8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bence kafadan bacaklıdır seninkiler,bak gör inanmıyosan ahanda yazdım yan duvara.:KK30::KK30::KK30::KK30:
sıkıntıdan gözyaşını bana sor sen,son 2 haftadır tuhaf şeylere sinir oluyorum aglıyorum kendi kendime.çok tuhafım.ki kolay kolay ağlamam herşeye.yaşım geçtikçe daha bi duygusallaşıyormuyum ne...:85::85::85::85:

aaa sende mi yalnızsın kıyamammm :KK19: valla yalnızlık zor zanaaat :KK14: benim bide hem sevgilimle kavgam bide regl dönemim üst üste gelince bikaç gündür patlamaya hazır bomba gibiydim şükür ki bugun rahatladım, artık ağlamak yok :nazar:

Son düzenleme:
aaa sende mi yalnızsın kıyamammm :KK19: valla yalnızlık zor zanaaat :KK14: benim bide hem sevgilimle kavgam bide regl dönemim üst üste gelince bikaç gündür patlamaya hazır bomba gibiydim şükür ki bugun rahatladım, artık ağlamak yok :nazar:

eşim var,yok ben yalnız değilimde daha ziyade tuhafım...
kendimi tuhaf buluyorum,herşeye alınır bi tip oldum 2 haftadır.pazartesi şu mr ı çektirsem rahatlıcam aslında sanırım içten içe huzursuzlugum bu :KK50: kimseye belli etmek istemesemde kendi kendime düşünür durumdayım.heralde...

istanbulda değilim ama yakındanım sakarya danım ben :KK16: burcuuu hadi yarın hülya ablaya gidiyoruz yemek yemem lazım benimm :KK56:

yanii biraz aşk acısı çekmişliğim var ama geçti gitti abla yaa amaann, o acı çeksin ben nie ağlıyorum dedim en son :KK14: ben evde yalnız kalınca korkudan ağlıyoum sanırım biraz, böle bi nefesim içime kaçıyor resmn, en ufak bi ses de bütün vucudumun algıları açılıyor falan, sıkıntılar büyük :KK53:
Yemek yemek için geliyor yahu şuna bak tüüü sıfatına! Eşim bugün Sakarya'daydı hadi gidelim dedi 'Cık' dedim:KK3:
büyük ihtimalle ben öldükten sonra mezarıma getirecektir onu o yuzden kabul etmiştir :KK52::KK52:
:KK52:
bence kafadan bacaklıdır seninkiler,bak gör inanmıyosan ahanda yazdım yan duvara.:KK30::KK30::KK30::KK30:
sıkıntıdan gözyaşını bana sor sen,son 2 haftadır tuhaf şeylere sinir oluyorum aglıyorum kendi kendime.çok tuhafım.ki kolay kolay ağlamam herşeye.yaşım geçtikçe daha bi duygusallaşıyormuyum ne...:85::85::85::85:
Totodan bacaklılar bence, zaten göremiyormuş baksana o kadar kısalar ki kapı deliğinden görünmüyorlar demek:KK37:

Ağlaaaama, ağlaaaama:KK14:

kendimi tuhaf buluyorum,herşeye alınır bi tip oldum 2 haftadır.pazartesi şu mr ı çektirsem rahatlıcam aslında sanırım içten içe huzursuzlugum bu :KK50: kimseye belli etmek istemesemde kendi kendime düşünür durumdayım.heralde...

Hayır olsun, neden mr çekiniyorsun?

Bırcııııııııııııııııııııııııı ? Bırcııııııııııııııııııııııııı ?
Face'den mesaj attım baksana bir:KK53:

Yemek yemek için geliyor yahu şuna bak tüüü sıfatına! Eşim bugün Sakarya'daydı hadi gidelim dedi 'Cık' dedim:KK3:

Totodan bacaklılar bence, zaten göremiyormuş baksana o kadar kısalar ki kapı deliğinden görünmüyorlar demek:KK37:

bence uçuyolar eve girerken ...

aa geçmiş olsun canım, neden mr çektireceksin neden korkuyosun :44:

yaa keşke dün akşam konuşsaydık abla o zaman gelirdin sendee :KK25: hem valla sana yemek bile yapardım ki ben, becerikliyim valla bak, sadece üşengeçliğimden yapmıyorum, yoksa elimden her iş gelir benim :KK12:

hipofiz adenomum var...
prolaktinim yüksek...

Anlamadım ki ben.:44:
İnşaallah kötü bir şey yoktur.Allah şifa versin bol bol.Üzme kendini herşey olacağına varıyor zaten.Ben de tir tir titreyerek gittim.Düzleşme çıktı şükür daha kötü birşey yokmuş.Dua et ve hayata olumlu bak..Elimizden gelen bu.Elimizden gelmeyen için Allah'a dua et.

kııızzz ne dicem acep senın tam uykuya dalma anında giriyor olabilirlermiki yapabilirlermi ki böyle bişey?yavaştan yavaştan

kızz ben gece 2 de 3 te uyuyan bi insanım o saate kadar girmiş olmaları gerekmez mi yaa :KK53::KK53: bunlar ya görünmezler ya pencereden giriyorlar başka açıklamaları yok malesef :KK14:

benıde bırı kollarının altına aldı sonunda :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Askolsun bebegim ni demek :) hem sen benim katilim degil misin alcam tabi :KK70: çıkarcı gördüm kendimi bi an halbuki ozumde iyi biriyim :))
yarın önce çarşıya gitcem, sonra teyzeme gitcem, ordan da eski bir komşumuza gidecem yemek yemek için :KK53: ondan sonraki gün yaparım yemek sanırım, o zaman kardeşim de gitmeiş olacak hem, bana bakacak besleyecek kimse kalmayacak :KK14:

hee şakaysa tamam o zamann :KK16::KK16:
Saka tabi anca cimciklerim birazcik :)
yok yokk ben zararsızımm kimseye kötülük yapmam sakince bi köşede oturur kendi kendime konuşurum işte ancak :KK6:

söz konusu evde yalnız kalmak olunca şuurumu kaybediyorum biraz yaa :18: nedense çok korkuyorum ben yalnız kalmaktan :KK14:

bozmadım kızz teşekkür ettim işte :KK1:

barıştık yavrum dün :KK16: ben özrümü diledim ona bagırdıgım için o da özür dilememk için bana çiçek almayı kabul etti :KK37:

aa evet yaa burcu geliyor bi kere bana hiç bişey olmazz :KK76::KK76:

Sevindim canim halletmenize :)

Aynen ben geliyorum bisicik olmaz :) HE MAN :KK70: :KK70:

Askolsun bebegim ni demek :) hem sen benim katilim degil misin alcam tabi :KK70: çıkarcı gördüm kendimi bi an halbuki ozumde iyi biriyim :))

cimciklemek miii :18::18: cimcikleme yaa valla bak sen gelince çok iyi bakacam ben sanaa aramızda geçen bu kötü olayların hepsini unutturacam söz veriyorum :18::18: yeter ki beni cimciklemee :18::18:

Anlamadım ki ben.:44:
İnşaallah kötü bir şey yoktur.Allah şifa versin bol bol.Üzme kendini herşey olacağına varıyor zaten.Ben de tir tir titreyerek gittim.Düzleşme çıktı şükür daha kötü birşey yokmuş.Dua et ve hayata olumlu bak..Elimizden gelen bu.Elimizden gelmeyen için Allah'a dua et.

yani beynımızde hipofiz bezi var(hormon salgılayan organımız) 1cm büyüklüğünde...orada ıyı huylu tümör (adenom )oluşuyor,prolaktin(süt hormonu)salgılatıyor ve adet düzensizliği,gebe kalamama, kilo alımı gibi şeyler yapıyr. bayanların yuzde 30 gibi bir kısmında görülebiliyor.eger 1cm ı gecerse amelıyatla alınması gerekıyor. bla bla blaaa..neyse öyle bişe işte...
senın nerende düzleşme çıktı.?boyundaamı?
Zaten eninde sonundA ölecez,mühim olan huzurlu rahat ve güzel yaşamak.Allah a dua etmekten başka birşey gelmiyor elimzden.kul uz netıcedde.

yani beynımızde hipofiz bezi var(hormon salgılayan organımız) 1cm büyüklüğünde...orada ıyı huylu tümör (adenom )oluşuyor,prolaktin(süt hormonu)salgılatıyor ve adet düzensizliği,gebe kalamama, kilo alımı gibi şeyler yapıyr. bayanların yuzde 30 gibi bir kısmında görülebiliyor.eger 1cm ı gecerse amelıyatla alınması gerekıyor. bla bla blaaa..neyse öyle bişe işte...
Zaten eninde sonundA ölecez,mühim olan huzurlu rahat ve güzel yaşamak.Allah a dua etmekten başka birşey gelmiyor elimzden.kul uz netıcedde.

ölüm falan deme kızz bak terlikle gelirim oraya haaa :KK22: gönlünü ferah tut sonuçları bekle iyi çıkarsa ne ala, eğer olumsuz bişey çıkarsa tıpta herşeyin çaresi var en kötüsünü düşünmek yok, bak toplaşır geliriz yanına vallaa :KK20::KK20::KK20:

Kuzum seni hiç görmedim ama içime sokasım geliyor, bak ben başı bağlı yaramaz bir veleti olan huysuz bir kadınım.Ama sen bekarsın çık gel 2,5 saat sürüyor burası yahu!

Sen neden gözyaşı döküyordun ki? Aşk acısı deme sakın.Lisede çok bilge bir adam olan Tarih hocamız şöyle demişti.' Hayatta üzüleceğiniz en son şey 'aşk' olsun.Taa o gün hak verdim adama.
Bak niye savaş tarihleri değil de bu dediği aklımda kalmış onu bilemiyorum:KK14:
Bilecik'teyim kapım herkese açık, buyur gel hatta İstanbul'daysan Burcu'yu da getir yoksa eve almam:KK53:
Abla ne 2.5 saati dunyanin yolu ya ama gorcem seni banane :) 3sene once sevdigimin ziyaretine gitmiştim keşke o zaman tanisaydim seni gelirdim yanina ne guzel :)
istanbulda değilim ama yakındanım sakarya danım ben :KK16: burcuuu hadi yarın hülya ablaya gidiyoruz yemek yemem lazım benimm :KK56:

yanii biraz aşk acısı çekmişliğim var ama geçti gitti abla yaa amaann, o acı çeksin ben nie ağlıyorum dedim en son :KK14: ben evde yalnız kalınca korkudan ağlıyoum sanırım biraz, böle bi nefesim içime kaçıyor resmn, en ufak bi ses de bütün vucudumun algıları açılıyor falan, sıkıntılar büyük :KK53:
Gidelim valla super olur :)
Bırcııııııııııııııııııııııııı ? Bırcııııııııııııııııııııııııı ?
Face'den mesaj attım baksana bir:KK53:
Hemmen bakiyorum ablalarin güzeli
kızz ben gece 2 de 3 te uyuyan bi insanım o saate kadar girmiş olmaları gerekmez mi yaa :KK53::KK53: bunlar ya görünmezler ya pencereden giriyorlar başka açıklamaları yok malesef :KK14:
Anam ben korktum ya gelmesem mi :KK70:
cimciklemek miii :18::18: cimcikleme yaa valla bak sen gelince çok iyi bakacam ben sanaa aramızda geçen bu kötü olayların hepsini unutturacam söz veriyorum :18::18: yeter ki beni cimciklemee :18::18:

Tamam o zaman opim barisalim :))

demek EN katil ben görünüyorum gözüneeeee....uuuuheeee...tabi benim kurbanım tatlı dedim ya.ondan alındın, üzerine bide künefe tarifi verdin ,taptatlı oldun...

Abla ne 2.5 saati dunyanin yolu ya ama gorcem seni banane :) 3sene once sevdigimin ziyaretine gitmiştim keşke o zaman tanisaydim seni gelirdim yanina ne guzel :)

Gidelim valla super olur :)

Hemmen bakiyorum ablalarin güzeli

Anam ben korktum ya gelmesem mi :KK70:

Tamam o zaman opim barisalim :))

ben çiçekten ötesiyle barışmıyorum ama hadi sen yabancı değilsin bir öpücük de yeter :KK16::KK16:

gell sen gel korkma bizim görünmez komşulardan :KK34: burdan da beraber hülya ablanın yanına geçeriz :KK55::KK55:

Canim benim cok gecmis olsun ya insallah kotu bisey cikmaz icini ferah tut. Bende de prolaktin yuksekligi var kullandigim antidepresan yüzünden. Tedavi olmadim hapimin dozajini dusurtcem normale doner diye umuyorum artik

X