8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kız siz barışmadınızmı :44::44:

barıştıkkk

ama dün çalışıyordu, işten de 10 da çıktıgı için görüşemedik. bugun izinli görüşecegiz fekat kendisi hala uyuyor amaa dersen ki görüşüp de sevgililer günü kutlayacak mısınızzz hiçç sanmıyorumm bahçeden çimen yolup getirmek aklına gelmez koca kafanın

Son düzenleme:
hee dün gece sevgililer günü gecesiydi dimii hadi tamam tamam yoklamayı 1 saat sonraya çekiyorum

hayırdır canımcım hediyeyle ilgili bi sıkıntı mı var
Yok hediye ile ilgili degil canım ya.
günaydın canım hayırdırr kötü bişey yoktur umarım:44:

Biz bugün bulusacaktik benimkiyle dun çalışıyo diye. Sabah kahvalti yapacaktik uyuyakaldim kalkınca mesaj attim yat uyu aşkım dedi yatti oda mesaj atiyorum şimdi cevap yok uyuyo sanırım bugün bulusmicaz galiba

hediyeyi halletmişsin o zamn bak ona sevindim kuzum

ee öğleden sonra falan çıkamaz mısın emrah da hala uyuyor da uyanınca görüşürüz nasıl olsa diye takmadım ben, sizde öğleden sonra görüşürüsünüz olmaz mı :44:

olsun bu saatte de cıkabilirsiniz kahvaltıya

Hallettim canim onu çok şükür. Normalde öğlen buluşuyoruz da bugün 4 5 gibi sporu var ondan sabah bulusacaktik. Saat 1 oldu 2.30tan once bulusmamiz mumkun degil simdi uyansa e ne zaman gorucem ne zaman gidecek spora :/

onun aklına gelmezse sen getir onun aklına odunun kendi kendine yontulmasını beklersen cok beklersiz kuzum

Hallettim canim onu çok şükür. Normalde öğlen buluşuyoruz da bugün 4 5 gibi sporu var ondan sabah bulusacaktik. Saat 1 oldu 2.30tan once bulusmamiz mumkun degil simdi uyansa e ne zaman gorucem ne zaman gidecek spora :/

belki spora gitmez bugun :44:

emrah da şimdi msj attı, köye cenazeye gidiyorlarmış, artık bugun görüşür müyüz görüşemez miyiz belli değil demek ki bizim durumda artık benm de moralim bozuk beraber ağlayalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…