8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sen gene yapmışsın ben yapmadım bilee yapmamda açım ama canım hc bısey ıstemıyor tek olunca yıyemıyorum :44:

akşam nasıl geçti senin anlat bakalımm:KK52::KK52::KK52:

ben bu sevgililer gününden bişey anlamadım :KK50::KK50: nişanlım askerde türkiyde olsaydı yine bişeyler yollardı bana ama kıbrısta olduğu için özel bişey yapamadı ama sabah 7 de beni uyandırıp sevgililer günümü kutladı :21::21::21:

Bende katılmaaak istiyoruuumm..:KK3:
selam , önümüzdeki hafta hediyeleri göndermeye başlayacağız . Bir daha ki organizasyonda buluşalım . Hatta zey88 arkadasımız yapacak 'yaza merhaba çekilişi ' .
:KK34:

Eki Görüntüle 978598

hediyelerimi paketlediiiiiim :KK52: üstüne tıklayınca büyüyo :KK1:
çok mükemmel olmadılar bi de üstlerine o süslerden bulamadım bugün yada yarın tekrar bakıcam
çikiletamı alıcam bi de mektubumu halledicem muhtemelen p.tesi gönderirim :KK16:
heee bi de koli bulmak lazım tabi
Melinda cok guzel gözüküyorlar , harika paketlemissin . Kurbanın cok şanslı :nazar::nazar:
Ben mi ? yok canım hiiiç kıskanmadım :KK53:
nurlum ex katil adayım çık aradannnnnn :KK52:
askyokolmak benim katilimmmmm :KK52:

olmazz veremem , zaten eleye eleye katil kalmadı bana :KK15::KK34:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 978598

hediyelerimi paketlediiiiiim :KK52: üstüne tıklayınca büyüyo :KK1:
çok mükemmel olmadılar bi de üstlerine o süslerden bulamadım bugün yada yarın tekrar bakıcam
çikiletamı alıcam bi de mektubumu halledicem muhtemelen p.tesi gönderirim :KK16:
heee bi de koli bulmak lazım tabi

özgecim ellerine saglık :KK9: bence gayet mukemmel olmuşlar ama sen benim katilim değilsin benim katilim yokk :KK14::KK14:

:KK17::KK17::KK17: ayyy ben 2 çocuğun var die kalmış aklımda
ayyyyy canım katilim sen resimle bakayım ama açık halini paket halini değil:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyy benim değil onlar :KK14::KK14::KK14: ama çok güzel görünüyo eminim içindekilerde o kadar güzel

Ay canımcım size mesaj ayzdıgımdan beri daha yeni oturdum ilerleyen saatlerde resimlicem valla tabanlarım agrıyor gece oglum uyandı sabah 4 de yattım 8 de zorla kalktım dükkana geldim geliş o geliş patladı gitti,müşteri temizlik kes biç ayhh açlıktan midem sırtıma yapıştı yemek yicem birazdan kocişimde gelecek pazar yapıcaz sonracıma geri gelicem özlücem bu arada sizi:KK16::KK16:

akşam nasıl geçti senin anlat bakalımm:KK52::KK52::KK52:

ben bu sevgililer gününden bişey anlamadım :KK50::KK50: nişanlım askerde türkiyde olsaydı yine bişeyler yollardı bana ama kıbrısta olduğu için özel bişey yapamadı ama sabah 7 de beni uyandırıp sevgililer günümü kutladı :21::21::21:

güzeldi valla:nazar: ilk önce yemeğe gittik sonra benim sevdiğim semtte deli gibi dolandık :))) sonra eve geldk benımkı odanın kapısını actı sook oldu hedıyelerı gorunce gozlerı dolduu ayyy yerimm ben onuuu :KK16::KK16:

Katilimmm benim hediyeleri paketledinmi kac tene aldınnn :))):KK53::KK53:

Ben hepiciğini paketledim mektubumu yazdım koliye koydum bi çikiletasıı kaldııı :KK76::KK76:

güzeldi valla:nazar: ilk önce yemeğe gittik sonra benim sevdiğim semtte deli gibi dolandık :))) sonra eve geldk benımkı odanın kapısını actı sook oldu hedıyelerı gorunce gozlerı dolduu ayyy yerimm ben onuuu :KK16::KK16:

ne şanslı kocan :21:benim aklıma bile gelmezdi byle bişey yapmak :KK1::KK1::KK1:

kızlar bişey soracam, kutuyu sizler ayarlayıp öyle mi kargoya vereceksiniz, yoksa kargo firmasında mı koliye koyacaksınız :44:

kızlar bişey soracam, kutuyu sizler ayarlayıp öyle mi kargoya vereceksiniz, yoksa kargo firmasında mı koliye koyacaksınız :44:

sen kendin koli bulup koyarsan daha iyi cunku kargo kolilemiyo dırek kendı posetını gecırıp verıyo bıde coklu olunca karısabiliyo en ıyısı paketle bakkallarda vardır ufak koliler

X