8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ahahahah:KK9::KK9:o koca popişine göbüşüne olmaz benim aldıgım don kuzum heves etme boşuna:KK76:
doğumdan sonra giyerim kocişim için:KK17::KK17: :KK1::KK1::KK1:

Annesin sen yer bulursun her daim...
Rabbim biran önce sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.:KK16::KK16::KK16:
zaten o rahat etsin diye ben herşekle giriyorum :KK1::KK1: amin inş. canım rabbim herkese nasip etsin:KK16::KK16::KK16:

Super gözüküyorlar canım ya ben bile özendim valla :KK34:

Hastamısin canım , cok gecmis olsun . Güvenme havalara , önlemi elden bırakmamak gerek .
Yoksa nazar ki değdi sana güzellik :KK12:

Heyecan yaptım , neler aldın mesela :KK53:

Ohooo haftaya hersey açığa çıkacak zaten sekerim , daha erkeğin bulmalısın . Nasilsa isinin ehli oldugunu goster canim :21::KK6:

süülemem :KK1:
süprüz :KK23: ama neleri seviyorum dediyse hepsinden almaya çalıştım çam sakızı çoban armağanı :KK16:

doğumdan sonra giyerim kocişim için:KK17::KK17: :KK1::KK1::KK1:

zaten o rahat etsin diye ben herşekle giriyorum :KK1::KK1: amin inş. canım rabbim herkese nasip etsin:KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9:Zaten hep kocişler için giyiyoruz bu donları hiç kendimizi düşünmüyoruz ki bebegim,tamam sana yollıcam aldıgım çok seksi olmayan ama güsel donu:KK1: hatta birazdan resimleyim bari senin için:KK9:

Bu arada herkeslere kocamannnn günaydın kızlar her gününüz yüzünüzde gülümseme ile başlayıp öyle hayat boyu devam etsin inşallahhh:KK9:

X