8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Eki Görüntüle 977710
daha burda mumlarda yanacaak :)) ama 7de ben gidicem döndüğümüzde görücekk :)))
Super gözüküyorlar canım ya ben bile özendim valla

Hoşbuldum canım,aynı bir değişiklik yok valla..
Hastamısin canım , cok gecmis olsun . Güvenme havalara , önlemi elden bırakmamak gerek .
Yoksa nazar ki değdi sana güzellik
kurbanımın hediyeleri tamamdırrrrr
çok içime sindiler umarım o da beğenir
mektup ve çikiletam kaldııııı
Heyecan yaptım , neler aldın mesela
uzmanmıyım :44::44::44::44::44: benmi:44::44::44:

evet evett uzamanım haftaya bulacam kurbanını :126:

Ohooo haftaya hersey açığa çıkacak zaten sekerim , daha erkeğin bulmalısın . Nasilsa isinin ehli oldugunu goster canim

İlçesindeyim kuzum ben
kurbanının çocuğu mu
ama sen benim 1 numaralı adayımdın hayallerimi yıktın
Benim ooooooooooooooo Yuppiiiiii
Aynen öyle..
Sonradan bana da denmesin özensiz paket yollamış diye.
Önceki hediye topiğinde gördüm herkes bir iki kişi hariç aynı kağıtla paketlemiş,kafam da deli sorular.
Ya Allah aşkına diyen der.Sen kendini bildikten sonra.Ben kırmızı don kuralına uymadım canım nasıl istiyorsa da öyle paket yaptım kurbanım beğendikten sonra da gerisi umrumda değil açıkcası.

evet o tartışmanın azcık bende içindeydimm
Saf mıyım neyim? O tartışma büyüdümü ki sonradan? Geçenlerde baktım topic tartışma yüzünden kapanmış.Bayağı birşey kaçırmışım
Eki Görüntüle 977710
daha burda mumlarda yanacaak :)) ama 7de ben gidicem döndüğümüzde görücekk :)))
Çok beğendim

Son düzenleme:
Kizlar paketleriniz susleriniz size kalmis herkesin tek bi ortak gorusu var ozenilmesi deger verilmesi. Ayrica bisey isteyen kendini tanitirken belirtmiş olmasi gerekiyordu zaten. Burada kimsenin ozensiz bişey yapacagina inanmiyorum ister ayni paketleyin ister farkli.

Geçen topikte tartışan bendim zaten, paketler gelmeye başladığında birbirimizin hediyelerine saygi duyup ona gore yorum yapalim lutfen ortada verilen bir emek var.

Son düzenleme:

ehehh..canım katilim benım
kim sulanmış sana heeyyytt..benım katilim o. biz onunla çılgınlar gibi mesajlaştık
bu arada senınde sevgililer günün kutlu olsun canım,hep sevgi ile kal.

Sonradan bana da denmesin özensiz paket yollamış diye.
Önceki hediye topiğinde gördüm herkes bir iki kişi hariç aynı kağıtla paketlemiş,kafam da deli sorular.

benim paketlerim farklı renklerde oldu :)

nasıl bi donmuş o
çok fena

bebişim kurbanım evli ya :26::26::26: istersen sana da alırım
Bana mı? Ayy utanırım
Fıstıklar ben ancak gece girebiliyorum gece mesaisinde kimler burdaysa onlarla samimi olup öpüp koklaşırız artık
ooyyy ablacım istanbul dan kurbanım nerelerdesin sen ya haftasonu kocişim yanıuma gelecek onla ilgileneceğim için pek giremem pazartesi günü bol bol sohbet ederiz eski katilim

Tamam fıstığım ben de öyle çok sık giremedim telafi etmeye çalışıyorum.Elif Nisa hanım nasıllar?

ben geldiiimmmm

kazasız belasız atlattım bugunu elinde çiçek olanlara saldırmadan evime döndüm işte

kurbancıkıma da hediyeler aldım katilcikim de yazdı bana ama o kadar hiç bir ipucu vermeden neyse ben bir geçmişe bakayımm gerçi ço kbişey yazan da olmamış ben yokum die herkes sustu mu yaa

Tartismamı çıktı
Yok artık ...

dur yapma canım , aynı anda denk gelmedik demek ki
Askyokolmak benimde listemde

canlarım benım melinda ve sana ayrı ayrı hediyeler alıp göndereyim katilleriniz benmiyim 2nizinde???
ayyhh..bunun altından kalkabilirim sanırım ... damarlarımda katiliniz olabilecek kudreti bulmaktayım

kıızzzz örgüler kraliçesi geldin miii????hoşgeldin....
bugun de bitti nası geçti annayamadımya ben yaa
künefe de de aklın kalmasın canım ...şahşen benim hiç kalmadı ,bundan sonra tekrar denermiyim bilemedim.töbe yarabbim nimet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…