8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Canım kiyamam aglama :KK16: Beni de aglatma :KK43:
Uzulme sen ,gönder adresini sana çikolata ve bir hediye gönderiyim .

Ben ipuçları arasında saymistim bebeem :KK54:

nasıl kaçırmışım ben o ipucu kafasız melinda :KK19: boşuna sulanıyom sana uzun zamandır :KK9:
canım benim yollamış kadar oldun :KK16:

aşkyokolmaaaaaakkkkk seni 1. katil adaylığıma atamış bulunmaktayım haberin olsun :KK51: :KK9:

Eşim bana iki kere çiçek vermiştir,sonun da dayanamayıp çiçek alacaksan saksı çiçeği al demiştim.
Çiçek yerine oyuncak alıyor artık,çok seviyorum peluş oyuncakları napıyım.:KK69:

1 2 kere bari verse bende çemkirirm belki ama 1 2 kere bile vermedi ki daha hiç 10 ay bitti artıkk :KK43::KK43::KK43: yok anamm insanın içinden gelecek benimkinde yokk :KK50: gerçi ben kırmızı gül de sevmem adam beniö sevdigim çiçeğin ne oldugunu bulacak falan onun da işi zor :KK53:

bakk ben bide bugun çarşıya çıkacam hiç çıkmasam mı acabaa :KK20: çiçekli insanlar görüp canım çekmesin sonra adamaa çemkirmeyeyim :KK36:

bence de hiç çıkma :KK1:
yarın çık sen :KK9:

Eşim bana iki kere çiçek vermiştir,sonun da dayanamayıp çiçek alacaksan saksı çiçeği al demiştim.
Çiçek yerine oyuncak alıyor artık,çok seviyorum peluş oyuncakları napıyım.:KK69:

sevdiğin şeyi alması daha güzelll ayıcıklar daha kalıcı
çiçekler soluyo bi müddet sonra.. çok üzülüyom öyle olunca da

bence de hiç çıkma :KK1:
yarın çık sen :KK9:

sevdiğin şeyi alması daha güzelll ayıcıklar daha kalıcı
çiçekler soluyo bi müddet sonra.. çok üzülüyom öyle olunca da
Bende solunca üzülüyorum,saksı çiçeği tercih ediyorum bu yüzden.
Ayıcıkla sınırlı değil,peluş olsun çamurdan olsun..:KK52:

Kurbanının çocuğu mu var??
Sildim seni direkt...:KK53:
Ben hediyelerimi aldığım yerlerde paketlettirmiştim.
Ama benim anlayamadığım şu,hepsi aynı renk hediye kağıdıyla mı paketlenmesi lazım?
aaaaa yazmasaydım keske , herkesler siliyor beni :KK43:Bn hep listelerde olsam olma mı ?
canim benim bazıları paketi , bazıları degil . Yapabilirsem hepsini paketletlemek istiyorum . Bakalım .
Zorunlu degil bence , öyle olsa geranio yazardı . Bende topikte görüp hoşuma gitti diye , öyle yapmak istiyorum .

Sonradan bana da denmesin özensiz paket yollamış diye.:KK43:
Önceki hediye topiğinde gördüm herkes bir iki kişi hariç aynı kağıtla paketlemiş,kafam da deli sorular.:KK53:
Kurbanin ben olsaydım , önemsemezdim .

aaaaa yazmasaydım keske , herkesler siliyor beni :KK43:Bn hep listelerde olsam olma mı ?
canim benim bazıları paketi , bazıları degil . Yapabilirsem hepsini paketletlemek istiyorum . Bakalım .
Zorunlu degil bence , öyle olsa geranio yazardı . Bende topikte görüp hoşuma gitti diye , öyle yapmak istiyorum .

Kurbanin ben olsaydım , önemsemezdim .
Kurbanın çocuklu ama bende çocuk yok,silmek zorundayım..:KK69:

Mutfağı toparlayayım kızlar,sonra da çıkıp benim herifin hediyesini kargodan alayım.
Hoppp çıktım ben..:KK3:

ayın 15 inde hediye alanlar için hepten ayın sonu oluyo dimi bugun :KK1: bayramlarda oldugu gibi 14 şubatta da erken verseler yaa maaşları ne güzel olurdu :KK53:

bana vda hediye falan yok, zaten bugun çalışıyo akşam 10 a kadar dolayısıyla olmaması normalde, yarın belki izinli olabilir ama ben yine de bişey beklemiyorum üzülmemek için :KK31: adamın ruhunda yok napayım yani, bekleyip de kendimi mi üzeyim :KK31:

eşiminde bana iğne almışlığı yoktur:KK9:bu sene içinden geldi galiba ya da başının etini yememin sonuçları bunlar:KK53:eşim genelde hediye yerine yemeğe götürür beni ben onla idare ederdim ama bu sene ne alacak çok merak ediyorum:KK9::KK9:

Kurbanının çocuğu mu var??
Sildim seni direkt...:KK53:
Ben hediyelerimi aldığım yerlerde paketlettirmiştim.
Ama benim anlayamadığım şu,hepsi aynı renk hediye kağıdıyla mı paketlenmesi lazım?

benimde aynı şekilde aldığım yerlerden hediye paketi yaptırdım:KK31:

öyle bi kural yok truem ya.. diğer çekilişte genelde öyle yapıldı hatta tartışma bile çıkmıştı :KK1:
benim hediye paketim harika kimileri çok özensiz vs diye :KK1:
bence hiiiç önemi yok.. değer vermiş almışsın.. ha ayrı renk ha farklı renk paket..

Tartismamı çıktı :KK53::KK53::KK53:
Yok artık ...

nasıl kaçırmışım ben o ipucu kafasız melinda :KK19: boşuna sulanıyom sana uzun zamandır :KK9:
canım benim yollamış kadar oldun :KK16:

aşkyokolmaaaaaakkkkk seni 1. katil adaylığıma atamış bulunmaktayım haberin olsun :KK51: :KK9:
dur yapma canım , aynı anda denk gelmedik demek ki :KK34:
Askyokolmak benimde listemde :KK1:

Mutfağı toparlayayım kızlar,sonra da çıkıp benim herifin hediyesini kargodan alayım.
Hoppp çıktım ben..:KK3:

kolay gelsin katil aday adayım görüşürüz :KK3:

eşiminde bana iğne almışlığı yoktur:KK9:bu sene içinden geldi galiba ya da başının etini yememin sonuçları bunlar:KK53:eşim genelde hediye yerine yemeğe götürür beni ben onla idare ederdim ama bu sene ne alacak çok merak ediyorum:KK9::KK9:

ayyy maşallah o zaman daim olsun inşallah :nazar::KK1:

haydi kızlar bende kaçayımm ve sevgililer günü gerçeğiyle yüzleşeyimm :KK25::KK25: görüşürüüzzz :KK3:

eşimde sevgiliyken 2 kere çiçek alma teşebbüsünde bulundu azarı işitince vazgeçti almaktan dalından koparılan çiçeklere çok acıyorum çiçek toprakta güzeldir:KK16:hatta çiçekçilik mesleğini toptan kaldırmak lazımEn Büyük KKdünya paralar verilip alınıyorlar vazoda kurumaya bırakılıyorlar sonrası çöp oluyor çok acıyorum:KK43:

Ellerine sağlık,bunlar da harikaaaaa...:KK16:
kalpli olanlar sefimlinin benm değil :26::26:

ay ne güzel ya sevgililer günü hedayeleri gelmeye başlamış:KK16::KK16:
benim çulsuz adamım kıyamam dün akşam "aşkım avansı alınca hediyeni alıcam dedi:KK69::KK69: çulsuz falan ama seviyorum ne yapayım aşk kuşum o benim:KK16::KK16:böyle özel günlerde hep ay ortası ya da ay sonuna denk geliyor:KK9::KK9:maaşlı ödemesi olan işçilere göre değil yani:KK53::KK53:

:KK16::KK16::KK16::KK16: olsun varsın ortasına sonuna aynı güne denk gelsin. seni seven kocaman bir kalp var yeter bence bu :KK69:

Hiii ne kadan ayıppp özel hayatımızı deşifre etmeekkkk :KK30::KK30::KK30::KK30:

bana güvenmemeyi öğrenmelisin :KK51::KK51::KK51::KK51:

Selam kızlar :KK3:
kurbanim icin internetten sipariş verdigim hedayem ayin 19 unda gelecekti. Bugün geldi :KK52:
Benim hediyeler bitti sayılır çikolata ve birsey daha kaldi . Tabii birde kurbanımın cocuğuna da bir sey aldım mi tamam.
Eksikleri yarın tamamlayabilsem super olacak.
Hediye paketletlemek icin ambalajlar kırtasiyeler de olur demi kızlar ?

manevi katilim olurmusun :KK50::KK50: çocugum yok :KK50::KK50:

Sonradan bana da denmesin özensiz paket yollamış diye.:KK43:
Önceki hediye topiğinde gördüm herkes bir iki kişi hariç aynı kağıtla paketlemiş,kafam da deli sorular.:KK53:
fark etmez kuzum. mektup yaz yeterli :KK14::KK14::KK14:
bakk ben bide bugun çarşıya çıkacam hiç çıkmasam mı acabaa :KK20: çiçekli insanlar görüp canım çekmesin sonra adamaa çemkirmeyeyim :KK36:

hala çıkmadınmı dışarı :KK52::KK52:

X