8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Bilmiyorum canim haber yok daha. Aglayalim beraber pfff mutsuzum ya
Gunaydn hatunlar
ayiptir sylemesi daha yeni kahvalti yaptim

Bende az evvel kalktim kahvaltidan zati :)

onun aklına gelmezse sen getir onun aklına odunun kendi kendine yontulmasını beklersen cok beklersiz kuzum

ben normalde sevgililer gününü kafaya takan bi insan değilim, hiç kutlamadım hatta şimdiye kadar nişanlı oldugum dönemde bile kendisi söyledi sevgililer gününde çalışacagım ama ertesi gün kutlarız die. öyle olunca ir hevesim oldu valla yalan değil bide geçen gün biz kavga edip de barışınca özür dilemezsen bana çiçek al dedim, o da alırız dedi, hadi belki yine olur diyordum ammaa köye cenazeye gidiyorlarmış görüşsek bile bi nane olmaz yani

vardır her işte br hayır canım üzülmee

Gunaydn hatunlar
ayiptir sylemesi daha yeni kahvalti yaptim

afiyet olsun şekerim bende bişeyler atıştırdım ama annem yokken öle dönek döşek kahvaltı da olmuyor yaa hep atıştırma hep atıştırma

Bilmiyorum canim haber yok daha. Aglayalim beraber pfff mutsuzum ya

Bende az evvel kalktim kahvaltidan zati :)

all benden dde o kadar yaa cenaze var die bişey de diyemiyorum görüşüp görüşmeyecegimiz bile belli değil bugun görüşemezsek zaten bi daha hafta içi kim bilir hangi gün izni olur off offff

evlenmek istiyrum artık yaaa

vardır her işte br hayır canım üzülmee

yaa benim aklıma sokan o işte kutlama olayını da napalım şimdi cenaze varsa söylenecek bişey yokk, yıldönümümüze inşallahh

inşallah canımmm

merhaba kızlar
kurbancıımın hedayelerini paketlicem bugün kısmetse..
çikiletasını da alıcam.. mektubu da ilham geldiğinde yazıcam

Canımm, görüşürsünüz sıkma canını hem belki gitmez bugün spora :44:

Maşallah canım ben öğle yemeği yicem şimdi
Insallah canim uyanmasini bekliyorum hala

Napcaz nurdanim biz boyle ya

Insallah canim uyanmasini bekliyorum hala

Napcaz nurdanim biz boyle ya

yapacak çok bişey yok kuzum, hayat her zaman istedigimiz gibi olmuyor o sebeple böyle surprizlere karşı moralimizi bozmadan bekleyecegiz

napalım yani adamların biri uyuyo, biri cenazeye gitti, elden bişey gelir mi gelmezz, o zaman biz de kendi vaktimizi eğlenceli kılmaya çalışacagız ( gerçi sana böyle diyorum da şuan ya görüşemezsek diye içim içimi yiyorr :18: )

hediyelerimi paketlediiiiiim üstüne tıklayınca büyüyo
çok mükemmel olmadılar bi de üstlerine o süslerden bulamadım bugün yada yarın tekrar bakıcam
çikiletamı alıcam bi de mektubumu halledicem muhtemelen p.tesi gönderirim
heee bi de koli bulmak lazım tabi

Son düzenleme:

Çocuklar? Ha kocamla oğlum mışıl mışıl uyuyorlar.

Burda da 2 milyon.

İyi geceler
ayyy ben 2 çocuğun var die kalmış aklımda
ayyyyy canım katilim sen resimle bakayım ama açık halini paket halini değil

ayyyy benim değil onlar ama çok güzel görünüyo eminim içindekilerde o kadar güzel

canlarım benım melinda ve sana ayrı ayrı hediyeler alıp göndereyim katilleriniz benmiyim 2nizinde???
ayyhh..bunun altından kalkabilirim sanırım ... damarlarımda katiliniz olabilecek kudreti bulmaktayım

nurlum ex katil adayım çık aradannnnnn
askyokolmak benim katilimmmmm

yettim bacım
hadi konuşalım

:))) katiliiiiiiiiiiiimmmm ne alemdesiinnn hediyecikleriiimmmi paketledin mi kız burda mısıın ??? Mango dersem çık papaya dersem çıkmaaa

olmuş olmuş hemdem güzel olmuş
hadi geçmiş olsun kızıl hatun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…