8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Eki Görüntüle 977710
daha burda mumlarda yanacaak :)) ama 7de ben gidicem döndüğümüzde görücekk :))):KK53:
Super gözüküyorlar canım ya ben bile özendim valla :KK34:

Hoşbuldum canım,aynı bir değişiklik yok valla..
Hastamısin canım , cok gecmis olsun . Güvenme havalara , önlemi elden bırakmamak gerek .
Yoksa nazar ki değdi sana güzellik :KK12:
kurbanımın hediyeleri tamamdırrrrr :KK16:
çok içime sindiler umarım o da beğenir :KK69:
mektup ve çikiletam kaldııııı :KK52:
Heyecan yaptım , neler aldın mesela :KK53:
uzmanmıyım :44::44::44::44::44: benmi:44::44::44:

evet evett uzamanım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: haftaya bulacam kurbanını :126:

Ohooo haftaya hersey açığa çıkacak zaten sekerim , daha erkeğin bulmalısın . Nasilsa isinin ehli oldugunu goster canim :21::KK6:

Geç oldu biraz gelişim ama bütün geçmişi okudum da geldim yavru kuşlar :KK1:

Selamlarrr :KK3:

2 sene kaldım da Bileciklerde seni neden tanımamışım Hülya ablaaaa :KK52::KK52:

Hiii ne kadan ayıppp özel hayatımızı deşifre etmeekkkk :KK30::KK30::KK30::KK30:
İlçesindeyim kuzum ben:KK14:
kurbanının çocuğu mu :KK14: :KK14: :KK14:
ama sen benim 1 numaralı adayımdın hayallerimi yıktın :KK14:
Benim ooooooooooooooo Yuppiiiiii
öyle bi kural yok truem ya.. diğer çekilişte genelde öyle yapıldı hatta tartışma bile çıkmıştı :KK1:
benim hediye paketim harika kimileri çok özensiz vs diye :KK1:
bence hiiiç önemi yok.. değer vermiş almışsın.. ha ayrı renk ha farklı renk paket..
Aynen öyle..:KK14:
Sonradan bana da denmesin özensiz paket yollamış diye.:KK43:
Önceki hediye topiğinde gördüm herkes bir iki kişi hariç aynı kağıtla paketlemiş,kafam da deli sorular.:KK53:
Ya Allah aşkına diyen der.Sen kendini bildikten sonra.Ben kırmızı don kuralına uymadım canım nasıl istiyorsa da öyle paket yaptım kurbanım beğendikten sonra da gerisi umrumda değil açıkcası.

:KK52::KK52::KK52::KK52: evet o tartışmanın azcık bende içindeydimm:KK53::KK53::KK53::KK53:
Saf mıyım neyim? O tartışma büyüdümü ki sonradan? Geçenlerde baktım topic tartışma yüzünden kapanmış.Bayağı birşey kaçırmışım:KK14:
Eki Görüntüle 977710
daha burda mumlarda yanacaak :)) ama 7de ben gidicem döndüğümüzde görücekk :))):KK53:
Çok beğendim:21:

Son düzenleme:
Kizlar paketleriniz susleriniz size kalmis herkesin tek bi ortak gorusu var ozenilmesi deger verilmesi. Ayrica bisey isteyen kendini tanitirken belirtmiş olmasi gerekiyordu zaten. Burada kimsenin ozensiz bişey yapacagina inanmiyorum ister ayni paketleyin ister farkli.

Geçen topikte tartışan bendim zaten, paketler gelmeye başladığında birbirimizin hediyelerine saygi duyup ona gore yorum yapalim lutfen ortada verilen bir emek var.

Son düzenleme:
günaydın kızlar hayırlı sabahlar nasılsınızı :KK16:
beni katili sanıp sulananlar olmuş :KK14::KK14::KK14: kaç kere daha dicem biri sizin bacınızın annenizin katiline sulansa hoşuna gidermi :KK20::KK20::KK20:
herkesin sevgululer günü ve sevgisizler günü kutlu olsun:KK8::KK8::KK8:
banada 32sn bir video göndermiş. seviyorum onu :KK69:

bağırsan sesini duyarım camiliden :KK24::KK24::KK24:

bende bende onlardanım :KK52::KK52::KK52:

buraya uğrasanya :KK53::KK53::KK53: pempe eşarbımıda taktım :KK30:

ehehh..canım katilim benım :KK34:
kim sulanmış sana heeyyytt..benım katilim o. biz onunla çılgınlar gibi mesajlaştık:KK9::KK9:
bu arada senınde sevgililer günün kutlu olsun canım,hep sevgi ile kal.

Sonradan bana da denmesin özensiz paket yollamış diye.:KK43:
Önceki hediye topiğinde gördüm herkes bir iki kişi hariç aynı kağıtla paketlemiş,kafam da deli sorular.:KK53:

benim paketlerim farklı renklerde oldu :)

Kizlar paketleriniz susleriniz size kalmis herkesin tek bi ortak gorusu var ozenilmesi deger verilmesi. Ayrica bisey isteyen kendini tanitirken belirtmiş olmasi gerekiyordu zaten. Burada kimsenin ozensiz bişey yapacagina inanmiyorum ister ayni paketleyin ister farkli.

Geçen topikte tartışan bendim zaten, paketler gelmeye başladığında birbirimizin hediyelerine saygi duyup ona gore yorum yapalim lutfen ortada verilen bir emek var.

:KK34::KK34::KK34:

nasıl bi donmuş o :KK53::KK53:
çok fena :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Buldum seni ne zaman gondercen hedayelerimi :KK70:

Ben gelem mi kiz ayy cok ihtiyacim var tatile evde az oturdum ya :KK70: kaynatiriz azicik :KK70:

Aaa abla sen cagir topigi toplasir geliriz yardima nolcak :)

Bana aldin dime :)))

Katilim watsuptan yazsana bana azicik ya

Ben yaptim canim teflon yada seramik tava da yapabilirsin

Kızlar cok stresliyim ya sevdiceğime hedaye hazirliyorum beceremedim bi turlu aglicam sinirden artik offff
bebişim kurbanım evli ya :26::26::26: istersen sana da alırım:KK16::KK16:
Bana mı? Ayy utanırım:KK17:
Fıstıklar ben ancak gece girebiliyorum gece mesaisinde kimler burdaysa onlarla samimi olup öpüp koklaşırız artık:KK53:
ooyyy ablacım istanbul dan kurbanım nerelerdesin sen ya haftasonu kocişim yanıuma gelecek onla ilgileneceğim için pek giremem pazartesi günü bol bol sohbet ederiz eski katilim

çok fena :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bebişim kurbanım evli ya :26::26::26: istersen sana da alırım:KK16::KK16:
ooyyy ablacım istanbul dan kurbanım nerelerdesin sen ya haftasonu kocişim yanıuma gelecek onla ilgileneceğim için pek giremem pazartesi günü bol bol sohbet ederiz eski katilim

Tamam fıstığım ben de öyle çok sık giremedim telafi etmeye çalışıyorum.Elif Nisa hanım nasıllar?:emir_bebek:

ben geldiiimmmm :KK3::KK3:

kazasız belasız atlattım bugunu :KK1: elinde çiçek olanlara saldırmadan evime döndüm işte :KK1:

kurbancıkıma da hediyeler aldım :KK16: katilcikim de yazdı bana ama o kadar hiç bir ipucu vermeden :KK47: neyse ben bir geçmişe bakayımm :KK34: gerçi ço kbişey yazan da olmamış ben yokum die herkes sustu mu yaa :KK19::KK19::KK47:

Tartismamı çıktı :KK53::KK53::KK53:
Yok artık ...

dur yapma canım , aynı anda denk gelmedik demek ki :KK34:
Askyokolmak benimde listemde :KK1:

canlarım benım :KK54: melinda ve sana ayrı ayrı hediyeler alıp göndereyim :KK52::KK52: katilleriniz benmiyim 2nizinde???
ayyhh..bunun altından kalkabilirim sanırım ... damarlarımda katiliniz olabilecek kudreti bulmaktayım:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

ben geldiiimmmm :KK3::KK3:

kazasız belasız atlattım bugunu :KK1: elinde çiçek olanlara saldırmadan evime döndüm işte :KK1:

kurbancıkıma da hediyeler aldım :KK16: katilcikim de yazdı bana ama o kadar hiç bir ipucu vermeden :KK47: neyse ben bir geçmişe bakayımm :KK34: gerçi ço kbişey yazan da olmamış ben yokum die herkes sustu mu yaa :KK19::KK19::KK47:

kıızzzz örgüler kraliçesi geldin miii????hoşgeldin....:KK6::KK6::KK6::KK6:
bugun de bitti nası geçti annayamadımya ben yaa
künefe de de aklın kalmasın canım ...şahşen benim hiç kalmadı ,bundan sonra tekrar denermiyim bilemedim.töbe yarabbim nimet :KK56::KK56:

X