8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ölüm falan deme kızz bak terlikle gelirim oraya haaa :KK22: gönlünü ferah tut sonuçları bekle iyi çıkarsa ne ala, eğer olumsuz bişey çıkarsa tıpta herşeyin çaresi var en kötüsünü düşünmek yok, bak toplaşır geliriz yanına vallaa :KK20::KK20::KK20:

yok bee baŞlarda cok aglayıp sızladıkta.sonradan umrumda olmada içiyorum ilacı yatıyorum aşaaa:)
çok şükür benim bir şikayetim yok.herşeyın bası moral.çocugumda Allah verırse olur hayırlısıyla.:KK34:
sadece küçüldümü acaba diye merak içerisine girdim.

yok bee baŞlarda cok aglayıp sızladıkta.sonradan umrumda olmada içiyorum ilacı yatıyorum aşaaa:)
çok şükür benim bir şikayetim yok.herşeyın bası moral.çocugumda Allah verırse olur hayırlısıyla.:KK34:
sadece küçüldümü acaba diye merak içerisine girdim.

senin yaş benden de küçükmüş çocuk da olur zamanlaa o urcuk da küçülürr :KK34: küçülmezse gerekirse topikcek toplaşır o uru basarız yani ne olacak kiii En Büyük KK

demek EN katil ben görünüyorum gözüneeeee....uuuuheeee...tabi benim kurbanım tatlı dedim ya.ondan alındın, üzerine bide künefe tarifi verdin ,taptatlı oldun...
Tatlı katilin tatlı kurbanı olur tabi ondan şey ettim yani :))
ben çiçekten ötesiyle barışmıyorum ama hadi sen yabancı değilsin bir öpücük de yeter :KK16::KK16:

gell sen gel korkma bizim görünmez komşulardan :KK34: burdan da beraber hülya ablanın yanına geçeriz :KK55::KK55:
Tamam o zaman ya kış kış cinler kış kış deriz onlara hem :KK70:

Gidek ya ben oglunu mincirmak istiyorum zati.

Canim benim cok gecmis olsun ya insallah kotu bisey cikmaz icini ferah tut. Bende de prolaktin yuksekligi var kullandigim antidepresan yüzünden. Tedavi olmadim hapimin dozajini dusurtcem normale doner diye umuyorum artik

bence biran evvel ele al bu konuyu ...dikkatlı olmakta fayda var.prolaktın stresdende yukselıyor.

senin yaş benden de küçükmüş çocuk da olur zamanlaa o urcuk da küçülürr :KK34: küçülmezse gerekirse topikcek toplaşır o uru basarız yani ne olacak kiii En Büyük KK

sagolun hepiniz.Allah razı olsun canım.amaaann bir zamanı vardır herşeyin,hayırlı olsun yeterki. çok çocuk meraklısı degılım.

yani beynımızde hipofiz bezi var(hormon salgılayan organımız) 1cm büyüklüğünde...orada ıyı huylu tümör (adenom )oluşuyor,prolaktin(süt hormonu)salgılatıyor ve adet düzensizliği,gebe kalamama, kilo alımı gibi şeyler yapıyr. bayanların yuzde 30 gibi bir kısmında görülebiliyor.eger 1cm ı gecerse amelıyatla alınması gerekıyor. bla bla blaaa..neyse öyle bişe işte...
senın nerende düzleşme çıktı.?boyundaamı?
Zaten eninde sonundA ölecez,mühim olan huzurlu rahat ve güzel yaşamak.Allah a dua etmekten başka birşey gelmiyor elimzden.kul uz netıcedde.
Boynumda canım, haklısın hayatı güzel ve doğru yaşamak lazım gerisi boş.
ölüm falan deme kızz bak terlikle gelirim oraya haaa :KK22: gönlünü ferah tut sonuçları bekle iyi çıkarsa ne ala, eğer olumsuz bişey çıkarsa tıpta herşeyin çaresi var en kötüsünü düşünmek yok, bak toplaşır geliriz yanına vallaa :KK20::KK20::KK20:
Gelirik, döverik, giderik:KK20:
Abla ne 2.5 saati dunyanin yolu ya ama gorcem seni banane :) 3sene once sevdigimin ziyaretine gitmiştim keşke o zaman tanisaydim seni gelirdim yanina ne guzel :)

Gidelim valla super olur :)

Hemmen bakiyorum ablalarin güzeli

Anam ben korktum ya gelmesem mi :KK70:

Tamam o zaman opim barisalim :))

2-5 saat kuzu ya.Kestirme yol keşfetti eşim:)

sagolun hepiniz.Allah razı olsun canım.amaaann bir zamanı vardır herşeyin,hayırlı olsun yeterki. çok çocuk meraklısı degılım.

amin bebegimm Allah hepimize hayırlısını versin inşallahh :KK16::KK16:

sana da geçmiş olsun hülya abla :26:

ben çiçekten ötesiyle barışmıyorum ama hadi sen yabancı değilsin bir öpücük de yeter :KK16::KK16:

gell sen gel korkma bizim görünmez komşulardan :KK34: burdan da beraber hülya ablanın yanına geçeriz :KK55::KK55:
Gelin bakalım ben size ne yemekler yaparım:KK56:
Tatlı katilin tatlı kurbanı olur tabi ondan şey ettim yani :))

Tamam o zaman ya kış kış cinler kış kış deriz onlara hem :KK70:

Gidek ya ben oglunu mincirmak istiyorum zati.
Bu saatte meyve suyu ve simit isteyen, duramadan 'Anneeee bitttii.' deyip video değiştirmemi isteyen oğlumu mu? iyi düşün Bırcı.
hülya ablaaa aç kollarını biz geliyoruuzzzz :KK55::KK55:

Açtım gelin:KK16:

cesmınaz sen çalışmıyomusun?nıye calısmıyosun?

ben şuan çalışmıyorum çünkü haziranda mezun oldum, bi yarışmaya katılmak için ocak ortasına kadar ankaradaydım, çalışacagım bi yer vardı ama orayla ilgili bi sıkıntı oldu, şuan iş arıyorum :26:

bence biran evvel ele al bu konuyu ...dikkatlı olmakta fayda var.prolaktın stresdende yukselıyor.
Yaza dogru bi daha olcturucem aklımda zaten. Ilaci kullanmaya basladiktan sonra adet düzensizliği oldu onun icin gittim doktor ilacin yapmis dedi. Cok sukur düzeldi ama antidepresanin dozajini azalttirmam lazim cocuk bu dünyada en cok istedigim şey.

Nerde o yol geliyorum o zaman:KK70:
hulya abla neredeeeeee...
uyuyakalmıştır !:26::26::26::26:

Yok kurbaninin bilgilerini verdim onu araştırıyo sanirim :KK70:

Bu saatte meyve suyu ve simit isteyen, duramadan 'Anneeee bitttii.' deyip video değiştirmemi isteyen oğlumu mu? iyi düşün Bırcı.

Isiririm ben onu. Ne var onda ben gece 1.30 ta canim irmik helvası istedi diye helva kavuran bi insanim :KK70:

yaaa senin oğlunu ben istiyorum lütfen lütfeeennn :KK17::KK17:

bizim eski komşumuzun oğlu var 5.5 yaşında, geçen cumartesi akşamı bizde kaldı. gece 12 de tam yataga yatırdım onu su alıp gelecem yanına, bi doğruldu yatakta :KK53: " nulldaann ben daha akşam yemegi yemedimmm :KK53::KK53: " dedii ( saat 9 la 12 arasında, 2 kutu çikolatalı süt, 1 çikolatalı gofret, 1 paket te çubuk kraker yemişti :KK53: ) gittim o saatte çikolatalı ekmek hazırladım ona kocaaa 2 dilim ekmegini yedi, sonra da 2.30 a kadar çizgi film izlettirdi bana :KK37: erkek çocuklarına bayılıyorum ben yaaaa :KK9::KK9::KK9:

yaaa senin oğlunu ben istiyorum lütfen lütfeeennn :KK17::KK17:

bizim eski komşumuzun oğlu var 5.5 yaşında, geçen cumartesi akşamı bizde kaldı. gece 12 de tam yataga yatırdım onu su alıp gelecem yanına, bi doğruldu yatakta :KK53: " nulldaann ben daha akşam yemegi yemedimmm :KK53::KK53: " dedii ( saat 9 la 12 arasında, 2 kutu çikolatalı süt, 1 çikolatalı gofret, 1 paket te çubuk kraker yemişti :KK53: ) gittim o saatte çikolatalı ekmek hazırladım ona kocaaa 2 dilim ekmegini yedi, sonra da 2.30 a kadar çizgi film izlettirdi bana :KK37: erkek çocuklarına bayılıyorum ben yaaaa :KK9::KK9::KK9:

Nurdan kiz senle cocuk yuvasi mi acsak bi mimar bi mühendis is bulamadik çocuk bakalim bari :KK70:

X