8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

selam kılza rnasılsınız malum haftasonu kocişim geldi ve giremedim ama yine gitti ayrıldık yine gider ayakta gribe yakalandım aaahhhh çok fenayımmmm :2::2: [/QUOTE]=sey_ren;34033371]Ay canımcım size mesaj ayzdıgımdan beri daha yeni oturdum ilerleyen saatlerde resimlicem valla tabanlarım agrıyor gece oglum uyandı sabah 4 de yattım 8 de zorla kalktım dükkana geldim geliş o geliş patladı gitti,müşteri temizlik kes biç ayhh açlıktan midem sırtıma yapıştı yemek yicem birazdan kocişimde gelecek pazar yapıcaz sonracıma geri gelicem özlücem bu arada sizi[/QUOTE] ben beklerim seni canım

Günaydın herkese :)
çoğunuz uyuyorsunuzdur bense işe gidicem

aynı fikirdeyiz :) Allah gönlümüze göre versin inş

günaydın
gorusebildiniz mi
kıbrıstaydı dimi

görüştüm görüştüm kuzucumsabah 8 de oturduk 2 yi geçiyodu kalktığımızdakahvaltıyı beraber yapmış olduk annemde kızıyo kalk çabuk başından sinir oldum sanki her zaman grüyorum kitledim bende kapımı

Dedektif gibiyimdir

beni güldürdün saol yahu

selam kılza rnasılsınız malum haftasonu kocişim geldi ve giremedim ama yine gitti ayrıldık yine gider ayakta gribe yakalandım aaahhhh çok fenayımmmm :2::2:

hasret giderdiniz demek..uzakta mı calısıyor esin

oh oh bayagı sohbet etmissin sevindim senin adına canım :)

hahaha fırcaladı he simdi okuyorsa guluyordur sana
mesaj atmıs bana sevgili katilim aksilik cıkmazsa yarın gondericekmıs kargoyu sanırım eline ilk paket ulasacaklardan biri ben olucam

evet yaa kesin gülüyodurr gerçi bugun hiç sesi çıkmadı belki topiğe de hiç gelip de görmemiştir bilmiyorum ki :44:

katilcikimm iyi misinnnn

selam kılza rnasılsınız malum haftasonu kocişim geldi ve giremedim ama yine gitti ayrıldık yine gider ayakta gribe yakalandım aaahhhh çok fenayımmmm :2::2:

Allah kavuştursun güzel annee

bu arada geçmiş de olsun aynı zamanda topikimize nazar mi değiyor acabaa true cugum da hastaydı, hem de fenalaşmıştı falan, şimdi de sen

sahidenn true nasıl acaba bugun hiç göremedim :44:

ohh ohhh vallaa ne güzel azıcık hasret gidemrişsiniz yavrumm şafak kaç sizin

valla asker yolu beklemek çok zor yaa, biz şükür ki eylül de bitirip kavuştuk ama hala düşününce darlanıyorum valla günlerce özlemekten ölünür mü acaba diye düşünmüşlüğüm vardır yanii Allah sizi de kavuştursun inşallah en yakın zamanda

anneler de oluyor öyle yaa, annem de bana msj laşıyorum diye çok kızardı. iş varken nie cvp yazıyormuşum ona, işim bitince yazaymışım ya die 40 kere anşattım, adam her zaman musait olmuyor, sonuçta keyif yerinde değil, zaten 15 dk ya bi işi çıkar gider ben de işime geri dönerim die, baktım anlamıyor anlamaktan vazgeçtim bende, o söyleniyordu ben de devam ediyordum msj laşmaya zamanla o da alıştı zaten durumu anladı üstüme gelmemeye başladı boşver o yuzden sen annen de alışacaktır

topikde yalnızmın dostlarım yalnızım yalnızzzzz.........

aaaa hiç seni yalnız bırakır mıyım bak hemencecik geldimm

hele şükür bu pazarı da bitirdik oldum olası sevmem pazar günlerini bana çok boğucu geliyor nedense bugun bide kardeşim de gitti evde yalnız kaldım ya hepten boğulmayayım diye bi ablamız var velediyle büyük aşk yaşadıgım onu aradım hemen beni bi yerlere götür nolurrrr diye, o da beni kırmadı saolsun bi avm yaptık geldik

kurbancıkımın hediyelerinin de çoğunu aldım sayılır bitek çikolatalar kaldı, bir de iki şey arasında kararsız kaldım onlardan birini seçme işim kaldı. tabi daha boyunlugun dikilmesi ve yıkanması lazım ama çarşambaya kadar hallederim hepsini marketten kutu da bulur güzelce de yerleştirirm içine tamamdır gerçi daha hediyeleri kaplamak için kap da almadım onu da alırım, hepsi bir güzel hazır olur çarşamba da koliyle yola çkar

inşallah kurbancım da begenir hediyelerini

beni güldürdün saol yahu

hasret giderdiniz demek..uzakta mı calısıyor esin

oh oh bayagı sohbet etmissin sevindim senin adına canım :)
gördüm kocamı ay canım benim ya nasıl özlemişim ama ayrı uyuduk kızım rahat durmayınca bende uykusuz kalmasın diye yatağı değiştirdim aramızda 3 saatlik yol var

ayyyy sanırım nazar değdi dediğin gibi okuduğum kadarıyla düzelmiş iyimiş ama son halini bilmiyorum

Merhaba hanımlar.. haftasonu sevgililer günü alışveriş falan derken hiç ugrayamadim buralara ama sevgili kurbanima hediyeler aldım cok mutluyum :) neredeyse tüm hediyelerim hazir paketleme ve mektup kaldı sadece onları da aceleye getirmek istemedim, haftaiçi yapacağım inşallah :)

Çekiliş guzelleri adresi ulaşamayan varsa bana özelden bildirebilir mi gondereyim. Bi kisminiza gitmemis anlamadim nedenini.

Ben geldim ben geldim :)))

hoşgeldiniz kızlarrrr

Çekiliş guzelleri adresi ulaşamayan varsa bana özelden bildirebilir mi gondereyim. Bi kisminiza gitmemis anlamadim nedenini.

yaa kuzucum sen bana yollamıştın ama ben yanlışlıkla silmişim o msj ı zahmet olmazsa bana tekrar gönderebilir misin

Ayy kiyamam sana :) ben de iyiyim canım, biraz yorgunum ama iyiyim :)

Geranio, paketlemeleri bitirdikten sonra fotoğraflarini koysak buraya sıkıntı olur mu?

Ayy kiyamam sana :) ben de iyiyim canım, biraz yorgunum ama iyiyim :)

yaa bu korkaklık yüzünden başıma bişey gelecek yaa :18: yoksa apartmanda yaşıyorum etrafımız ev dolu falan sıkıntılı bi yer değil ama gel de bana sor yanii :18::18:

bende önce avm sonra çarşı derken yoruldum bugun biraz ama hediyelerimi bayagı toparladım. karar vermem gereken bitek şey kaldı, bide hediye kaplarını alıp paketledim mi bikaç güne hazır hediyelerim

Kiz sen cok tatlisin ya :) havaya girmek kim ben kim ilahi nurdan
Geranio, paketlemeleri bitirdikten sonra fotoğraflarini koysak buraya sıkıntı olur mu?

Olmaz canim bende koyucam paketli halini :)

havaya girmedigini düşündüğüm için dedim zaten havaya girdi die bu sefer yolladıgın adresi hemen word e dde kaydettim bi daha istemeyecem senden

ayy inşallah yeni telefonum gelir de ben gönderene kadar ben dde koyabilirim resmi şimdiki telefonumun baglantı kablosunu da hafıza kartını da kaybettim bi yerlerde kendimi de kaybetmsem iyi olacak

Yalnız mısın evde canım? Korkma korkma biz varız :).

Ayy çok heyecanlı :) inşallah kurbanım beğenir. Katilim ne yaptı acaba hala ses seda yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…