8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ayyy niee öle diyosun kii güzel olmadı mı künefeee olsun yaa pes etme bence tekrar denee mutlaka güzel olacaktır birgun

yaa örgüler kraliçesi bugun hiç örmedi bu saatten sonra örecem inşallahh yorgunum da aslında ama bereketi kaçmasın die bikaç sıra öreyim bari

yaşasınn gecemin eglencesi geldiii laptopta takılıyorum abla yoruldum bugun, sonra da örgü örecem biraz

sen napıyosun

Ya akşamdan beri al şu örgünü diyor içimden bir ses. Neyse ki susuyor ara ara.Garfield modunda takılıyorum canım istemedi örmek oyun oynayım bari dedim.

Beyime hırka(Beyime..Sanki 50 yaşındayım mübarek benim içim çökmüş dibim kalkmış)

ooo baya da becerikliyiz benden geçti artık o işler, benim herif örgü sevmiyor diye ona hiç bişey örmüyorum hazır alsın giysin koca kafa

yaparımda önce künefeye karşı biraz ısınmam lazım soğudu aramız

demek benimkinin bereketi kaçmış 2 yıldır daha 2 karış örebildim bende diyorum nıye bııtmıyor...
nasıl geri gelir bu örgünün bereketi okutsammı?

ben ne zaman örgüye gece başlasam mutlaka sökerim o örgü bitmez, illaki de söke söke yine gündüz başlamış olurum da biter sen de gece başlamışsındır belki, gündüz başla o zaman daha hızlı ilerler

batıl inancın dibine vurdum

yok ben akşam üzeri başlamıstım karlı bır gun du hatta...şimdi ben bunu sökemem söksemde daha öremem örsemde bitiremem diye düşünüyorum.

neyse ben tatlı çeşitleriyle devam edeyim .şekerpare de mı denesem başarımı?

hee o zaman sen sökme sakın hergin bikaç sıra olsa da örmeye çalış o zaman da bari bu yaz bitsin seneye kışa takabilirsin

yokk şekerpare sevmem ben künefe seviyorum küğnefe istiyorum bana neee

hee o zaman sen sökme sakın hergin bikaç sıra olsa da örmeye çalış o zaman da bari bu yaz bitsin seneye kışa takabilirsin

yokk şekerpare sevmem ben künefe seviyorum küğnefe istiyorum bana neee

ınnhh..peki ozman bı kere daha denerım haftaya ama buda güzel olmazsa daha da yapmam .hiç kusura bakma artık
bu yaz bitiremezsem bıdahakı yaza şansımı denerım artık.ozamana da modası geçer ,ben takarım ama problem olmaz

ne aldın kurbanına sen?tamamı hedıyeler?bende bişeyler aldım bugun...son 1 sey kaldı alacağım.haftasonuda paketleme sistemine geçiş yapmayı düşünüyorum aklımdakılerı renklerı bulabılırsem guzel olcak gibi.

kız bu aarada yemek yedınmı bugun bıyerlerde?
hem ör hem yaz cevaplarımı

ceeee kızlar geldim kaçıyorum valla cok yogun mantı köfte siparişim var fırsat bulursam başımı kaşıyorum bende bugün sevgili katilime 1-2 bişiler aldım
Ama dogal ürünlerimden yollamak istiyorum daha çok inşallah oda begenir

ayyy daha çikolata falan almadım he pembe don bulamadım valla biraz koyusu oldu ne edemeli mahkum katil almış giyilecek

ben sana güveniyrum sen bir sonraki denemende künefeyi mutlaka başaracaksın ayrıcaa bu yaz sonuna kadar boyunlugunu örüp seneye kışa takmaya da başlayacaksın

benm daha tam değil hediyelerim, bugun bikaç parça daha bişeyler aldım ama daha tamamlanmadı, pazartesi yada salı tamamlayıp akşamına paketleyip ertesi gün de gönderirim sanırsam ama benm hediyeler hep ufak tefek oluyor malum işsizlik

bugun öğle yemegimi teyzemde yedim, akşam yemegimi de eski komşumuza gitmiştik orda yedim noldu ki nie sordun ( hem örüp hem cvplıyorum )

ayyy daha çikolata falan almadım he pembe don bulamadım valla biraz koyusu oldu ne edemeli mahkum katil almış giyilecek

benim katilim sen ol nolurr noluurrrrrrr

ben don almayacam sanırım, kurbanım pek bişey yazmamış o konuyla ilgili, bedeninin de pek bilmiyorum o sebeple ayna alayım diyorum biraz daha garanti olur :44: ama bana don alınırsa çeyizime koyacam evlenince giyecem pembe pembe

kolay gelsin canımcım sana

ayy dogal ürünlermı?nasıl yanı yağlar doğal krem sabun gibi mi????...benım katılım olmasanda yollayabılırsın hiç çekinmedeennnn:)
kolay gelsın bu arada...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…