8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar benim hediyelerim diğer topikten gelmeymiş bu topikteki katilimden değilmiş katilimmmm duy sesimide karşılık ver bana

ooyy kıyamam ben sanaa umran ın katili çabukk ortaya çıkk bak kız hamile hamile senin peşine düştü yazık deil mii

ayy bunlar ne güzel olmuşlarr ellerine saglıkkk

duyar umrancım duyar sen merak etme azıcık daha bekle bakalım elif nisa üzülmesin katilcik en yakın zamanda çıkacak ortaya
inşallah canım kızım yarın babasına kavuşacak çok mutlu

Belkidee.)) sagol canımm.inşallah kurbanımda beğeniir
bak ben yarın kurbanıma göndereceğim meraklanmasın diye ama katilim duymuyo beni nurdanım
bana mı yoksa :26::26::26::26:

ayy bunlar ne güzel olmuşlarr ellerine saglıkkk

duyar umrancım duyar sen merak etme azıcık daha bekle bakalım elif nisa üzülmesin katilcik en yakın zamanda çıkacak ortaya

neyse canımcımmmmmmm bize müsade uykumuz geldi azıcıkın biz müsade isteyelim senden ki yarın dinç bir şekilde babamıza kavuşalım

geranio dan

hiihihhhahahahaaa nurdannn sana çeşme dediiiii baksanaaa
He..daha neler bulacağım ben ona.
abla içindeki çelişkiler beni dehşete düşürüyor:18::18:

heyy gidim heeyy bir zamanlar bu topiğin göz bebegi nazdımm, sonra biri geldi ve beni çeşme yaptıı hangi taşlara vurayım ben başımı şimdii :84: :84:

işte bitti ta taa .) inşallah kurbanımda begeniiiir

Eki Görüntüle 985985

Beğenir, beğenir çok güzel olmuşlar ellerine sağlık.

ooooyyy o zaman size çok güzel uykular annesi ve kızıı babacık a da selamlarr

hadii bakalım bikaç güne çıkar gerçekler ortayaa
teşekkürler teyzesi sanada iyi oturmalar canım yarın görüşürüz a.selam iletiriz selamını babamıza

He..daha neler bulacağım ben ona.

Beğenir, beğenir çok güzel olmuşlar ellerine sağlık.

daha neler mi bulacaksın sen banaa ablaa vur kafama bayılt benii, bu işkence bitsin artık lütfeenn :84: :84:

Son düzenleme:
ooooyyy o zaman size çok güzel uykular annesi ve kızıı babacık a da selamlarr

hadii bakalım bikaç güne çıkar gerçekler ortayaa

Yalnız katilcikim haber verecekti gönderdiğinde, hiç yazmadı bana bugün. Şimdi yarın annemlere kahvaltıya gitsem mi gitmesem mi bilemedim :26:

Yalnız katilcikim haber verecekti gönderdiğinde, hiç yazmadı bana bugün. Şimdi yarın annemlere kahvaltıya gitsem mi gitmesem mi bilemedim :26:

haber verecem dediyse bugun yollamamıştır o halde, yani yarın gidebilirsin tehlike yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…