8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Birbirinden güzel hatunlar ben yatıyorum yarın çooook erken kalkmam lazım iyi geceler hepinize opuldunuz :))

Sizin ellerinizden olacaksa isterim ki :))

Oda olur tabi yanina bide cay ohh

yani ellerimden olmaz sanırım çünkü hiç denemedim ama yiyebilecegimiz çok güzel yerler biliyorum

Birbirinden güzel hatunlar ben yatıyorum yarın çooook erken kalkmam lazım iyi geceler hepinize opuldunuz :))

iyi uykular şekerim görüşürüz

Selam kızlarr çok yogunum daha dogrusu bir kaosun içindeyim:26: ve çıkmaya çalışıyorum sevgili kurbanımın hediyeleri hazır henüz mektup yazamadım ne zaman yollamaya başlıcaz kargoları ve adresler size geldimi bana gelmedi yada geldi ben sipariş mesajları ile yanlışlıkla sildim

umarım o kaostan hayırlısıyla çıkarsın canım

kargolar dün itibarıyla gönderilmeye başlandı, bu hafta bitimine kadar uygun oldugun zaman gönderebilirsin adres bilgileri de belki burcu nun gözünden kaçmıştır, sen özel msj la topik sahibi arkadaşımıza söyle istersen, o yarın sana yollar mutlaka

vee an itibarıylaa hediye paketlemem de biterrr hepsinin resmini tek tek hem paketlemeden önce hem de paketlemeden sonra diye çektim rahatsız mıyım neyim paketlenmiş halinin resmini yarın sabah koyarım yani daha hala uykum olmadıgı düşünülürse size göre yarın öğlen de olabilir

yarın kendi hediyelerim gelene kadar evden çıkamayacagım düşünülürse gönderme işi öbür güne de kalabilir sanırım, ama yarın kurbancıgımaa whatsap tan bi göz kırparım ben, umudunu kaybetmesin sakın

herkese iyi geceleeerrrrrrrrrrrr

Kızlar benim paketletlemem bitti nihayet .
Süs bulamadım , bişeyler ayarlamaya çalışacağım . Paketletlerken hüzünlendim nedense , ya beğenmezse düşüncesi çıkmadı aklımdan . umarım hayal kırıklığına uğratmam , beğenir hediyelerini .:44:

Mektup kaldı . Yarın yazabilirsem Perşembe kargoya verebilirim , bir aksilik çıkmazsa tabii .

Bu arada mektubum destansı olamayacak , kusura bakma kurbanım . Hayatım da mektup yazıp postalamadım bu güne kadar . Bayağı acemiyim anlayacağın :) :26:

iyi uykular , sevdiklerinizle dolu güzel rüyalar

Bu aralar hastalıktan kurtulamadım kadın doğuma gidiyorum canım idrar yolu intahabı onla uğraşıyorum
Geçmiş olsun, antibiyotikle kolayca geçmişti benimki. Seninki de çabuk geçer inşallah. Ben bir ara çok az su içtiğim için günde 2 litre su içmeye kAlkışmıştım ve peşine hemen idrar yolları enfeksiyonu olmuştum, nasıl olduysa Bir daha da çok su içeceğim diye kasmadım. Susuzluktan kuruyacağım valla

Benim epeydir var canım fitil falan kullandım geçmedi Eee bebiş de istiyorum bunun çaresine doğru düzgün bakmak lazım şimdi Gaziemir de bulunan bi doktora gidiyorum inşallah iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…