8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

buraya mı koyayım burcunun açacağı topiği mi beklesek :26:
canım katilim zey88 benimmmm
hiç ama hiç çaktırmadı sürekli burdan konuşuyo olmamıza rağmen
herbişeyi o kadar özenerek almış ki.. hele bi kolye almış görünce çığlık attım resmen

burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum kendisine, kesesine bereket ellerine sağlık
yüzümde güller açtı sayesinde

Canım kocacığım camları bile silerim diyor. Zaten başka yakınım da yok gelip yardım edebilecek.
Eşimin akrabaları ve ailesi, hepsi dibimizdeler ama totolarını büyütmekten başka bi iş bilmezler

Bunca zamandır arayıp hal hatır soran bile olmadı. Sonra da yok gelin hanım bizi beğenmiyor, bize gelmiyor.
Ben sizin neyinizi seveyim de görüşmek isteyeyim be

Topik açıldı canım.

Canim topik açıldı ilk mesajda yazdim al ordan linki koy hadi bekliyoruzzzzzz :))

Burcu topiği açtı canım

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=693742&p=34088480#post34088480
Hediye topiğimiz.

Birkaç sayfa önce topiğin linki paylaşıldı canım heyecanla bekliyoruz

anammm zeymi
hiçte çaktırmadı
güle güle kullan özgiş.

aayyyy darısı bize inşallah ekle bekliyoruz canım topikteyiz hepimiz

aynısı bende de var teyzem le aramız 3 saat kv.ile aramız 50 dk. ama zahmet edip totolarını kaldırmıyolar bende artık çokta tın deyip geçiyorum kocamla aram iyimi mutlu huzurlu muyum evet gerisi boş

Benim kayınvalide yürüyerek 2 dk mesafede, torunum olacak diye böbürlenmeyi biliyor.
Birşeye ihtiyacın var mı demez hiç hasba

Torununu görmeye zırt pırt gelir. Kabul edilirse tabi

Benim kayınvalide yürüyerek 2 dk mesafede, torunum olacak diye böbürlenmeyi biliyor.
Birşeye ihtiyacın var mı demez hiç hasba

Torununu görmeye zırt pırt gelir. Kabul edilirse tabi
bend eeşime dedim eğer doğumda yanımda olmazlarsa evime hiç gelmesinler kovarım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…