8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Benim katilim ne yazdı bana ne de kargoyla ilgili bi haber verdi

Sanırım benim katilim yok

çok güzel görünüyorlar, ellerinize sağlıık
Teşekkürler fıstık..
kızlar günaydıın, umarım hepimiz mutlu bir gün geçiririz.
ben hiç güzel başlamadım güne, canım çok sıkkın ama umarım böyle devam etmez
Anlat, anlat buraların Gönül ablasıyım ben, gel yamacıma
günaydın kızlar..

kurbanımdan bir kare paylaşıyorumm

Eki Görüntüle 982446

Günaydın kızlaaaaaarrrr... Dün bebişmi görüp geldimki beeeeen
Canım, selam bu topicte pek konuşamadık, eee nasılmış bebişin?
Kuzum evet bir kaç şey yaşadık yumurta kafalar da istediğim gibi olmadı ço kacele ettiğim için.Sağlık olsun ne yapalım

He..nedense herkes öyle hissediyo, çıkar çıkar az sabır..
Kızlar benim hediyelerim kargoya verildi

Selam...

Çarşıya gittim bugün kızlar, artık çabucak yoruluyorum yaa
Ayaklarım, belm ağrıyor, gözlerim yanıyor sanki uykusuz kalmışım gibi.

Kim bilir paşam doğunca halim nasıl olacak bi başıma

Eee normal canım..İnşaallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini.Sen de tüm burdaki hamile fıstıklar da.Allah yardımcınız olsun.

benim katilimden hiç ses yok yaaaa faceden whatsup tan falan yazaydı eyiydi :18:

ayy, çok teşekkür ederim yaa. ne bileyim garip haller içerisindeyim. kararsızlık ve gel-gitler içerisindeyim.

hayırdır kuzum noldu

her zaman ki şeyler canım yaa, bildiğin konular

benim katilimden hiç ses yok yaaaa faceden whatsup tan falan yazaydı eyiydi :18:

aynen canım yaaa, benim de katilim yok galiba. dediydim ben, beni unuttunuz diye ama kimse inanmadı bana. herkese hediyeler, mektuplar gelecek bana gelmeyecek

ayy, çok teşekkür ederim yaa. ne bileyim garip haller içerisindeyim. kararsızlık ve gel-gitler içerisindeyim.

her zaman ki şeyler canım yaa, bildiğin konular
Size çok zor gelen konular bana güzel geliyo ya..Gençlük..O kalp acısı bile güzelmiş diyorum şimdilerde..Yaşayın dibine kadar.Yaşanması gereken acı olsa bile.İnsan acısını yaşayamadığı veya yaşamadığı zaman daha ço kacı çeker.Çünkü o zaman döner döner vurur.En ufak şeyde hatırlarsınız canınız yanar.İnsan acısını da dibine kadar yaşamalı,üstünü örtersen hortlar çıakr.Allah başka dert vermesin.

aynen canım yaaa, benim de katilim yok galiba. dediydim ben, beni unuttunuz diye ama kimse inanmadı bana. herkese hediyeler, mektuplar gelecek bana gelmeyecek
Ne biliyosun herkese gideceğini? Belki çoğuna gitmeyecek ve sen de o çoğunluk içindesin..Hahahaha yaşasın kötülük
Valla meraktan çatliciiimmmmm

Zeyy bizim kaderimiz aynı desenee

Çatlayamazsan çatlatırlar gülüümmmmm

Son düzenleme:
evet canım yaa, biraz sıkıntılardayım. Allah razı olsun canım düşünüp sorman yeter.

inşallah tez vakitte düzelir canım

bu arada melinda cıgım gönderiler 5.30 dan sonra alınmıyor diyorlar ama bazıları alıyorlar kargoyu ertesi gün gönderiyorlar. yani o gün yola çıkmıyor sadece. yurt içi kargo öyleydi sanırım haberin olsun. bugunden bırakabilirsin yani

ayy velete kaptırdım bilgisayarı o tuvalete girdi ben size yazıyorum

vee zafer bilgisayarı ele geçirdimm

katilcigim hediyelerimi bugun yollamış, paketlerimin resmini de gönderdi bana hediyelerimden çok kim oldugunu merak ediyotum yaa kimsiinnn seeeennnnn

yaa bir karar verebilsem. sonunda üzülecek olsam bile katlanırım. ancak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ben. neyin benim için iyi olacağını bilmiyorum. ilerde ne şekilde mutlu olabilirim onu bilemiyorum. bilemeyince de karar veremiyorum. karar veremeyince de ne ileri ne geri. olduğum yerde sayıyorum. beni yıpratan, bunaltan da bu oluyor

inşallah canım, çok teşekkür ederim. dua edin bana

bi arayıp sorayım ben kargoyu o zaman canım benim
sağolasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…