yoksaa önce resimleri tel den face e yüklüyorum, sonra ordan bilgisayarıma kopyalayıp buraya yüklüyorum falan çok uzun oluyor :KK50:

ayy internette izledim ben de mustafa nın öldürüldüğü sahneyi de resmen adamın üzerine çökmüşler yaa :KK53::KK53: zaten bütün dizide de şimdiye kadar bitek bu sahneyi izlemişimdir :KK1: ısınamadım nedense en başından beri muhteşem yuzyıla :44:

kızlar benim hediyelerim diğer topikten gelmeymiş bu topikteki katilimden değilmiş katilimmmm duy sesimide karşılık ver bana

X