8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Dedi tabi. Ama bugün kaçtı benden. Katilimi kaçırdım :KK43:

Senin kavuşmana az kaldı ne güzel :KK52:

off yaa çok heyecanlıyım vallaa :KK1::KK1: katilcigime de ayıp oldu o kadar haber de verdi ama elimde olmadan çıkmak zorunda kaldım işte evden :KK50: ama yarın sabah uyanır uyanmaz doğruu gidiyorum kargocuya :KK55: yolda da açamayacam gerçi hem fotograflamak lazım die hem de ayıp olmasın die ama napalım dayanacam eve kadar :KK1:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar :KK16::KK16::KK16:

muhteşem yüzyıl ne oldu:26: ben en son şehzade mehmeti annesinden ayırmalarını gördüm :26: kıydılarmı :KK25::KK25:

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr:KK16:

off yaa çok heyecanlıyım vallaa :KK1::KK1: katilcigime de ayıp oldu o kadar haber de verdi ama elimde olmadan çıkmak zorunda kaldım işte evden :KK50: ama yarın sabah uyanır uyanmaz doğruu gidiyorum kargocuya :KK55: yolda da açamayacam gerçi hem fotograflamak lazım die hem de ayıp olmasın die ama napalım dayanacam eve kadar :KK1:

heyecanla bekliyoruzzz:KK52:

Günaydın kızlar, dün kurbanımın hediyelerinin paketleme işi bitti ama bugün getiremedim yanımda yarın kargoya vereceğim inşallah :KK31:

ha buarada kurbanım senide unuttum sanma :) hedıyelerını anca tamamlayabılıyorum bu koşuşturmacadan vakıt zor buluyorum .haftaya en gec yollamıs olurum :KK55: :KK55:
ıkı gündür acildeydim eşim bıraz rahatsızlandı bır ona koş bir görümceye kendıme hıııc vaktım kalmıyor ...öpüyorum kurbanııııııımmm :KK16:
Geçmiş olsun canım katilim :KK16: Acelesi yok ne zaman uygun olursan :KK52:

şehzade beyazıtıda öldürüyormuş :18::18::18:

bende paketledim hediyelerimi. son bişey kaldı onuda halledeyim :KK16:

beyazıtı selim yüzünden öldürüyor canım taht kavgasına girişcekler şimdi ikisi kaldığı için...cihangirde ölücek bir süre sonra mustafanın yasından..

Günaydın herkese :))

Dün pek takip edemedim burayı,Melinda hediyelerine kavuşmuş hepsi çok güzeller :)

yeminlen çok eğlendim kurbanlarınızı benim gbi kandırın:KK53::KK53::KK53:çok zevkli oluyo:KK52::KK52:

sen bitterkuzuyla beni çekiştirirken ben burda kıs kıs gülüyodummm:KK53::KK53::KK53::KK53:
aaa biz seni ne zaman çekiştirdik ki ben hiç yapmam öyle :KK50::KK50:

kızlar benim hediyelerim diğer topikten gelmeymiş bu topikteki katilimden değilmiş katilimmmm duy sesimide karşılık ver bana

o topiktede mi varsın ne güzel hamiş hamiş nasıl koştun hediye almalara canım ya :))

X