8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ben evlenince istanbuldan izmite geldim özgeciğim. Burada zaten iş konusu sorun oldu benim için. Hamile olduğumu öğrenince de bebeğimi sıkıntıya sokmak istemedim, ayrıldım çalıştığım bürodan. Ufak tefek birkaç dosyam vardı, adli yardım cmk falan işte bilirsin... Onlara devam ettim evden. Elimde pek iş kalmadı sayılır. Ayaklarımı uzatmış keyif çatıyorum şu an yaramaz paşamla:KK49:

Eğer iş dolayısıyla bu tarafa yolun düşerse görüşmek isterim. Bu taraftaki adliyelerle ilgili işin düşerse de yardımcı olabilirim doğurana kadar:KK19:

izmite değil de istanbula geliyorum gerçi eskiden daha sık geliyodum ama mutlaka isterim görüşmek :KK16:
ben de çorluda yaşıyorum burası küçük bi ilçe ama iş yükü fazla.. avukat da çok var..
kendi bürom var stajı bitirir bitirmez açtım yuvarlanıp gidiyorum işte
buralarda büro açmak daha kolay kiralar falan daha uygun.. bazen memnun oluyorum kendi işimi yapıyorum diye bazen de çok fazla gider olduğu zamanlarda acaba bi hukuk bürosunda maaşlı mı çalışsaydım diyorum :KK16:

tanıştığıma cidden çok sevindim ismin nedir senin acaba :KK16:

19 kişi olmuşuz maşallah ama yılbaşındaki pek çok arkadaşımız yok ve kendini tanıtan pek kimsede yok topu topu 5 6 kişiyiz:KK14::KK14:

19 kişi olmuşuz maşallah ama yılbaşındaki pek çok arkadaşımız yok ve kendini tanıtan pek kimsede yok topu topu 5 6 kişiyiz:KK14::KK14:

Evet canım haftasonuna kadar dolar biraz daha diye umuyorum :) Bide şunu fark ettim kızlar sizleri seviyorum ya :) Normalde pek arkadaş canlısı değilimdir pek arkadaşımda yoktur ama burası başka benim için:KK16::KK16::KK16:

Yılbaşı çekilişini kaçırsamda takip etmiştim daha kalabalıktı o zaman :KK31:

İnşallah hafta sonuna kadar coğalırızz

izmite değil de istanbula geliyorum gerçi eskiden daha sık geliyodum ama mutlaka isterim görüşmek :KK16:
ben de çorluda yaşıyorum burası küçük bi ilçe ama iş yükü fazla.. avukat da çok var..
kendi bürom var stajı bitirir bitirmez açtım yuvarlanıp gidiyorum işte
buralarda büro açmak daha kolay kiralar falan daha uygun.. bazen memnun oluyorum kendi işimi yapıyorum diye bazen de çok fazla gider olduğu zamanlarda acaba bi hukuk bürosunda maaşlı mı çalışsaydım diyorum :KK16:

tanıştığıma cidden çok sevindim ismin nedir senin acaba :KK16:

İsmim Tuğçe, sabah yazmıştım sen ismini söyledikten sonra ama gözünden kaçtı sanırım:KK34:

İzmitte de iş yüküne göre biraz fazla avukat var sanırım, bir de dışarıdan geldiğim için fazla şansım olmadığını düşünüyorum.
Stajı da istanbulda yaptım çünkü...

Bakalım ben de doğum yapıp bebeğim biraz ele avuca geldikten sonra ufak bir büro açarım inşallah. Adli tatilden hemen sonra mesela.

Başkasının yanında çalışmak gerçekten zor. Eğer düzenli bir paraya çok muhtaç değilsen ve çok da mülayim bir yapıda değilsen, kendi büron olması en güzeli. Öbür türlü 5 dk geç kaldın diye meslekta olduğun insanın afrasını tafrasını çekmek zor gerçekten.

Büro konusunda senden tavsiyeler alsam güzel olur :KK23:

Evet canım haftasonuna kadar dolar biraz daha diye umuyorum :) Bide şunu fark ettim kızlar sizleri seviyorum ya :) Normalde pek arkadaş canlısı değilimdir pek arkadaşımda yoktur ama burası başka benim için:KK16::KK16::KK16:

Bir 8 mart çekilişi topiği daha var demiştim, birleşsek kötü mü olur ki:26: Orada da aşağı yukarı bizim kadar vardır kişi sayısı, yeni katılanlar da olursa 50 kişiyi buluruz birleşince:KK28:

Bir 8 mart çekilişi topiği daha var demiştim, birleşsek kötü mü olur ki:26: Orada da aşağı yukarı bizim kadar vardır kişi sayısı, yeni katılanlar da olursa 50 kişiyi buluruz birleşince:KK28:

Yılbaşı çekilişinde de böyleydi iki ayrı grup vardır. Valla canım birleşme konusunda herkesin tek tek fikrini sormak lazım kabul edilirse karşı tarafa bi teklifte bulunabiliriz tabiki :)

Yılbaşı çekilişinde de böyleydi iki ayrı grup vardır. Valla canım birleşme konusunda herkesin tek tek fikrini sormak lazım kabul edilirse karşı tarafa bi teklifte bulunabiliriz tabiki :)

bence de birleşelim hem ne kadar kalabalık o kadar eğlenceli :KK52::KK52::KK52:

Yılbaşını bilmiyordum, hiç takip etmedim. Aslında bizim gruptakiler daha elit sanki:KK14: :KK9:
Ama kalabalık olursa daha heyecanlı olur gibi, katiller ve kurbanları tahmin etmek daha zor olur hem:KK34:

baksana canım 19 kişiyiz ama nedense belirli insnalar sohbette başkada giren yok

Sohbette kimsecikler yok yaa, bu gidişle çekilişten çıkarılacaklar da çok olack:KK31:

canım diyorum ya belirli insanlar var onun dışında kimsecikler yok

ben sürekli burdayımm yakında beni siz kovacaksınız :KK1::KK1:

diğer arkadaşlarda katılsa daha iyi olur tabi ama işleri var heralde

herkes sürekli müsait olamıyor işte :KK19::KK19:

Son düzenleme:
neyse artık bizde olanlarla idare ederizz :KK16:

eee tubacımm nasılsın ders çalışma nasıll gidiyorr:26:
ben şimdi sevmeye başladım aslında ders çalışmak gerçekten eğlenceliymişş:KK1::KK1:
bir süre sonra bırakamıyorsun ya ders çalışmayı :KK1::KK1:
sende de öylemii :KK16::KK1::nazar:

Son düzenleme:
neyse artık bizde olanlarla idare ederizz :KK16:

eee tubacımm nasılsın ders çalışma nasıll gidiyorr:26:
ben şimdi sevmeye başladım aslında ders çalışmak gerçekten eğlenceliymişş:KK1::KK1:
bir süre sonra bırakamıyorsun ya ders çalışmayı :KK1::KK1:
sende de öylemii :KK16::KK1::nazar:

İyi valla canım bu hafta komple tarih çalışacağım bende. İki gündür iyi gidiyorum Osmanlıya gelmek istiyorum biran önceki dershanenin önüne geçebileyim. O zaman dershane tekrar niteliğinde olmuş olacak çünkü :KK1:

Evet dediğin gibi bende de artık eve gider gitmez hemen başlıyorum mesela :KK1:

İyi valla canım bu hafta komple tarih çalışacağım bende. İki gündür iyi gidiyorum Osmanlıya gelmek istiyorum biran önceki dershanenin önüne geçebileyim. O zaman dershane tekrar niteliğinde olmuş olacak çünkü :KK1:

Evet dediğin gibi bende de artık eve gider gitmez hemen başlıyorum mesela :KK1:

bende biran önce bitirmek istiyorum daha zamanım var ama olsun :KK1: erken bitsin ki boll boll tekrar yapim özetlerden bir de soru çözimm bir site buldum kpss ile ilgili çok güzel özetler var tüm konularla ilgili baya faydası oldu bana :KK1:

bende biran önce bitirmek istiyorum daha zamanım var ama olsun :KK1: erken bitsin ki boll boll tekrar yapim özetlerden bir de soru çözimm bir site buldum kpss ile ilgili çok güzel özetler var tüm konularla ilgili baya faydası oldu bana :KK1:

Hadi bakalım inşallah kazanırız canım bu sene :KK16:

Bir daha hazırlanmayı gözüm yemiyor çünkü benim :KK31:

X